• Informacje na temat:

  uczniowie szkół

Artykuły na temat: uczniowie szkół
 • "Na dobre i na złe": Falkowicz zakłada Szkołę Mistrzów! Poznaj jego uczniów!

  Wiosną za zgodą dyrektora Van Graafa (Redbad Klijnstra-Komarnicki) rozpocznie się nabór do Mistrzowskiej Szkoły Prof. Falkowicza w Leśnej Górze.

 • James Bond wspomógł szkołę

  James Bond wyposażył rzymską szkołę - to kolejna wiadomość z planu filmowego nowej odsłony opowieści o agencie 007, do której zdjęcia kręcono niedawno w Wiecznym Mieście. Uczniom i nauczycielom podarowano biurka, krzesła i tablice.

 • Marcin Gortat otwiera sieć szkół. Alicja Bachleda-Curuś zachwycona

  Koszykarz buduje własną sieć szkół podstawowych i licealnych. Pierwsza placówka, pod nazwą Szkoła Gortata, powstała w Łodzi w 2011 roku. Teraz przyszedł czas na Poznań i Kraków. Szkoły, mimo iż są(...) uczniowie mogą liczyć na nagrodę - fundowany przez sportowca wakacyjny pobyt w USA. Sportowiec pomyślał też o uczniach z niezbyt zamożnych rodzin. Dla nich są gotowane darmowe obiady. Alicja doskonale...

 • Andrzej Chyra dołącza do grona filmowych nauczycieli

  23 stycznia na ekrany kin powróci Andrzej Chyra. W "Carte Blanche", filmie równie poruszającym co prawdziwym, wciela się w nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok.

 • "Szkoła": Dawid Kwiatkowski zagrał koncert w zwycięskiej szkole!

  ..."Szkoła". Koncert młodej gwiazdy odbył się w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie, który zdobył pierwsze miejsce w organizowanym przez TVN konkursie. O specjalny występ "polskiego Justina Biebera" i cenny sprzęt edukacyjny o wartości 20 000 zł wałczyło blisko 400 szkół z całego kraju!

 • "Carte blanche": Andrzej Chyra traci wzrok

  23 stycznia 2015 roku na ekrany kin trafi "Carte blanche" - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. Od dziś oglądać możemy zwiastun produkcji.

 • "Szkoła": Zemsta ucznia

  Jedno jest pewne – w nowej serii „Szkoły” kontrowersyjnych wątków nie zabraknie.

 • "Carte blanche": Andrzej Chyra nie widzi inaczej

  23 stycznia 2015 roku na ekrany kin trafi "Carte blanche" - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. Dystrybutor obrazu zaprezentował właśnie plakat produkcji.

 • "Na Wspólnej": Wypadek w szkole Danki

  Olga zabiera dziecko Tadeusiak spotyka się z lekarką, która prywatnie leczyła Olgę. Ma do niej pretensje, że nie zeznawała w sądzie. Tymczasem Olga zabrała dziecko i nie ma z nimi żadnego kontaktu. Robert jest przerażony! Wypadek w szkole Uczniowie Zimińskiej nadal odurzają się lekami! Niestety, dochodzi do wypadku. Danka jest załamana, a mama ucznia ma do niej ogromne pretensje...

 • Poruszająca rola Andrzeja Chyry. To wydarzyło się naprawdę

  23 stycznia na ekranach naszych kin zagości "Carte Blanche" - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. W roli głównej Andrzej Chyra - trzykrotny laureat nagrody dla najlepszego aktora festiwalu w Gdyni ("Dług", "Komornik", "W imię...").

Zdjęcia na temat: uczniowie szkół
Wideo na temat: uczniowie szkół
 • "Na dobre i na złe": Odcinek 704.

  wspólnie uczniowie Falkowicza, a po zabiegu stan małego nagle się pogarsza.

 • "Na Wspólnej": Zwiastun odcinka 2727.

  Tadeusiak spotyka się z lekarką, która prywatnie leczyła Olgę. Ma do niej pretensje, że nie zeznawała w sądzie. Tymczasem Olga zabrała dziecko i nie ma z nimi żadnego kontaktu. Robert jest przerażony! Uczniowie Zimińskiej nadal odurzają się lekami! Niestety, dochodzi do wypadku. Danka jest załamana, a mama ucznia ma do niej ogromne pretensje. Żaneta proponuje córce, żeby została dziś w domu

 • "Belfer": Mordercza gra. Najnowszy teaser 2. sezonu

  Paweł Zawadzki (Stuhr) zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole wywołują w nim wstrząs. W liceum dochodzi do tragedii. Pojawia się milion pytań, na które nie ma odpowiedzi. Jedno jest jasne: na terenie liceum toczy się mordercza gra. To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie

Dyskusje na temat: uczniowie szkół
 • Re: "Szkoła": Prawdziwe oblicze polskiej edukacji

  1. Czemu dziwne, że Dyrektor jest wychowawcą jakiejś klasy? Dyrektorka mojego gimnazjum (wicedyrektor zespołu szkół - liceum i gimnazjum) miała swoją klasę wychowawczą, chyba nawet sama i nikomu to(...) angielskiego, rosyjskiego, biologii, chemii i fizyki tylko kilku u siebie widziałem. A ja jestem ciekaw czy uczniowie chodzą tylko do tej szkoły czy do tej w realu też.