• Informacje na temat:

  uczniowie nagrody

Artykuły na temat: uczniowie nagrody
 • Ewa Drzyzga dumna z syna. Jest jednym z najlepszych w całej Małopolsce!

  13-letni Stanisław, syn Ewy Drzyzgi (49 l.), znalazł się wśród najlepszych uczniów podstawówek całej Małopolski.

 • Daniel Olbrychski: Wielki uczeń wielkiego mistrza

  Wielki aktor, legenda polskiego kina. Jeden z najlepszych aktorów Andrzeja Wajdy. Daniel Olbrychski kończy dziś 70 lat.

 • „Szkoła”: Znamy zwycięzcę konkursu TVN i Dawida Kwiatkowskiego

  .... W klipach nie brakowało pomysłów i  pozytywnych emocji. Co ważne, w ich produkcję zaangażowani byli nie tylko  uczniowie, ale także nauczyciele - podsumowuje konkurs Krystyna Lasoń, producentka...

 • Poruszająca rola Andrzeja Chyry. To wydarzyło się naprawdę

  23 stycznia na ekranach naszych kin zagości "Carte Blanche" - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. W roli głównej Andrzej Chyra - trzykrotny laureat nagrody dla najlepszego aktora festiwalu w Gdyni ("Dług", "Komornik", "W imię...").

 • Małgorzata Kożuchowska została Wiceprezesem Zarządu Głównego Związku Artystów Scen Polskich

  ...w Toruniu stworzył demokratyczny system rządzenia. Na czele społeczności uczniowskiej stał prezydent, premier i ministrowie. Uczniowie sami rozwiązywali konflikty. Ja byłam najpierw ministrem gospodarki...

 • "Carte blanche": Andrzej Chyra traci wzrok

  23 stycznia 2015 roku na ekrany kin trafi "Carte blanche" - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. Od dziś oglądać możemy zwiastun produkcji.

 • ​"Belfer": Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu

  To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie We wtorek, 4 kwietnia, ruszyły zdjęcia do serialu kryminalnego "Belfer 2".

 • "Carte blanche": Andrzej Chyra nie widzi inaczej

  23 stycznia 2015 roku na ekrany kin trafi "Carte blanche" - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. Dystrybutor obrazu zaprezentował właśnie plakat produkcji.

 • Szkoła

  ...szkoły, że Barbara Gruszka chciała wymusić od niej łapówkę w zamian za dobre oceny syna. W szkole szybko wybucha afera związana z oskarżeniem lubianej nauczycielki. Uczniowie przygotowują przed szkołą...

 • J.K. Simmons: To jego czas!

  Amerykański aktor J. K. Simmons w dramacie "Whiplash" wcielił się w postać Terence'a Flatchera, bezwzględnego nauczyciela muzyki, który próbuje ze swoich uczniów uczynić bezwolne marionetki, gotowe poświęcić wszystko dla swojej pasji. Czy otrzyma za tę kreację Oscara?