• Informacje na temat:

  udział grażyna

Artykuły na temat: udział grażyna
 • Grażyna Wolszczak ostro zabalowała na wyjeździe!

  Grażyna Wolszczak (57 l.) wspomina pobyt w Gruzji. Działo się!

 • Grażyna Wolszczak: Wzór dojrzałych kobiet

  Grażyna Wolszczak po raz kolejny udowodniła, "jak być zawsze młodą, piękną i bogatą"...

 • Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz biorą ślub?

  Od 16 lat Grażyna Wolszczak (59 l.) i Czarek Harasimowicz (62 l.) żyją w nieformalnym związku. Niebawem może się to zmienić. Bliska osoba poprosiła ich, by się pobrali.

 • Grażyna Wolszczak: Saute też jestem olśniewająca

  Dziewczyna z Pomorza, która bez ruchu na świeżym powietrzu nie wyobraża sobie życia. Co sprawia, że choć lata lecą, Grażyna Wolszczak wciąż wygląda rewelacyjnie? Dobre serce, wiara w siebie, optymizm, a może to, że kocha i jest kochana?

 • Grażyna Błęcka-Kolska uczciła pamięć córki

  ...jeździć po Polsce i pokazywać ją w każdym miejscu, które nas zaprosi. Grażyna jest pełna dobroci i nadziei, i chce się tym z ludźmi dzielić - dodaje. Przed aktorką kolejne wyzwania. Otrzymała stypendium na pisanie własnego scenariusza. Ma także wziąć udział w nowym filmie byłego męża Jana Jakuba Kolskiego.

 • Grażyna Wolszczak: Od 12 lat w "Na Wspólnej"

  Już 27 stycznia serial "Na Wspólnej" będzie świętował kolejną rocznicę. Z tej okazji Grażyna Wolszczak, która od samego początku wciela się w postać Basi, wspomina swój pierwszy dzień na planie.

 • Grażyna Błęcka-Kolska wreszcie wraca do pracy! W czym zagra?

  Grażyna Błęcka-Kolska (55 l.) miała żal do kolegów, że w trudnych chwilach, gdy potrzebowała zajęcia, nie podali jej ręki. Dziś specjalnie dla niej Ilona Łepkowska pisze scenariusz.

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • Beata Ścibakówna chce odbudować więzi z Grażyną Szapołowską

  Kiedyś potrafiły godzinami rozmawiać w teatralnym bufecie. Wszyscy w Teatrze Narodowym wiedzieli, że Beata Ścibakówna i Grażyna Szapołowska są sobie bardzo bliskie. To była prawdziwa przyjaźń, której(...) się, gdy otrzymała propozycję udziału w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie". Miała ochotę ją przyjąć, ale nie potrafiła się na to odważyć, ponieważ jej mąż nie był tym zachwycony. - Musiałam stoczyć...

 • Kobiety w kinie dyskryminowane - uważają polskie aktorki

  Zdaniem gwiazd polskiego kina, aktorki są w krajowej kinematografii niedocenianie. Grażyna Torbicka uważa, że wciąż brakuje dla nich dobrych ról. Maja Ostaszewska twierdzi, że w ogóle jest ich niewiele, natomiast Marta Żmuda Trzebiatowska mówi, że aktorki są gorzej opłacane niż aktorzy. Wszystkie mają nadzieję, że sukces "Idy" zmieni tę sytuację.

Zdjęcia na temat: udział grażyna
Wideo na temat: udział grażyna
 • Torbicka nie pójdzie w ślady Hanki Lis!

  Grażyna Torbicka poinformowała, że aktualnie nie jest zatrudniona nigdzie na stałe. Czasami bywa jedynie gościem w jednej z rozgłośni radiowych. Ponoć na razie nie planuje powrotu na stałe do telewizji. Grażyna nie chce jednak brać udziału w żadnych "Agentach" czy wyprawach do Azji. Jeżeli poprowadziłaby nowy program, to tylko taki związany z kulturą, kinem lub teatrem. (Videoportal/x-news)

Dyskusje na temat: udział grażyna
 • Grażyna Wolszczak zaprasza na Kolorową Niepodległą - 11 Listopada w Warszawie.

  Czemu nikt nie napisał, że w MN będą brać udział kombatanci z AK i NSZ, ludzie dzięki którym te gwiazdeczki dziś w ogóle mają szanse mówić po polsku i robić karierę w Polsce? Dość praniu mózgów i sprzedawania lapidarnej sieczki! Wolę iść w "faszystowskim" marszu wraz z kombatantami niż brać udział w lewackich pikietach na które zapraszają pół-głupie "autorytety".

 • Re: Pierwsza miłość

  tego samego egzaminatora. Grażyna przeprasza Błażeja za swoje zachowanie, kiedy go odtrąciła i źle potraktowała. Adrian bierze udział w pierwszej nielegalnej walce. Udaje mu się zwyciężyć i w ten sposób(...) Wrocławia, by kupić pierścionek zaręczynowy, który na dowód miłości zamierza podarować Wiktorii. Han ma problemy finansowe. Adrian postanawia zdobyć pieniądze, biorąc udział w nielegalnych walkach. Spotyka

 • Re: Pierwsza miłość

  samego egzaminatora. Grażyna przeprasza Błażeja za swoje zachowanie, kiedy go odtrąciła i źle potraktowała. Adrian bierze udział w pierwszej nielegalnej walce. Udaje mu się zwyciężyć i w ten sposób(...), by kupić pierścionek zaręczynowy, który na dowód miłości zamierza podarować Wiktorii. Han ma problemy finansowe. Adrian postanawia zdobyć pieniądze, biorąc udział w nielegalnych walkach. Spotyka się