• Informacje na temat:

  ukochana nauczycielka

Artykuły na temat: ukochana nauczycielka
 • Edyta Wojtczak poświęciła się dla ukochanego

  Wychodząc za swojego ukochanego, Edyta Wojtczak była najszczęśliwsza na świecie. Niestety, niedługo było im dane cieszyć się wspólnym życiem. Mąż prezenterki pewnego dnia zniknął bez śladu i dopiero po latach wyszło na jaw, co się z nim działo.

 • "Kobiety mnie przerażają!" Hugh Grant rozebrany... na atomy

  Na trzecie imię ma Mungo, za zdradę ukochanej płaci mandaty, a obrazy Warhola kupuje wyłącznie "po pijaku". Do tego nie lubi dzieci, nie rozumie kobiet i nie gardzi... ludzkim mięsem! Z okazji zbliżającej się premiery komedii "Scenariusz na miłość" prezentujemy barwne i zaskakujące fakty z biografii wiecznego chłopca z Hammersmith; niepowtarzalnej gwiazdy filmów "Notting Hill" i "Dziennik Bridget Jones". Przed państwem znany-nieznany Hugh Grant!

 • "M jak miłość": Nauczycielka wraca do gry!

  Gdy tylko Justyna zorientuje się, że Natalka (Marcjanna Lelek) wcale nie spodziewa się dziecka Franka (Piotr Nerlewski), zdecyduje się z nim spotkać i zagrać w otwarte karty.

 • "Carte Blanche" : Wbrew regułom

  Najnowszy film Jacka Lusińskiego ("Piksele") opowiada historię Macieja Białka - lubelskiego nauczyciela, który przez kilka lat ukrywał, że traci wzrok, aby nadal uczyć młodzież.

 • Marek Walczak (45 l.) z „Rolnik szuka żony 3” jest szczęśliwie zakochany. Pisaliśmy o tym, że związał się ze sporo od siebie młodszą Julą. Wygląda na to, że ich miłość kwitnie. Para pojechała do Danii, a fotkami pochwaliła się w internecie.

 • Barbara Kurzaj: Z Krakowa do Warszawy

  Popularność zyskała dopiero wtedy, gdy przeniosła się z Krakowa do Warszawy. Sabina z "Barw szczęścia" jest postacią emocjonalną, a przez to wiarygodną. I o takie role chce zabiegać Barbara Kurzaj.

 • Marek Walczak (45 l.) w „Rolnik szuka żony 3” nie znalazł miłości, ale bardziej otworzył się na nowe znajomości i dziś jest zakochany! W rozmowie z „Rewią” zdradził, kim jest jego partnerka i opowiedział o planach na przyszłość.

 • "Spectre": Oto tytuł nowego Bonda

  "Spectre" - taki tytuł będzie nosić kolejna produkcja o przygodach Jamesa Bonda. Informację tę ogłosił podczas konferencji prasowej, która odbyła się w podlondyńskim studiu filmowym Pinewood Studios, reżyser filmu Sam Mendes.

 • Borys Szyc: Kim jest jego nowa ukochana?

  Aktor do tej pory nie miał szczęścia w miłości. W ostatnich latach był związany m.in. z Kają Śródką, Zofią Ślotałą oraz Justyną Jeger-Nagłowską. Dwie pierwsze, zajmujące się na co dzień modą, do dziś są kojarzone głównie jako "byłe Szyca". Od jakiegoś czasu widywany jest z nową wybranką. "Fakt" postanowił sprawdzić kim jest i czym zajmuje się ukochana aktora. Niedawno media donosiły, że...

 • O koniach, psach i ludziach

  Filmy z Izraela ("Viviane chce się rozwieść"), Islandii ("O koniach i ludziach"), Węgier ("Biały Bóg") i Francji ("Samba") wchodzą w piątek, 20 lutego, na ekrany polskich kin. Wśród premier jest też oscarowy "Snajper" Clinta Eastwooda.

Zdjęcia na temat: ukochana nauczycielka
 • Magdalena Walach, Wojciech Mecwaldowski
Wideo na temat: ukochana nauczycielka
 • "W rytmie serca": Odcinek 49.

  Diler zmusza Helenę i Alka, by wyprodukowali kolejną porcję narkotyków. A gdy młodzi zaczynają pracę, do podziemi zagląda nagle ksiądz Stanisław… Tymczasem w związku Marii i Adama trwa kryzys, a do tego Biernacka ma problemy w pracy - bo dyrektor szpitala odkrywa, że to właśnie ona wykradła z oddziału narkotyki i postanawia lekarkę zwolnić. Z kolei Weronika prowadzi nowe śledztwo - dotyczące nauczycielki podejrzanej o romans z uczniem. A do tego domyśla się w końcu, że jej ukochany -...

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Zwiastun odc. 1174. "M jak miłość"

  Ewa tęskni za romantyzmem, a Marek - wraz z całą rodziną - robi ukochanej niespodziankę i organizuje w siedlisku ich spóźnione wesele. Tymczasem Budzyński poznaje nową nauczycielkę, która opiekuje się Anią na półkoloniach: Paulinę. Prawnik nadal nie wie jednak, że jego córka była świadkiem morderstwa. A Sebek - bandyta, którego Ania zobaczyła w lesie - obserwuje z ukrycia Marcina, poznaje dzięki temu adres Budzyńskiego… i próbuje wtargnąć siłą do jego mieszkania. Emisja 16 listopada 2015.

 • Chłopak z sąsiedztwa

  Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem, Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Jak się okazuje, socjopatyczny Noah ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, "zaprzyjaźniając się" z jej...