• Informacje na temat:

  uhonorowana nagrodą

Artykuły na temat: uhonorowana nagrodą
 • "Na dobre i na złe": Gwiazdy seriali uhonorowane za... dobroczynność

  Katarzyna Bujakiewicz i Mateusz Damięcki, czyli siostra Marta Kozioł i doktor Krzysztof Radwan z "Na dobre i na złe", oraz Katarzyna Żak, czyli Kazimiera Solejukowa z "Rancza", znaleźli się w gronie tegorocznych laureatów plebiscytu "Gwiazdy Dobroczynności".

 • Pedro Almodovar z nagrodą od scenarzystów

  Hiszpański twórca filmowy Pedro Almodovar otrzyma najwyższe wyróżnienie, jakim uhonorować można twórcę scenariuszy filmowych - nagrodę Writers Guild of America.

 • "Lekarze": Anna Lutosławska laureatką nagrody im. Ireny Solskiej

  Anna Lutosławska, serialowa Natasza (mama Elżbiety Bosak), została uhonorowana nagrodą im. Ireny Solskiej, za całokształt dorobku artystycznego, a także istotny wpływ na rozwój polskiej sztuki aktorskiej.

 • Główna nagroda Prowincjonaliów dla filmu "Bogowie"

  Film Łukasza Palkowskiego "Bogowie" został uhonorowany główną nagrodą dla najlepszego filmu fabularnego na zakończonym w nocy z soboty na niedzielę we Wrześni (Wielkopolskie) Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia.

 • Uhonorowani przez królową

  Znana brytyjska aktorka, zdobywczyni Oscara Kate Winslet ("Mildred Pierce") oraz aktor Kenneth Branagh ("Wallander") zostali uhonorowani przez królową Elżbietę II. Branagh otrzymał tytuł szlachecki, a Winslet została komandorem Orderu Imperium Brytyjskiego.

 • Global Icon: Ozzy Osbourne z nagrodą MTV EMA 2014

  9 listopada podczas gali MTV Europe Music Awards 2014 w Glasgow nagrodą Global Icon zostanie uhonorowany Ozzy Osbourne - legendarny frontman Black Sabbath.

 • Uhonorowany za... całokształt

  Stanisław Mikulski, czyli niezapomniany Hans Kloss i pan Tomasz z kultowych seriali "Stawka większa niż życie" i "Pan Samochodzik i templariusze", otrzymał w niedzielę zaszczytny tytuł Osobowości Roku. Kapituła nagrody uhonorowała go za całokształt pracy artystycznej i kilkadziesiąt wspaniałych ról, jakie zagrał na przestrzeni ostatnich... 60 lat!

 • "Sól ziemi" Wima Wendersa z Nagrodą Publiczności na Docs Against Gravity

  "Sól ziemi" - film Wima Wendersa o brazylijskim fotografie Sebastiao Salgado został uhonorowany Nagrodą Publiczności na 12. edycji festiwalu Docs Against Gravity.

 • "Na dobre i na złe": Alicja Bachleda-Curuś dostała Diamentowego Klapsa

  Alicja Bachleda-Curuś, czyli niezapomniana Ania Bochenek z "Na dobre i na złe", uhonorowana została w miniony weekend Diamentowym Klapsem - nagrodą przyznawaną podczas największego w Europie wakacyjnego festiwalu filmowego!

 • "Sputnik nad Polską": Przyznano nagrody

  "Jak mam na imię", wyreżyserowaną przez Niginę Sajfułłajewą historię o kobietach, uhonorowano Grand Prix 8. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską". Wśród laureatów są też twórcy filmów "Dureń", "Gwiazda", "Białe noce listonosza Aleksieja Triapicyna".

Zdjęcia na temat: uhonorowana nagrodą
Wideo na temat: uhonorowana nagrodą
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1788.

  , po ospa party trafił w ciężkim stanie do szpitala. W domu na Klarę czeka za to dobra wiadomość: jej książka "Wyrodna matka" została uhonorowana literacką nagrodą publiczności. Darek i Władek zgodnie

 • "Figurantka" debiutuje na DVD

  "Figurantka" to zabawna i celna satyra na współczesną politykę stworzona przez nominowanego do Oscara Armando Iannucciego. Produkcja uhonorowana nagrodą Emmy i nominacją do Złotego Globu. W roli tytułowej gwiazda „Kronik Seinfelda” Julia Louis-Dreyfus.

 • "Dolina Krzemowa": Sezon 2.

  MIKE JUDGE prezentuje nowy sezon uhonorowanego nagrodą Emmy serialu komediowego DOLINA KRZEMOWA. Po głośnym debiucie na konferencji TechCrunch Disrupt, introwertyczny programista Richard (Thomas Middleditch) i jego zespół pracujący nad aplikacją Pied Piper będą musieli zmierzyć się z gniewem i zazdrością internetowego giganta Hooli. Dolina Krzemowa to błyskotliwa, nowatorska seria, która