• Informacje na temat:

  udział osobistości

Artykuły na temat: udział osobistości
 • Kate i William wezmą udział w imprezie charytatywnej

  ...zamierza na nich poprzestać. Jak informują zagraniczne media, Kate i William na początku grudnia odbędą trzydniową podróż do USA. Para weźmie udział w kilku uroczystościach, a jedną z nich będzie gala(...). euro! Każdy, kto zdecyduje się zapłacić tę kwotę, będzie miał okazję spotkać nie tylko książęcą parę, ale również inne osobistości ze świata kultury oraz show-biznesu. Zapowiedzieli się m.in. Mary...

 • Natasza Urbańska: Nie jestem stworzona do rywalizacji

  Natasza Urbańska nie boi się wyzwań, o czym świadczy jej udział w "SuperSTARciu". Już w najbliższy piątek, 3 października, zmierzy się z innymi gwiazdami. "Nie jestem stworzona do rywalizacji" - wyznaje jednak artystka.

 • Gala zakończenia festiwalu Off Camera przyciągnęła rzesze warszawskich gwiazd i celebrytów. Pojawiły się tam nawet takie osobistości jak Ania Rubik czy miliarderka Dominika Kulczyk. Na ściance pozowały też gwiazdy śniadaniówki TVN, czyli Kinga Rusin i Anka Kalczyńska. Panie chyba postanowiły wziąć udział w konkurencji, która będzie wygląda gorzej! Pomożecie wskazać zwyciężczynię?

 • 45 lat "Ulicy Sezamkowej"

  Słynna "Ulica Sezamkowa" - najdłużej w historii telewizji nadawany program dla dzieci - zadebiutowała 45 lat temu, w listopadzie 1969 roku. I choć wciąż bawi w nim i uczy wiele postaci znanych od samego początku, wiele się też w programie zmieniło.

 • Czym zajmowali się znani aktorzy, zanim osiągnęli sławę i pieniądze?

  Czy zdarzyło Ci się zazdrościć gwiazdom luksusu i popularności? Jeśli tak, to czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak tak naprawdę wyglądała ich ścieżka kariery? W błędzie są ci, którzy myślą, że sławni aktorzy urodzili się w czepku, a ich ręce nigdy nie zostały skalane fizyczną, nieartystyczną pracą. Wiele osobistości znanych z seriali telewizyjnych ma na swoim koncie najróżniejsze, także poza...

 • Sean Penn szuka odkupienia

  W filmie "Gunman: Odkupienie" Sean Penn gra zgorzkniałego, samotnego wilka, który pada ofiarą własnej przeszłości. Czy jako były likwidator, pracujący w Afryce na zlecenie amerykańskiego rządu, zdoła dotrzeć do ludzi, którzy wydali na niego wyrok?

 • Krzysztof Ibisz zaśpiewa

  Krzysztof Ibisz weźmie udział w zainicjowanym przez rapera Gorzkiego charytatywnym projekcie "Pomaganie jest TRENDY", do którego zaproszono czołowe osobistości ze świata telewizji, muzyki, filmu i sportu.

 • Zwiastun "Bogów" powalczy z amerykańską superprodukcją

  Zwiastun filmu "Bogowie", w reżyserii Łukasza Palkowskiego, znalazł się na liście nominowanych do Golden Trailer Awards 2015. Nagroda jest przyznawana od 1999 roku i zyskała prestiżową renomę "Oscara" wśród trailerów.

 • "Ostry dyżur": George Clooney ujawnił szczegóły swojego ślubu

  ...- Pobieramy się za dwa tygodnie, prawdopodobnie w Wenecji - ogłosił George Clooney, czyli niezapomniany Doug Ross z "Ostrego dyżuru", we Florencji, gdzie wraz z narzeczoną prawniczką Amal Alamuddin brał udział w gali dobroczynnej w Palazzo Vecchio.

 • Natalia Safran z płytą z remiksami: Miłość i jej skrajne oblicza

  Remiks piosenki Natalii Safran "All I Feel Is You" promuje premierę płyty "High Noon - RemiXES" oraz niezwykłą serię wideoklipów z międzynarodowymi gwiazdami ekranu, m.in. Nadine Velazquez i Weroniką Książkiewicz.