• Informacje na temat:

  udział kamila

Artykuły na temat: udział kamila
 • Kamil Durczok wziął udział w wyczerpującym biegu

  ..., wzniosłego, uszlachetniającego. Po prostu bolało jak cholera. Mięśnie, stawy, brzuch - napisał po biegu dziennikarz. Czy jego serce to wytrzyma? Wyczyn Kamila zaimponował wielu. - W wieku 50 lat...

 • Grechuta Festival: Gwiazdą Kamil Bednarek

  15 wykonawców: solistów i zespołów zostało zakwalifikowanych do finału konkursu na interpretacje piosenek z repertuaru Marka Grechuty. Konkurs jest głównym elementem Grechuta Festivalu, którego siódma edycja potrwa w Krakowie od 9 do 12 października.

 • "Super Express": Pijany Kamil Durczok przejechał przez pół Polski!

  Sprawa Kamila Durczoka (51 l.) wywołała ogromne oburzenie. Nowe fakty, które ujawnił jeden z tabloidów, są wprost szokujące...

 • Gwiazdy tańczą, gotują, śpiewają i skaczą do wody

  Gwiazdy zmierzą się z wyzwaniami, jakie telewizja Polsat szykuje im na wiosnę. "W Hells Kitchen nie ma taryfy ulgowej" - przekonuje Wojciech Modest Amaro. "Lubię wyzwania" - mówi z kolei Robert Rozmus o swoim udziale w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • Sąd podjął decyzję w sprawie Kamila Durczoka!

  Nie będzie aresztu dla znanego dziennikarza Kamila Durczoka (51 l.). Sąd nie przychylił się do wniosku prokuratory o zastosowanie aresztu tymczasowego, ograniczając się do poręczenia majątkowego w wysokości 15 tysięcy, dozoru policyjnego oraz zakazu opuszczania kraju.

 • Powstanie kinowy film inspirowany płytą Kasi Stankiewicz

  Najnowsza płyta Kasi Stankiewicz stała się inspiracją nie tylko dla malarzy i rzeźbiarzy, lecz także twórców filmowych. Na podstawie piosenek z albumu "Lucy and the Loop" nakręcony zostanie film, składający się z dziesięciu odrębnych etiud. W pracy przy projekcie wezmą udział m. in. Jacek Borcuch i Grzegorz Zgliński.

 • Kamila Kamińska: W klasztorze odzyskuję spokój

  Nie była przebojowym dzieckiem, ale z czasem pokonała nieśmiałość. Dziś Kamila Kamińska (30 l.) jest jedną z najbardziej obiecujących polskich aktorek - znamy ją z seriali: "Barwy szczęścia", "Diagnoza" oraz filmu "Najlepszy". Magazynowi "Dobry Tydzień" opowiada o wierze, sile miłości oraz dojrzewaniu jako kobieta. Jak to się stało, że została pani harcerką? Kamila Kamińska: - Byłam...

 • "Taniec z gwiazdami": Kto zatańczy?

  Już wiemy, kto zatańczy w trzeciej polsatowskiej edycji programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Będą niespodzianki?

 • Kamil Durczok szykuje się do wesela!

  .... - To pierwsza duża impreza u rodziny ze strony Julii, w jakiej weźmie udział. Zależy mu, by zaprezentować się jak najlepiej. Na pewno zafunduje sobie garnitur na miarę, pasujący do kreacji ukochanej(...) z nim, cierpliwie tłumaczy mu wszystko. Wie, że Maksio lubi Kamila i będzie on świetnym ojczymem - kwituje informator tygodnika. *** Zobacz więcej materiałów:

 • "Taniec z Gwiazdami": Nowy zwiastun, wreszcie tańczą!

  Pojawił się nowy zwiastun 3. edycji programu "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami". Wreszcie możemy zobaczyć, jak uczestnicy show prezentują się w tanecznym żywiole.

Zdjęcia na temat: udział kamila
Wideo na temat: udział kamila
Dyskusje na temat: udział kamila