• Informacje na temat:

  uda polskich aktorek

Artykuły na temat: uda polskich aktorek
 • Monika Krzywkowska walczyła z rakiem. Aktorka opowiedziała o swoim dramacie

  ...wątpliwości - przyznała w rozmowie.   Szybka reakcja i pomoc lekarzy pozwoliła uniknąć aktorce trudnej terapii. Chociaż nowotwór był złośliwy, to udało się go wyleczyć na wczesnym etapie. - Skończyło(...) nagrobną. Śniłam wyłącznie czarne scenariusze - tak mówiła o pierwszych chwilach po diagnozie. Szczęśliwie udało jej się pokonać chorobę dzięki wczesnemu rozpoznaniu.   Monika Krzywkowska miała 29 lat gdy...

 • Barbara Brylska: Nie wszystko się udało

  Wyszła za mąż za lekarza. Zakochiwała się na planach filmowych. Barbara Brylska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, miała burzliwe życie. Od dawna nie udziela się publicznie i nie zgadza się na wywiady.

 • Anita Sokołowska przeszczęśliwa! Udało się po tylu latach!

  Wielka radość u Anity Sokołowskiej. Po tylu latach bytności w show-biznesie i świecie aktorskim wreszcie udało jej zadebiutować w filmie, który niedawno wszedł do kin! "Kiedy mówię komuś, że debiutuję na wielkim ekranie w wieku 43 lat, nikt nie chce w to wierzyć" - mówi artystka.

 • 2014: Rok sukcesów polskiego kina

  To wspaniały, ważny rok dla polskiego kina. Przemawiają za tym między innymi: wielki, międzynarodowy sukces "Idy" Pawła Pawlikowskiego, rekordowa popularność rodzimych filmów w kinach oraz popularyzowanie w USA arcydzieł polskiej kinematografii przez legendarnego twórcę, laureata Oscara Martina Scorsese.

 • Edyta Herbuś "klepie biedę", by być aktorką

  ...- mówi zachwycona dyrektor artystyczna teatru w Lesznie Beata Kawka. Wydaje się, że życie Edyty Herbuś po rozstaniu wygląda zachęcająco. Jeśli uda jej się zdać profesjonalny egzamin aktorski, drzwi polskich scen staną przed nią otworem. A na tym zależy jej najbardziej.

 • Anna Dymna "zasłużona dla polszczyzny"

  Aktorka, prezes fundacji "Mimo Wszystko" Anna Dymna otrzymała medal "Zasłużony dla polszczyzny". Wyróżnienie wręczył artystce prezydent Bronisław Komorowski na czwartkowej gali w auli Politechniki Warszawskiej, której towarzyszył koncert poezji Edwarda Stachury.

 • ...i Weronice Rosati, uda się przełamać ten stereotyp? (Uwaga TVN/x-news)

 • Ogłoszenie tytułów polskich filmów na 55. KFF

  13 kwietnia zostały ogłoszone tytuły wszystkich polskich filmów, które zostaną pokazane w czasie 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Będą one brały udział w trzech konkursach: międzynarodowych dla filmów krótkometrażowych i dokumentalnych oraz konkursie polskim. Odbędą się także pokazy pozakonkursowe zatytułowane "Panorama filmu polskiego".

 • "W rytmie serca": Edyta Olszówka - aktorka z wyboru

  ...uda jej się za pierwszym razem dostać na artystyczną uczelnię, bo komplet dokumentów zostawiła także na filologii hiszpańskiej. Jednak wszystko poszło po myśli Edyty Olszówki i już wkrótce została...

 • Ekipa "Violetty": Kochamy polskich fanów!

  W łódzkiej hali Atlas Arena wystąpili po raz pierwszy w Polsce. W ramach trasy "Violetta Live" 2015 gwiazdy bijącego rekordy popularności serialu zagrali dwa koncerty - odbyły się one 29 marca przy trybunach wypełnionych do ostatniego miejsca.

Zdjęcia na temat: uda polskich aktorek
Wideo na temat: uda polskich aktorek
 • "Demakijaż": Weronika Rosati

  Zasłużona aktorka i działaczka społeczna gościła w programie „Demakijaż”. Weronika Rosati żyje między Polską a Ameryką. Harmonijnie łączy zawodowe obowiązki z opieką nad ukochaną córeczką. W życiu najczęściej robi to, co podpowiada serce. Czy trudno jej utrzymywać relacje w blasku fleszy? Jak udało jej się wyjść z toksycznego związku? Weronika Rosati od zawsze marzyła o aktorstwie. Pierwsze

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Każdy film to ryzyko

  na uroczystości rozdania Polskich Nagród Filmowych „Orły 2015”. Dzięki udanej stylizacji media okrzyknęły ją królową imprezy, choć nie była nominowana do statuetki, tylko wręczała ją Bartoszowi(...)Marta Żmuda Trzebiatowska uważa, że nigdy nie wiadomo, czy film, w którym weźmie się udział, będzie doceniony przez krytyków i obsypany nagrodami, czy okaże się klapą. Aktorka obecnie pracuje na

Dyskusje na temat: uda polskich aktorek