• Informacje na temat:

  uczniowie szkół

Artykuły na temat: uczniowie szkół
 • "Na dobre i na złe": Falkowicz zakłada Szkołę Mistrzów! Poznaj jego uczniów!

  Wiosną za zgodą dyrektora Van Graafa (Redbad Klijnstra-Komarnicki) rozpocznie się nabór do Mistrzowskiej Szkoły Prof. Falkowicza w Leśnej Górze.

 • James Bond wspomógł szkołę

  James Bond wyposażył rzymską szkołę - to kolejna wiadomość z planu filmowego nowej odsłony opowieści o agencie 007, do której zdjęcia kręcono niedawno w Wiecznym Mieście. Uczniom i nauczycielom podarowano biurka, krzesła i tablice.

 • Marcin Gortat otwiera sieć szkół. Alicja Bachleda-Curuś zachwycona

  Koszykarz buduje własną sieć szkół podstawowych i licealnych. Pierwsza placówka, pod nazwą Szkoła Gortata, powstała w Łodzi w 2011 roku. Teraz przyszedł czas na Poznań i Kraków. Szkoły, mimo iż są(...) uczniowie mogą liczyć na nagrodę - fundowany przez sportowca wakacyjny pobyt w USA. Sportowiec pomyślał też o uczniach z niezbyt zamożnych rodzin. Dla nich są gotowane darmowe obiady. Alicja doskonale...

 • Andrzej Chyra dołącza do grona filmowych nauczycieli

  23 stycznia na ekrany kin powróci Andrzej Chyra. W "Carte Blanche", filmie równie poruszającym co prawdziwym, wciela się w nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok.

 • "Szkoła": Dawid Kwiatkowski zagrał koncert w zwycięskiej szkole!

  ..."Szkoła". Koncert młodej gwiazdy odbył się w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie, który zdobył pierwsze miejsce w organizowanym przez TVN konkursie. O specjalny występ "polskiego Justina Biebera" i cenny sprzęt edukacyjny o wartości 20 000 zł wałczyło blisko 400 szkół z całego kraju!

 • "Carte blanche": Andrzej Chyra traci wzrok

  23 stycznia 2015 roku na ekrany kin trafi "Carte blanche" - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. Od dziś oglądać możemy zwiastun produkcji.

 • "Szkoła": Zemsta ucznia

  Jedno jest pewne – w nowej serii „Szkoły” kontrowersyjnych wątków nie zabraknie.

 • "Carte blanche": Andrzej Chyra nie widzi inaczej

  23 stycznia 2015 roku na ekrany kin trafi "Carte blanche" - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. Dystrybutor obrazu zaprezentował właśnie plakat produkcji.

 • "Na Wspólnej": Wypadek w szkole Danki

  Olga zabiera dziecko Tadeusiak spotyka się z lekarką, która prywatnie leczyła Olgę. Ma do niej pretensje, że nie zeznawała w sądzie. Tymczasem Olga zabrała dziecko i nie ma z nimi żadnego kontaktu. Robert jest przerażony! Wypadek w szkole Uczniowie Zimińskiej nadal odurzają się lekami! Niestety, dochodzi do wypadku. Danka jest załamana, a mama ucznia ma do niej ogromne pretensje...

 • Poruszająca rola Andrzeja Chyry. To wydarzyło się naprawdę

  23 stycznia na ekranach naszych kin zagości "Carte Blanche" - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. W roli głównej Andrzej Chyra - trzykrotny laureat nagrody dla najlepszego aktora festiwalu w Gdyni ("Dług", "Komornik", "W imię...").

Zdjęcia na temat: uczniowie szkół
Wideo na temat: uczniowie szkół
 • "Na dobre i na złe": Odcinek 704.

  wspólnie uczniowie Falkowicza, a po zabiegu stan małego nagle się pogarsza.

 • Uczeń czarnoksiężnika

  Epicka opowieść o czarodzieju i jego uczniu, który zostaje wplątany w antyczną walkę między dobrem a złem. Balthazar Blake (Nicolas Cage) jest współczesnym mistrzem magii, który próbuje chronić Manhattan przed siłami zła i przeciwnikiem z przeszłości, Maximem Horvathem (Alfred Molina). By go pokonać, Balthazar musi jednak mieć sprzymierzeńca, szkoli więc Dave'a Stutlera (Jay Baruchel). Niczym niewyróżniający się młodzieniec nie ma jednak ochoty mu pomagać, chociaż czarodziej widzi w nim...

 • "Na Wspólnej": Zwiastun odcinka 2727.

  Tadeusiak spotyka się z lekarką, która prywatnie leczyła Olgę. Ma do niej pretensje, że nie zeznawała w sądzie. Tymczasem Olga zabrała dziecko i nie ma z nimi żadnego kontaktu. Robert jest przerażony! Uczniowie Zimińskiej nadal odurzają się lekami! Niestety, dochodzi do wypadku. Danka jest załamana, a mama ucznia ma do niej ogromne pretensje. Żaneta proponuje córce, żeby została dziś w domu

 • Akademia wampirów

  Rose i Lissa mają takie same problemy jak wszystkie nastolatki, tyle że uczą się w Akademii Wampirów – tajemnej szkole z internatem. Tu uczniowie dzielą się na Moroi (śmiertelne, pokojowo nastawione wampiry) i Dhampiry (półwampiry, półudzi, pełniących rolę strażników Moroi). Choć nieśmiała Lissa jest księżniczką Moroi, a buntownicza i żywiołowa Rose – Dhampirką, wierzą, że ich przyjaźń będzie trwać wiecznie. Pod warunkiem jednak, że przetrwają do końca roku. A nie będzie to proste zadanie, bo...

Dyskusje na temat: uczniowie szkół
 • Re: "Szkoła": Prawdziwe oblicze polskiej edukacji

  1. Czemu dziwne, że Dyrektor jest wychowawcą jakiejś klasy? Dyrektorka mojego gimnazjum (wicedyrektor zespołu szkół - liceum i gimnazjum) miała swoją klasę wychowawczą, chyba nawet sama i nikomu to(...) angielskiego, rosyjskiego, biologii, chemii i fizyki tylko kilku u siebie widziałem. A ja jestem ciekaw czy uczniowie chodzą tylko do tej szkoły czy do tej w realu też.