• Informacje na temat:

  udana kariera zagraniczna

Artykuły na temat: udana kariera zagraniczna
 • Ewa Gorzelak poświęciła karierę, by walczyć o życie synka!

  ...wszystko, aby go ratować. Wszelkie zobowiązania zawodowe, kariera i blichtr salonów poszły więc w odstawkę. "Syn trafił do szpitala w stanie beznadziejnym, a mimo to udało się go uratować. Po okresie...

 • Kariera, o której u nas cicho

  W Polsce Paweł Deląg gra głównie drugoplanowe role. Za to jego talent doceniany jest za granicą. Aktor z powodzeniem występuje m.in. w produkcjach rosyjskich, francuskich, izraelskich oraz niemieckich.

 • Mógł zrobić wielką karierę w branży... naftowej!

  Zanim Witold Dębicki, czyli Leopold Majewski z "Paradoksu", został aktorem, pracował w firmie zajmującej się handlem... ropą naftową. I miał szansę zrobić w tej branży wielką karierę!

 • 2015: Lepiej miejcie ich na oku

  Nowe nadzieje rocka, elektroniki i grime'u, a obok nich gwiazda azjatyckiego popu szykująca się do ataku na zachodnie sceny. Sprawdźcie listę 10 młodych artystów, którym w 2015 roku nie tylko my wróżymy wielką karierę.

 • Zagraniczne plany

  Gracja Niedźwiedź przyznaje, że przykro jej z powodu końca zdjęć na planie "Majki". Z drugiej jednak strony nie może się doczekać nowych aktorskich wyzwań.

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

 • Zagraniczne hity na wiosnę 2012!

  ...niepokornego Moody’ego. Największy kalifornijski podrywacz cudem uniknął więzienia i znów dobiera się do damskiej bielizny. Nawet kariera Hanka (David Duchovny) nabiera rozpędu. Zaczyna pisać...

 • Gosia Andrzejewicz z Dr Albanem poznała się przez... Facebooka

  Najnowsza płyta Gosi Andrzejewicz, która ukaże się 25 listopada, będzie miała tytuł "Film". Na dwóch krążkach znajdą się utwory popowe oraz muzyka klubowa. Wokalistka przy tworzeniu płyty współpracowała po raz pierwszy z zagraniczną ekipą m.in. z raperem Dr Albanem, którego poznała przez Facebooka.

 • Kasia "3000" Sowińska odleciała? "Takich samych sukcesów życzę Górniak"

  Kariera w Hollywood wciąż należy do sfery marzeń masy polskich gwiazd i celebrytek. Parę aktorek wyjechało nawet do Los Angeles, gdzie próbują zaistnieć. Na ogół z marnym skutkiem.  To jednak wystarcza, aby w Polsce budzić spore zainteresowanie i pojawiać się na okładkach kolorowych magazynów, gdzie zawsze można opowiedzieć o swoim "amerykańskim śnie". Na emigrację zdecydowała się także Kasia...

 • Polskie debiuty 2014: Doświadczonego debiutanta przygarnę

  Kończący się 2014 rok nie obfitował w zjawiskowe debiuty, to fakt. Jednak na polskim rynku muzycznym przez ostatnie 12 miesięcy pojawiło się parę debiutanckich albumów-perełek, które warte są przesłuchania. O jakie płyty chodzi? Odpowiedź znajdziecie poniżej. W pierwszej 10 znalazła się m.in. Natalia Nykiel, która była finalistką drugiej edycji "The Voice of Poland".

Wideo na temat: udana kariera zagraniczna
 • Katarzyna Warnke ma apetyt na zagraniczną karierę

  Katarzyna Warnke nie ukrywa, że zarówno ona, jak i jej mąż Piotr Stramowski mają plany związane z międzynarodową karierą. Na razie jednak nie są w stanie stwierdzić, w jakim stopniu mają one szansę na realizację. – Jak wszyscy wiedzą, jestem starsza od Piotrka, co wszędzie jest podkreślane, więc jako kobieta obawiam się tego, że być może mam mniejsze szanse – mówi Katarzyna Warnke agencji Newseria Lifestyle. Aktorka jest jednak otwarta na wszelkie możliwości, do czego przekonuje ją Piotr....