• Informacje na temat:

  uczucie rozkwitło

Artykuły na temat: uczucie rozkwitło
 • Jacek Borkowski: Jego życie uczuciowe rozkwitło!

  .... Aktor całkowicie poświęcił się dzieciom, Jackowi (15 l.) i Magdzie (12 l.), którym musiał zastąpić matkę. Okazuje się jednak, że całkiem niedawno jego życie uczuciowe znów rozkwitło! O swojej(...) zrobić jej niespodziankę i przyjechał do niej. "Nie zastanawiałem się długo, wsiadłem rankiem w auto i po południu byliśmy już na spacerze, na plaży. Niesamowite uczucie. Wróciłem do domu uskrzydlony...

 • "Casanova po przejściach": O miłości i seksie

  Swoimi przebojami - "Wszyscy mówią: kocham cię", "Zakochani w Rzymie" czy "Co nas kręci, co nas podnieca", król komedii Woody Allen udowodnił, że jak mało kto potrafi lekko i dowcipnie opowiadać o miłości. Teraz pod jego fachową opieką John Turturro spróbuje sił w najstarszym zawodzie świata i na własnej skórze poczuje... nagi instynkt Sharon Stone.

 • "M jak miłość": Prawdziwe uczucie?

  ...wyjściu od Zduńskich Anka i Kamil spędzą wieczór w restauracji. Odkryją, że choć tylko udawali romans, naprawdę zaczynają do siebie coś czuć. Czy ich uczucie rozkwitnie w nowych odcinkach serialu? 

 • Zagadkowe rozstanie

  Hollywoodzka para, Renee Zellweger i Bradley Cooper, postanowiła się rozstać. Decyzja ta jest o tyle zaskakująca, że jeszcze nie dawno aktorzy nie szczędzili sobie publicznie czułości i wyglądali na zakochanych.

 • Viola Kołakowska i Tomasz Karolak: W końcu będzie dobrze?

  Doszli do wniosku, że muszą poukładać własne, dręczące ich od wielu lat, sprawy. Dopiero wtedy jest szansa, by ich uczucie znów w pełni rozkwitło.

 • Mucha w "Teraz albo nigdy"!

  Po koniec maja zakończył się trzeci sezon "Teraz albo nigdy". Wbrew pojawiającym się plotkom o zakończeniu serial u, rozpoczęły się już zdjęcia do kolejnej serii, w której pojawi się nowa gwiazda - Anna Mucha.

 • Krzysztof Daukszewicz: Chwile grozy wróciły

  Los zetknął go z Violą, gdy oboje przeżyli dramat. Ból zbliżył ich do siebie. Kiedy uczucie rozkwitło, miłość została wystawiona na próbę.

 • Kogo uwiedzie Anna Mucha?

  - Uwiedzenie widzów jest trudniejszym zadaniem - przyznaje Anna Mucha, którą zobaczymy w nowych odcinkach "Teraz albo nigdy". Wcieli się w nim w postać Olgi, która będzie próbowała odebrać Basi (Katarzyna Maciąg) Andrzeja (Mateusz Damięcki).

 • Uczuciowe zawirowania w rodzince Boskich

  Choć urocza Magda (Olga Kalicka) pojawiła się już w poprzednim sezonie "rodzinki.pl", to jednak dopiero w nowych odcinkach uda się jej rozkochać w sobie Tomka Boskiego i sprawić, że chłopak po prostu straci dla niej głowę. Kiedy pewnego dnia Tomek przyprowadzi do domu Magdę i pod pretekstem wspólnej nauki poprosi ją, by została na noc, matka chłopaka będzie musiała zmierzyć się z uczuciem...

 • Cichopek myśli o ślubie?

  Kasia Cichopek i Marcin Hakiel mają już właściwie wszystko. Właśnie kupili wielką rezydencję, mają pracę, pieniądze i co najważniejsze - miłość. Czas, by stanęli na ślubnym kobiercu - rozmarza się "Fakt".

Zdjęcia na temat: uczucie rozkwitło
Wideo na temat: uczucie rozkwitło
 • Boys

  Pierwsza miłość to wyjątkowe uczucie, któremu większość chętnie się poddaje. Inaczej jest z Siegerem. On robi wszystko, żeby nie zauważyć, że taka miłość przydarza się właśnie jemu. 15-letni Sieger dostaje się do sztafety lekkoatletycznej, która ma wziąć udział w krajowych mistrzostwach. Na treningu poznaje intrygującego i nieprzewidywalnego Marca. Szybko znajdują wspólny język i stają się przyjaciółmi, jednak stopniowo zaczyna ich łączyć coś więcej. Sieger próbuje walczyć z uczuciem, ale...

 • Zimowa opowieść

  Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku, pod koniec XX wieku. Peter Lake (Colin Farrell) to irlandzki rzezimieszek. Pewnego dnia, plądrując kolejny dom, poznaje jego piękną mieszkankę, Beverly Penn (Jessica Brown Findlay). Między dwójką bohaterów rodzi się uczucie, mogące zmienić zachwiane wartości moralne mężczyzny. Niespodziewanie, młoda kobieta umiera. Peter desperacko próbuje odkryć sposób na zatrzymanie czasu i przywrócenie jej życia.

 • Zostań ze mną

  "Zostań ze mną" to pełna emocji i seksualnego napięcia opowieść o zmaganiach dwóch mieszkańców Nowego Jorku z miłością, przyjaźnią i uzależnieniem. Nowojorskie środowisko artystyczne w latach 80-ych. Twórca filmów dokumentalnych Erik umawiają się na przygodne spotkanie, z którego rodzi się prawdziwe uczucie. Na początku wszystko układa się świetnie, powoli jednak pojawiają się pierwsze rysy. W ich prawie dziesięcioletnim związku pełnym wzlotów, upadków i toksycznych relacji, Erik próbuje...