• Informacje na temat:

  ukochana isabel

Artykuły na temat: ukochana isabel
 • Isabel zaapelowała do Kazimierza Marcinkiewicza o pomoc finansową?

  Kazimierz Marcinkiewicz (56 l.) zasponsoruje Izabeli (35 l.) kosztowną operację w Niemczech? Podobno właśnie tego zażądała od niego była ukochana.

 • Wielkie święto kina w Cannes!

  W środę, 13 maja, rozpoczął się 62. Festiwal Filmowy w Cannes. O Złotą Palmę walczyć będzie 20 filmów, wśród nich nowe dzieła Pedro Almodovara, Quentina Tarantino i Larsa von Triera. Tegoroczne wielkie święto kina potrwa do 24 maja.

 • Kazimierz Marcinkiewicz nie odchodzi od łóżka Isabel!

  Czy groźny wypadek uratuje małżeństwo Isabel (33 l.) i Kazimierza Marcinkiewiczów (55 l.)?

 • Nie chciała być żoną swojego męża

  Przez długi czas była jedynie żoną swojego męża, ale kolejnymi aktorskimi kreacjami udowodniła, że to ona jest o wiele bardziej utalentowana. Za sprawą ról w "Moulin Rouge!", "Godzinach" i "Dogville" Nicole Kidman wyszła z cienia Toma Cruise'a i stała się gwiazdą światowego kina.

 • Kazimierz Marcinkiewicz i Isabel: na jaw wychodzą tajemnice ich związku!

  To miała być miłość do grobowej deski. Gdy w 2009 roku były premier poznał Isabel, zapałał do niej tak gorącym uczuciem, że zostawił ówczesną żonę i czworo dzieci. Uskrzydlony miłością Kaziu szybko(...), a nawet nagrali wideo z noworocznymi życzeniami. Okazało się, że ich uczucie nie było tak trwałe, jak im się mogło wydawać i po jakimś czasie w związku Marcinkiewicza i Isabel pojawił się kryzys...

 • Telewizyjne przeboje weekendu

  W nadchodzący weekend nie zabraknie ciekawych filmowych propozycji. Na srebrnym ekranie zobaczymy nowe przygody agenta 007 w "Świat to za mało" i dalsze losy wielkiego skoku na kasyno w "Ocean's Twelve: Dogrywka". Ponadto XVIII-wieczna Anglia ("Księżna") i międzyplanetarna przestrzeń w kolejnej części sagi George'a Lucasa.

 • Podróż poślubna Marcinkiewicza i Isabel

  Kazimierz Marcinkiewicz (50 l.) i Isabel (28 l.) po zawartym w tajemnicy ślubie udali się w podróż poślubną. Gdzie wypoczywają świeżo upieczeni małżonkowie?

 • Święta przed telewizorem

  Okres wielkanocny jest niewątpliwie czasem, który większość z nas spędza w domu z rodziną. Świąteczne dni są jednak długie - i nie da się ukryć, że znaczna ich część upływa nam przed telewizorem - dlatego z myślą o was przygotowaliśmy przewodnik, w którym umieściliśmy najatrakcyjniejsze pozycje z ramówek poszczególnych stacji.

 • Jakiś czas temu 28-letnia Izabela zamieściła na blogu Marcinkiewicza dwa grafomańskie utwory, w których potępiała dziennikarzy za krytykę zachowania byłego premiera. "To ona sprawia | Że tyle negatywnych i pozytywnych komentarzy się pojawia | Prosta i nieskomplikowana | Najlepsza ta mocna i niepokonana" - pisała "Isabel". Wiersze wywołały rzecz jasna kolejną falę drwin w mediach, spotęgowaną...

 • Kazimierz Marcinkiewicz już po rozwodzie! Odetchnął z ulgą?

  Kazimierz Marcinkiewicz (55 l.) i Isabel (35 l.) nie są już małżeństwem. Sąd wydał decyzję o rozwodzie. „Wielka miłość” przeszła do historii.

Wideo na temat: ukochana isabel
 • Tabu

  Po przejściu na emeryturę Pilar stara się nadać sens swojemu życiu. Działa na rzecz biednych, bierze udział w akcjach charytatywnych i marszach pokojowych, pomaga też swojej ekscentrycznej sąsiadce - Aurorze, uzależnionej od hazardu. Starsza pani przychodzi do mieszkania Pilar zawsze, kiedy wpada w tarapaty lub chce pożalić się na swą pokojówkę, czarnoskórą Santę, którą podejrzewa o praktykowanie czarnej magii. Kiedy Aurora podupada na zdrowiu, prosi, żeby Pilar i Santa odnalazły pewnego...

 • Pozdrowienia z raju

  Pewnej majowej nocy 2001 roku obcokrajowcy przebywający na egzotycznej wyspie na południowych Filipinach zostają wyrwani ze snu. Grupa zamaskowanych mężczyzn z karabinami umieszcza ich na barce, która wszystkich zabiera daleko w morze. Przerażeni ludzie rozumieją, że zostali porwani. Wśród nich znajduje się francuska działaczka humanitarna Therese (Isabelle Huppert). Porywacze wznoszący okrzyki "Allah Akbar" przedstawiają się jako islamscy bojownicy powiązani z organizacją niejakiego Osamy...

 • Loft

  Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki brutalnie zamordowanej kobiety. W gęstniejącej atmosferze nieufności i wzajemnych oskarżeń, uporządkowane życie całej piątki zaczyna rozpadać się na kawałki. Czy morderca jest jednym z nich, czy też ktoś usiłuje wrobić poszukiwaczy erotycznych wrażeń w zabójstwo?