• Informacje na temat:

  ukochana zakochała

Artykuły na temat: ukochana zakochała
 • Justyna Steczkowska: W takim mężu się zakochała

  ...l.) postanowił wrócić do modelingu. Dzięki temu, jego ukochana przypomniała sobie czasy, gdy się w sobie zakochali. A on, jak wyznał w jednym z wywiadów, poczuł ten zapomniany, a bardzo przyjemny dreszcz...

 • Paweł Domagała: Jego teściem jest Andrzej Grabowski

  Paweł Domagała ("O mnie się nie martw", "Wkręceni") miał zaledwie 15 lat, kiedy telewizja Polsat wyemitowała 1. odcinek "Świata według Kiepskich". Nie przypuszczał wtedy, że Andrzeja Grabowskiego, grającego główną rolę w uwielbianym przez widzów sitcomie, będzie nazywał... tatą!

 • Tomasz Stockinger zakochał się!?

  Serialowy doktor Lubicz, czyli Tomasz Stockinger (62 l.), od dawna marzył o wielkim uczuciu. Wygląda na to, że w końcu mu się udało!

 • Johnny Deep: Jednak ślub!

  Hollywoodzki gwiazdor Johnny Deep i jego partnerka Amber Heard przygotowują się do ślubu. Uroczystość - jak donosi U.S. report - ma odbyć się już w przyszły weekend (7-8 lutego).

 • "M jak miłość": Znowu się zakocha

  ​Marta (Dominika Ostałowska) nigdy nie miała szczęścia w miłości...

 • Kobieca wersja "Jak zostać królem"

  W "Jak zostać królem" poznaliście ich ojca, teraz czas, żeby podejrzeć, jak żyją księżniczki. Już 3 lipca w kinach "Randka z królową" - nowa komedia o brytyjskiej rodzinie królewskiej.

 • Joanna Krupa pokazała ukochanemu Polskę

  Narzeczony gospodyni modowego talent show "Top model. Zostań modelką" nie chciał dopuścić do tego, by jego ukochana, która obecnie służbowo przebywa w Polsce, usychała z tęsknoty za nim. Amerykański producent filmowy Douglas Nunes znalazł więc kilka wolnych dni w swoim napiętym grafiku i przyleciał z Joanną Krupą (39 l.) do jej ojczyzny. Amerykanin mógł być u nas tylko przez tydzień, zdążył...

 • Aneta Zając i losy jej bohaterki w "Pierwszej miłości"

  Przebojowa, zakochana i promienna - tak dzisiaj prezentuje się Marysia Radosz z serialu "Pierwsza miłość". Choć życie nie szczędziło jej trudności, zawsze miała w sobie siłę, by sprostać kolejnym wyzwaniom. Czy znów dostanie od losu szansę na wielką miłość?

 • Czesław Mozil wreszcie się zakochał! Wiemy, kim jest jego nowa ukochana

  Czesław Mozil (36 l.) wreszcie odnalazł miłość! Okazało się, że wcale nie musiał szukać daleko. Związał się ze swoją długoletnią znajomą i wspólniczką, Dorotą Zielińską.

 • "M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

  Nad młodym małżeństwem Ali i Pawła zebrały się czarne chmury, a powodem tej burzy jest jak zwykle Madzia. Natomiast ojciec Kingi znowu poczuł się młody, atrakcyjny i zakochany! Kim jest wybranka jego serca?

Zdjęcia na temat: ukochana zakochała
Wideo na temat: ukochana zakochała
 • „M jak miłość”: Jaki naprawdę jest Franek?

  Franek, niepokorny leśniczy spod Grabiny, otoczył Natalię i jej dziecko opieką. Dziewczyna poczuła się przy nim w końcu bezpieczna i dlatego też zakochała się w nim po same uszy. Co o ukochanym Mostowiaczki myślą inne serialowe kobiety? Czy wszyscy im kibicują?

 • Odwróceni zakochani

  Porywające love story osadzone w oszałamiających wizualnie realiach alternatywnego wszechświata. Zjawiskowa Kirsten Dunst ("Spiderman", "Melancholia") i znakomity Jim Sturgess ("Niepokonani") zakochani miłością niemożliwą. Dwie planety, dwoje ukochanych i granica, której nie wolno przekraczać. Ale miłość nie respektuje zakazów. Adam jest zwykłym chłopakiem w niezwykłym wszechświecie. Wiedzie skromne życie wypełnione pracą i marzeniami o Ewie - dziewczynie, którą poznał przed laty i o której...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1735.

  sam w mieszkaniu. Anna informuje zdumioną zachowaniem ojca Malwinę, że się zakochała i odeszła od męża.

 • Podejrzani zakochani

  Nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię - ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski). W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka...