• Informacje na temat:

  udział ekipa

Artykuły na temat: udział ekipa
 • Paweł Cattaneo (22 l.), znany z programu "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy", swoje dalsze plany wiąże z show-biznesem. Chłopak chciałby nagrać płytę lub poprowadzić własny program!

 • Polak w ekipie najnowszego filmu o Bondzie!

  Polski operator Łukasz Bielan pracuje przy "Spectre" - najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda. Bielan jest współautorem zdjęć m.in. do oscarowego "Życia Pi" czy serialu "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku".

 • Ekipa z Warszawy ponownie wyrusza na podbój wybrzeża. W jednej z największych nadbałtyckich imprezowni, Mielnie, ruszyły zdjęcia do drugiej edycji specjalnego letniego sezonu "Warsaw Shore - Summer(...) zdecydowały się jednak wszystkie "gwiazdy" poprzednich edycji. Ewelina, która wróciła do programu po nieobecności w pierwszej odsłonie "Summer Camp", postanowiła, że nie weźmie udziału także w tej...

 • "Smoleńsk": Zdjęcia w USA

  Ekipa filmu "Smoleńsk" w reż. Antoniego Krauzego od 17 do 21 kwietnia będzie pracować w USA. Zdjęcia z udziałem Beaty Fido, grającej główną bohaterkę, dziennikarkę prowadzącą śledztwo ws. katastrofy, odbędą się w Chicago.

 • Eliza z Tuliszkowa i Trybson z Sosnowca nie biorą udziału w drugiej edycji "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy", ale wciąż jest o nich głośno za sprawą dziecka, którego oczekują. Pytani o ślub, wyjawiają, że chcą, by była to huczna impreza na miarę ich wyczynów w programie MTV.

 • Koniec zdjęć do "Niewinnych" Anne Fontaine

  Na Warmii dobiegają końca zdjęcia do francusko-polskiej koprodukcji w reżyserii Anne Fontaine. Ekipa "Niewinnych" spędziła na planie w Polsce 7 tygodni.

 • Zbuntowana ekipa

  Angeles pięcioosobowa ekipa serialu twierdzi, że umowy zawarte z nimi przez 20th Century Fox Television są niezgodne z kalifornijskim prawem. Według obowiązującego kontraktu gwiazdy "Współczesnej rodziny" pozostają do dyspozycji producentów od lutego 2009 do czerwca 2016 roku, co jest pogwałceniem stanowego prawa zakazującego zawierania kontraktów dłuższych niż na okres 7 lat.   Zbuntowana ekipa...

 • Marcin Dorociński w niemieckim serialu kryminalnym

  Widowiskowe sceny z udziałem samochodów i kaskaderów, a także znany aktor Marcin Dorociński w roli polskiego policjanta - wszystko to będzie można zobaczyć już sobotę w nadmorskim Świnoujściu, gdzie niemiecka ekipa kręci odcinek serialu kryminalnego.

 • Ekipa "Rancza" znowu w Jeruzalu

  ...z moim udziałem! - powiedział podekscytowany Rusin. Dodatkowo Cezary Żak zdradził, że jego bohaterowie czyli proboszcz i senator będą uczestniczyć w czymś bardzo podejrzanym. Co to będzie? To wszystko...

 • Danuta Szaflarska w TR Warszawa

  Spotkanie z Danutą Szaflarską zainaugurowało cykl filmów z jej udziałem w TR Warszawa, którym uczczono 100. urodziny aktorki. W spotkaniu wzięła udział minister kultury Małgorzata Omilanowska, która złożyła artystce życzenia i wręczyła bukiet róż.

Zdjęcia na temat: udział ekipa
Wideo na temat: udział ekipa
 • Ekipa

  Gwiazdor filmowy Vincent Chase (Adrian Grenier) oraz jego chłopcy — Eric (Kevin Connolly), Turtle (Jerry Ferrara) i Johnny (Kevin Dillon) powracają... i ponownie nawiązują współpracę z szefem wytwórni/superagentem Arim Goldem (Jeremy Piven). Niektóre z celów, do których dążyli, uległy zmianie, jednak istniejąca między nimi więź pozostaje nienaruszona, gdy razem lawirują w kapryśnym, a często także okrutnym świecie Hollywood.

 • Ekipa

  Gwiazdor filmowy Vincent Chase (Adrian Grenier) oraz jego chłopcy — Eric (Kevin Connolly), Turtle (Jerry Ferrara) i Johnny (Kevin Dillon) powracają... i ponownie nawiązują współpracę z szefem wytwórni/superagentem Arim Goldem (Jeremy Piven). Niektóre z celów, do których dążyli, uległy zmianie, jednak istniejąca między nimi więź pozostaje nienaruszona, gdy razem lawirują w kapryśnym, a często także okrutnym świecie Hollywood.

 • Szybcy i wściekli 7

  W siódmej części filmu ekipa Toretto będzie musiała stanąć do walki z szukającym zemsty Ianem (Jason Statham), bratem Owena Shawa, którego mieli nieprzyjemność poznać w szóstej części.

Dyskusje na temat: udział ekipa
 • Re: "Na dobre i na złe": Kłamstwo za kłamstwem!

  Wszyscy współtworzyli ten serial - obaj scenarzyści (od 7 serii jeden), reżyser, zespół aktorski, wizażyści, kostiumolodzy, scenografowie oraz ekipa techniczna, więc wszyscy mają swój udział w jego sukcesie. A to czy widz woli tego czy innego bohatera (lub aktora) to sprawa drugorzędna, bo serial jako całość zapisał się w pamięci widzów bardzo pozytywnie.