• Informacje na temat:

  uda nelly furtado

Artykuły na temat: uda nelly furtado
 • Druga odsłona "Jak oni śpiewają"

  ..."M jak miłość zaśpiewała hit Nelly Furtado - "Maneater". Jej wykonanie urzekło jury. Otrzymała średnią 5.7 punktu. Były to najwyższe noty tego wieczoru. Tyle samo dostał Artur Chamski. Gdyby Edycie "nie(...) próbował uwieść jury i telewidzów swoim śpiewem Maciej Jachowski. Wykonał "Aichę" zespołu Magma. Nas nie udało mu się uwieść, ale Edytę Górniak i owszem. Z kolei Ela dyplomatycznie stwierdziła, że "było...

 • Marek Kaliszuk zwycięzcą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Marek Kaliszuk wygrał finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych przekazał Fundacji "Między Niebem a Ziemią", która zajmuje się wspieraniem niepełnosprawnych i nieuleczalnie chorych dzieci oraz pomocą ich rodzinom.

 • Nelly Furtado i ofensywa nowości

  Niepokonana Nelly Furtado z płytą "Loose" po raz siódmy z rzędu znalazła się na szczycie polskiej listy przebojów. Nie zaszkodziło jej to, że w pierwszej dziesiątce pojawiły się aż cztery nowości - w tym m.in. Kayah, Jean Michel Jarre i Yugopolis.

 • Piękny gest Nelly Furtado

  Nelly Furtado, niczym kapitan tonącego (dosłownie) okrętu, czekała w autokarze aż ostatni fani bezpiecznie opuszczą teren poznańskiego koncertu.

 • Udany powrót Ushera

  DJ Casper tylko przez tydzień cieszył się z przodownictwa na angielskiej liście przebojów. Musiał bowiem uznać wyższość amerykańskiego rapera Ushera, który z singlem"Yeah" zadebiutował od razu na szczycie. DJ Casper z przebojem "Cha Cha Slide (All Around the World)" spadł tym samym na miejsce drugie.

 • Nelly Furtado po raz czwarty

  Nelly Furtado ("Loose") udało się odeprzeć atak rapera O.S.T.R.-ego ("HollyŁódź") na szczyt listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Za tą dwójką umiejscowił się album "Zimmer 483" chłopaków z Tokio Hotel (awans z 10. na 3.).

 • Udany powrót R. Kelly'ego

  1. miejsce globalnej listy sprzedaży płyt przejął w tym tygodniu R. Kelly z albumem "Double Up".

 • Shakira nie przeskoczyła Nelly Furtado

  Już trzeci tydzień z rzędu pierwsze miejsce na wyspiarskiej liście singli zajmuje "Maneater" kanadyjskiej wokalistki Nelly Furtado. Wbrew prognozom na szczyt zestawienia nie wskoczyła Shakira z "Hips Don't Lie". Kolumbijka była główną kandydatką do detronizacji Nelly.

 • Zwycięska Nelly Furtado razy dwa

  "Loose" kanadyjskiej wokalistki Nelly Furtado to jedyny album, który w tym tygodniu przekroczył poziom 100 tysięcy sprzedanych egzemplarzy na amerykańskiej liście przebojów. Nic dziwnego, że wynik blisko 220 tysięcy dał piosenkarce 1. miejsce. Furtado odniosła także sukces na liście singli z piosenką "Promiscuous".

 • Orange Warsaw: Niesamowita Monika Brodka

  Gwiazda wieczoru? Nelly Furtado. Największy showman? Mika. Najlepszy koncert? Zupełnie nieoczekiwanie - Monika Brodka! Tak w skrócie wyglądał drugi dzień Orange Warsaw Festival 2010.

Wideo na temat: uda nelly furtado
 • Druga strona muru

  Lata 70. XX wieku. Trzydziestoletnia Nelly i jej syn Aleksiej zaczynają nowe życie w zachodnich Niemczech. Udało im się uciec z Berlina Wschodniego, gdzie zostawili za sobą trudne i bolesne wspomnienia. Trzy lata wcześniej w tajemniczych okolicznościach chłopiec stracił ojca, a Nelly partnera, Wassilija. Kobieta wierzy, że po drugiej stronie muru zapewni sobie i dziecku dobre i spokojne życie. Pierwsze kroki w nowym miejscu stawiają w ośrodku dla uchodźców, oczekując na przyznanie prawa do...

 • Feniks

  Nelly Lenz, żydowska śpiewaczka, wychodzi cało z obozu koncentracyjnego w Auschwitz, ale jest oszpecona i poważnie ranna. Wraz z wierną przyjaciółką, Lene, wraca do tego, co pozostało z Berlina. Ma tylko jeden cel: odnaleźć w ruinach miastach swego męża, muzyka. Chce się dowiedzieć czy nadal ją kocha i czy to on wydał ją nazistom, jak twierdzi Lene. Gdy jednak go odnajduje, mąż jej nie rozpoznaje. A co gorsza, prosi ją aby udawała... Nelly. Wszystko po to, żeby mógł objąć jej spadek.

 • Thor ratuje przyjaciół

  Thor, pewien siebie nastolatek, mając jako oręż magiczny młot i wsparcie niezbyt doskonałych bogów, wyrusza na wielką wyprawę przeciw złej królowej i jej armii gigantów, którzy zagrażają jego wiosce. Czy uda mu się ich pokonać?