• Informacje na temat:

  uczestniczki tańca

Artykuły na temat: uczestniczki tańca
 • "M jak miłość": Małgorzata Pieńkowska najstarszą uczestniczką tej edycji "Tańca z Gwiazdami"!

  ...stawał na podium "Tańca z gwiazdami". Młode fanki na pewno ucieszy fakt, że swoich sił w tańcu spróbuje również ich idol Patryk Pniewski. Krystian z "Pierwszej miłości" będzie mógł liczyć na smsy...

 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Wyznania Ady Fijał

  - Nie próbowaliśmy jeszcze rumby, wydaje mi się, że jest trudna. Z drugiej strony jest też nasycona emocjami, a te z kolei można zagrać - mówi Ada Fijał, jedna z uczestniczek wiosennej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Zobaczymy, co utalentowana aktorka zaprezentuje na parkiecie.

 • "Barwy szczęścia": Ada Fijał na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"

  ...wydarzy? Nie zawsze utwór, który kochamy, który wydaje nam się być idealnym tłem do tańca, w rzeczywistości takim jest. Czasem piosenka ma fajną melodię, ale nie da się do niej dobrze zatańczyć. My(...) w dziesiątkę. Wraz z "Tańcem z Gwiazdami" rozpoczęło się medialne polowanie na "latającą bieliznę". Uczestniczki programu mają pod tym względem gorzej, bo to zwykle na ich części garderoby...

 • "Taniec z Gwiazdami": Najsłabszy Norbi odpada, Pogrebińska skradła show [3. odcinek]

  W 3. odcinku "Tańca z Gwiazdami" z programem pożegnał się duet Norbi - Nina Tyrka. Serca jurorów podbiła Julia Pogrebińska, która w parze z Rafałem Maserakiem wypadła lepiej od dotychczasowych faworytów: Tatiany Okupnik i Tomasza Barańskiego.

 • Renata Kaczoruk przez "Taniec z gwiazdami" straciła lukratywny kontrakt reklamowy?

  Jak czytamy w jednej z gazet, Renata Kaczoruk (31 l.) musi zmagać się z pierwszymi konsekwencjami decyzji o udziale w „Tańcu z gwiazdami”. Ponoć to dla niej koniec lukratywnego kontraktu reklamowego.

 • "Taniec z Gwiazdami" [finał]: Kryształowa Kula dla Agnieszki Sienkiewicz

  Agnieszka Sienkieiwcz w duecie ze Stefano Terrazzino wygrała drugą edycję programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars" na antenie Polsatu. W finale pokonali parę Anna Wyszkoni-Jan Kliment.

 • Beata Tadla i Jarosław Kret w programie "Taniec z gwiazdami": Takiej stawki nie dostał jeszcze nikt

  Od kilku tygodni ich prywatne rozmowy dotyczą głównie tańca. Oboje zaczęli chodzić na siłownię, by polepszyć kondycję przed czekającym ich ogromnym wysiłkiem. Już niebawem prezenterzy poznają swoich(...) uczestniczka jednej z poprzednich edycji "Tańca z gwiazdami" - Karolina Szostak (42 l.). Ceniona dziennikarka sportowa Polsatu po występach na parkiecie została celebrytką. Coraz rzadziej zajmuje się...

 • Poskromić Ewę Kasprzyk

  "Jestem bardzo zadziorną kobietą, ale Janek ma na mnie swoje sposoby i potrafi mnie poskromić" - mówi uczestniczka 'Tańca z Gwiazdami", Ewa Kasprzyk.

 • "Tancerze": Dorota Czaja zakończyła przygodę z tańcem

  Dorota Czaja, która zdobyła popularność, występując m.in. w serialu "Tancerze", nie będzie kontynuować kariery tancerki. Absolwentka Warszawskiej Szkoły Baletowej dziś woli skupić się na aktorstwie. Gdyby jednak pojawiła się rola wymagająca umiejętności tanecznych, na pewno wróciłaby do formy i nadrobiła zaległości. Dorotę Czaję będzie można oglądać w najbliższą sobotę w show "Celebrity Splash" w telewizji Polsat.

 • Ewa Kasprzyk w teledysku Sławomira

  Uczestniczka bieżącej edycji "Tańca z Gwiazdami", Ewa Kasprzyk, została gwiazdą nowego teledysku artysty rock polo - Sławomira. W klipie do piosenki "Megiera" oglądamy ją w trzech wcieleniach.

Zdjęcia na temat: uczestniczki tańca
Wideo na temat: uczestniczki tańca
 • Uczestniczka "Tylko taniec" rozbawiła jurorów

  "Mam wielki zad murzyński, pupa jest fantastyczna. Jeżeli masz coś, co nie do końca wydaje ci się OK, to po prostu skorzystaj i zrób z tego biznes!" - mówiła do jurorów "Tylko taniec" Aleksandra. Później zwróciła się bezpośrednio do Joanny Liszowskiej i skomentowała jej pupę. Więcej już jutro o godz. 20.00 w Polsacie