• Informacje na temat:

  uczucie sprawia

Artykuły na temat: uczucie sprawia
 • Agnieszka Chylińska: Jej córka sprawia kłopoty wychowawcze?

  ...może ona zapanować. To wszystko absorbuje jej uwagę, sprawia, że czuje się podminowana. Dodatkowo pojawiają się kłopoty wychowawcze związane z córką, bo staje się ona kopią dawnej, zbuntowanej matki. Trudne relacje z dzieckiem przekładają się zaś na uczucie rozczarowania macierzyństwem".

 • Przemysław Bluszcz: Nie tylko "ten zły"

  Ma w sobie coś, co sprawia, że idealnie pasuje do ról czarnych charakterów. "Ten zły" to przecież Wąsacz ("Krew z krwi"), kierownik sklepu ("Supermarket"), alfons ("Kac Wawa") i gestapowiec Rappke ("Czas honoru"). Czy zagra kiedyś dobrego człowieka?

 • "Nad Niemnem": Niespodziewana miłość

  ...​Piękne widoki, przywiązanie do tradycji, no i przede wszystkim romantyczne uczucie. Wszystko to sprawia, że doskonale ogląda się ten serial.

 • "Zbliżenia": Czy można kochać zbyt mocno?

  Nowy film Magdaleny Piekorz "Zbliżenia" podejmuje rzadko obecny w polskim kinie temat nadmiaru miłości i jego konsekwencji. Dystrybutor obrazu, który pojawi się na kinowych ekranach już 24 października, zaprezentował właśnie zwiastun produkcji.

 • Antoni Królikowski i Julia Wieniawa są parą! Oto dowody!

  Antoni Królikowski (28 l.) próbował ukryć kiełkujące dopiero uczucie. Ale jego nowa miłość wzięła sprawy w swoje ręce i wszystko wyśpiewała!

 • Małgorzata Zajączkowska: Zagrała rolę życia

  O jej losie często decydował przypadek. Nie marzyła o tym, by zostać aktorką. Chciała być chirurgiem. Ale gra w szkolnych przedstawieniach była doskonałym pretekstem, by dostać zwolnienie z lekcji.

 • Marcin Rogacewicz: Aktor wie, że to najlepszy wybór

  Nie szuka szczęścia, bo już je znalazł. Jest nim miłość do... czterech kobiet. To ona sprawia, że nie grozi mu syndrom Piotrusia Pana.

 • Bartosz Opania: Byle kaszel to nowotwór płuc?

  W "Na dobre i na złe" wykazuje się sporą wiedzą medyczną. Może pomylił się z powołaniem?

 • Nowy towarzysz Marty Kaczyńskiej (35 l.) od dawna był obecny w jej życiu. Ale dopiero teraz prezydencka córka otwiera się na uczucie. Na jej twarzy ponownie...

 • "Była sobie dziewczynka" : Jej pierwsze samobójstwo

  Charleen chce się zabić. Kiedy filmowy bohater postanawia popełnić samobójstwo, zawsze coś staje mu na drodze. Piętnastolatce przeszkadza dzwonek telefonu. I dobrze, bo wszystko, co wydarzy się po feralnej próbie wyprawienia się na tamtej świat, przywróci młodej dziewczynie radość życia.

Wideo na temat: uczucie sprawia
 • Boys

  Pierwsza miłość to wyjątkowe uczucie, któremu większość chętnie się poddaje. Inaczej jest z Siegerem. On robi wszystko, żeby nie zauważyć, że taka miłość przydarza się właśnie jemu. 15-letni Sieger dostaje się do sztafety lekkoatletycznej, która ma wziąć udział w krajowych mistrzostwach. Na treningu poznaje intrygującego i nieprzewidywalnego Marca. Szybko znajdują wspólny język i stają się przyjaciółmi, jednak stopniowo zaczyna ich łączyć coś więcej. Sieger próbuje walczyć z uczuciem, ale...

 • Zimowa opowieść

  Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku, pod koniec XX wieku. Peter Lake (Colin Farrell) to irlandzki rzezimieszek. Pewnego dnia, plądrując kolejny dom, poznaje jego piękną mieszkankę, Beverly Penn (Jessica Brown Findlay). Między dwójką bohaterów rodzi się uczucie, mogące zmienić zachwiane wartości moralne mężczyzny. Niespodziewanie, młoda kobieta umiera. Peter desperacko próbuje odkryć sposób na zatrzymanie czasu i przywrócenie jej życia.

