• Informacje na temat:

  udział grażyna

Artykuły na temat: udział grażyna
 • Grażyna Szapołowska nie może Englertowi tego zapomnieć!

  Grażyna Szapołowska bitwę z Janem Englertem (75 l.) przegrała, ale wojnę zamierza wygrać...

 • Grażyna Wolszczak: Wzór dojrzałych kobiet

  Grażyna Wolszczak po raz kolejny udowodniła, "jak być zawsze młodą, piękną i bogatą"...

 • Grażyna Torbicka nadal szaleńczo zakochana. Po tylu latach!

  Wielka radość w rodzinie! Grażyna Torbicka (60 l.) i jej mąż Adam (66 l.) w tym roku świętują 38. rocznicę ślubu. Mimo że są razem od tylu lat, wciąż jest między nimi gorące uczucie.

 • Grażyna Wolszczak: Saute też jestem olśniewająca

  Dziewczyna z Pomorza, która bez ruchu na świeżym powietrzu nie wyobraża sobie życia. Co sprawia, że choć lata lecą, Grażyna Wolszczak wciąż wygląda rewelacyjnie? Dobre serce, wiara w siebie, optymizm, a może to, że kocha i jest kochana?

 • 60-letnia Grażyna Torbicka w końcu to zrobiła!

  ...właśnie tam obchodziła swoje urodziny.  Tym milej, że od 3 lat Grażyna Torbicka jest oficjalną ambasadorką marki L’Oreal, która również od 22 lat dba o wizerunek gwiazd. Przejście po słynnym czerwonym dywanie w towarzystwie największych gwiazd, co tu dużo mówić, stanowi przyjemny dodatek do życia.   Nie zmienia to faktu, że w Cannes, jak zawsze, ciężko pracowała. Pani Grażyna przeprowadzała wywiady...

 • Grażyna Wolszczak: Od 12 lat w "Na Wspólnej"

  Już 27 stycznia serial "Na Wspólnej" będzie świętował kolejną rocznicę. Z tej okazji Grażyna Wolszczak, która od samego początku wciela się w postać Basi, wspomina swój pierwszy dzień na planie.

 • Grażyna Wolszczak ostro zabalowała na wyjeździe!

  Grażyna Wolszczak (57 l.) wspomina pobyt w Gruzji. Działo się!

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • ​"Na Wspólnej": Grażyna Wolszczak już nigdy nie rozbierze się przed kamerą...

  Grażyna Wolszczak, czyli Barbara Brzozowska z "Na Wspólnej", uważana jest za jedną z najpiękniejszych i najseksowniejszych polskich gwiazd po sześćdziesiątce. Patrząc na nią, trudno uwierzyć, że należy do pokolenia... emerytek. Jeszcze niedawno jej ciałem - a zwłaszcza biustem - zachwycała się cała Polska!

 • Kobiety w kinie dyskryminowane - uważają polskie aktorki

  Zdaniem gwiazd polskiego kina, aktorki są w krajowej kinematografii niedocenianie. Grażyna Torbicka uważa, że wciąż brakuje dla nich dobrych ról. Maja Ostaszewska twierdzi, że w ogóle jest ich niewiele, natomiast Marta Żmuda Trzebiatowska mówi, że aktorki są gorzej opłacane niż aktorzy. Wszystkie mają nadzieję, że sukces "Idy" zmieni tę sytuację.

Zdjęcia na temat: udział grażyna
Wideo na temat: udział grażyna
 • "Ameryka Express": Nowy sezon

  Nowy sezon, nowa prowadząca i 8 par. W Kolumbii i Gwatemali gwiazdy zmierzą się z wyzwaniami, zadaniami i własnymi słabościami. W kolejnym sezonie programu wezmą udział między innymi Patrycja Markowska, Grażyna Wolszczak i Karolina Pisarek. Wyścig rozpocznie się już 4 marca o 21:30! Program poprowadzi Daria Ładocha, zwyciężczyni drugiej edycji programu „Agent Gwiazdy”, która jak nikt zrozumie

 • Torbicka nie pójdzie w ślady Hanki Lis!

  Grażyna Torbicka poinformowała, że aktualnie nie jest zatrudniona nigdzie na stałe. Czasami bywa jedynie gościem w jednej z rozgłośni radiowych. Ponoć na razie nie planuje powrotu na stałe do telewizji. Grażyna nie chce jednak brać udziału w żadnych "Agentach" czy wyprawach do Azji. Jeżeli poprowadziłaby nowy program, to tylko taki związany z kulturą, kinem lub teatrem. (Videoportal/x-news)

Dyskusje na temat: udział grażyna
 • Grażyna Wolszczak zaprasza na Kolorową Niepodległą - 11 Listopada w Warszawie.

  Czemu nikt nie napisał, że w MN będą brać udział kombatanci z AK i NSZ, ludzie dzięki którym te gwiazdeczki dziś w ogóle mają szanse mówić po polsku i robić karierę w Polsce? Dość praniu mózgów i sprzedawania lapidarnej sieczki! Wolę iść w "faszystowskim" marszu wraz z kombatantami niż brać udział w lewackich pikietach na które zapraszają pół-głupie "autorytety".

 • Re: Pierwsza miłość

  tego samego egzaminatora. Grażyna przeprasza Błażeja za swoje zachowanie, kiedy go odtrąciła i źle potraktowała. Adrian bierze udział w pierwszej nielegalnej walce. Udaje mu się zwyciężyć i w ten sposób(...) Wrocławia, by kupić pierścionek zaręczynowy, który na dowód miłości zamierza podarować Wiktorii. Han ma problemy finansowe. Adrian postanawia zdobyć pieniądze, biorąc udział w nielegalnych walkach. Spotyka

 • Re: Pierwsza miłość

  samego egzaminatora. Grażyna przeprasza Błażeja za swoje zachowanie, kiedy go odtrąciła i źle potraktowała. Adrian bierze udział w pierwszej nielegalnej walce. Udaje mu się zwyciężyć i w ten sposób(...), by kupić pierścionek zaręczynowy, który na dowód miłości zamierza podarować Wiktorii. Han ma problemy finansowe. Adrian postanawia zdobyć pieniądze, biorąc udział w nielegalnych walkach. Spotyka się