 • Udając gliniarzy

  Dwóch kumpli przebiera się za gliniarzy na imprezę kostiumową. Zbieg okoliczności sprawia, że zostają uznani za prawdziwych stróżów prawa i uwikłani w mafijne porachunki.

Dyskusje na temat: uczucie sprawia
 • Re: "Na Wspólnej": Piersi Renaty Dancewicz zostały okrzyknięte najpiękniejszym biustem w Polsce!

  Zapytalem poważnie kiedyś znajomą tak się mówi że faceci tylko lubią mietolic piersi i fakt to jest prawda bo to niesamowite uczucie,ale ona powiedziała że to sprawia ogromną frajdę kobiecie przecież tam jest mnóstwo zakończeń nerwowych,także to jest obopólna przyjemność,i tak samo w innej sytuacji ...

 • Re: Oto mąż Hany!

  się wręcz irytujący. Po odejściu Zośki, w której się autentycznie zakochał, to "uczucie" do Hany, a potem znowu odgrzewane "uczucie" do Soszyńskiej odbiera mu wiarygodność w sprawach sercowych. Jeśli ma zniknąć z serialu na dobre, to niech się tak stanie, bo nie sprawia mi już przyjemności oglądanie tej postaci. Bye, bye Piotr.

 • Re: Oto mąż Hany!

  się wręcz irytujący. Po odejściu Zośki, w której się autentycznie zakochał, to "uczucie" do Hany, a potem znowu odgrzewane "uczucie" do Soszyńskiej odbiera mu wiarygodność w sprawach sercowych. Jeśli ma zniknąć z serialu na dobre, to niech się tak stanie, bo nie sprawia mi już przyjemności oglądanie tej postaci.Bye, bye Piotr. Ten facet jest koszmarny! Precz z Gawryło!! Ciągle za którąś lata i jej

 • Re: Czas na zmiany

  Lena sprawia osoby ,nie stabilnej ! Zmieniała partnerów ,w każdym coś było złego ,teraz z Witkiem ...? . A ilu tych partnerów zmieniła? Bo wg mojej wiedzy bylo ich dwóch. Bartosz i Witek. Pierwszy okazał się człowiekiem bez zasad i pzryzwoitosci, więc nic dziwnego, ze otworzyły się jej oczy tuż przed ślubem. Z Witkiem przeszła daleką i długą drogę, ale uczucie przetrwało. Edwards nie był jej

 • Re: Talizman

  Falkowicz celowo rozpisuje jej nocne dyżury. Wiktoria poznaje Tomasza, przystojnego szefa chirurgii dziecięcej. Uczucie między Niną a Samborem kwitnie. Wspólnie postanawiają nie upubliczniać swojego(...) Falkowicz usunął jej guza w całości, postanawia przyjrzeć się tej sprawie. Późnym wieczorem do Wiki dzwoni Tomasz. Telefon odbiera Przemek i sprawia wrażenie zazdrosnego.

 • Re: Bartosz Opania (Witek Latoszek)

  w "okolicznościach życia" nie związałaby się z kimś tak rozmytym i nieinteresującym jak Lena... Co sprawia, ze ten wątek jest zupełnie nierealistyczny. Nie jestem nastolatką, znam przynajmniej dwa(...) pasują do siebie. No a poza tym liczy się uczucie, które przetrwało tyle burz i zakrętów. Oboje sporo zawinili i oboje mieli sobie sporo do wybaczenia. Skoro potrafili to zrobić, to znaczy, że im

 • Re: Talizman

  Falkowicz celowo rozpisuje jej nocne dyżury. Wiktoria poznaje Tomasza, przystojnego szefa chirurgii dziecięcej. Uczucie między Niną a Samborem kwitnie. Wspólnie postanawiają nie upubliczniać swojego(...) Falkowicz usunął jej guza w całości, postanawia przyjrzeć się tej sprawie. Późnym wieczorem do Wiki dzwoni Tomasz. Telefon odbiera Przemek i sprawia wrażenie zazdrosnego. Wow! Szukam tego streszczenia