• Informacje na temat:

  ukochany aktorki

Artykuły na temat: ukochany aktorki
 • Bożena Dykiel: Wielkie wsparcie od ukochanego

  Są razem od 40 lat. Tworzą szczęśliwą rodzinę. Teraz ukochany mąż jeszcze bardziej zatroszczy się o aktorkę.

 • Dorota Chotecka: Mama, żona, aktorka

  Był czas, gdy myślała, że szczęście opuściło ją na zawsze. Dziś los znowu do niej się uśmiecha.

 • Weronika Rosati zostawiła ukochanego psa?! Oddała go byłemu!

  Weronika Rosati (34 l.) co prawda rozstała się z ojcem małej Elizabeth (8 m.), ale nadal utrzymują ze sobą bliski kontakt i to nie tylko ze względu na ich córkę! Okazuje się, że Robert zajmuje się także psem aktorki pod jej nieobecność.

 • Weronika Rosati: Mama jest moją przyjaciółką

  Niebawem Weronika i Teresa Rosati pojawią się gościnnie w "Project Runway". Potem aktorka wraz z ukochanym, Piotrem Adamczykiem, ma zaplanowany wyjazd do USA.

 • Olga Frycz zmienia się dla ukochanego!

  W życiu Olgi Frycz (29 l.) nastąpiły wielkie zmiany. Jest teraz szczęśliwie zakochana i postanowiła zadbać o siebie. Więcej trenuje i zdrowiej się odżywia. Jak twierdzi jej znajomy, to może być dopiero początek metamorfozy aktorki.

 • Amy Adams wyszła za mąż!

  Amy Adams ("American Hustle", "Wielkie oczy") i Darren Le Gallo ("Nocna randka", "Lullaby") są już po ślubie. Po 14 latach związku i 7 latach narzeczeństwa aktorka poślubiła swojego ukochanego.

 • Katarzyna Glinka i jej ukochany nie widzą świata poza sobą!

  ...i organizatorem ekstremalnych biegów są parą od 9 miesięcy. W połowie lutego, po 183 dniach znajomości, ukochany podarował jej pierścionek zaręczynowy i bukiet 183 czerwonych róż. W Gdyni organizowali kolejny z cyklu Runmageddon bieg. Skorzystali z okazji i obowiązki połączyli z przyjemnościami. Nad morzem były z nimi ich dzieci z poprzednich związków: syn aktorki oraz córka i syn sportowca...

 • Magdalena Zawadzka: Babcia na Facebooku

  Mniej gra, rzadziej występuje w telewizji. Ma inny cel w życiu: upamiętnianie ukochanego męża.

 • Laura Breszka chce, żeby jej ukochany wyjechał. Oto powód!

  ...strony ukochanej. Para poznała się 10 lat temu w czasie studiów w łódzkiej Filmówce. Laura była jednak wtedy związana z kimś innym, zaszła w ciążę na czwartym roku. Związek aktorki nie przetrwał...

 • Patricia Kazadi jako tahitańska piękność

  Przed Patricią Kazadi kolejne wyzwanie. Zagra tahitańską aktorkę, Reri, ukochaną Eugeniusza Bodo, w serialu o życiu międzywojennego gwiazdora. Natomiast w połowie czerwca na festiwalu w Opolu da upust swojej muzycznej pasji.

Zdjęcia na temat: ukochany aktorki
Wideo na temat: ukochany aktorki
 • Paulina Chruściel: rola w „Singielce” należy do moich ukochanych w karierze

  Aktorka jest zachwycona pracą przy serialu „Singielka”. Uwielbia swoją rolę, za którą otrzymała nominację do Telekamery 2016, chwali też atmosferę panującą na planie. Nie ukrywa, że bywa zmęczona, dlatego po zakończeniu zdjęć zamierza zrobić sobie co najmniej miesięczne wakacje. Paulina Chruściel zrezygnowała też z udziału w kampanii reklamowej jednego z banków.

 • Wiktoria Gąsiewska szczerze o kłótniach z Adamem Zdrójkowskim!

  Wiktoria Gąsiewska (20 l.) i Adam Zdrójkowski (19 l.) są parą od przeszło dwóch lat. Poznali się na planie serialu „Rodzinka.pl”. Podczas jesiennej ramówki TVP młoda aktorka opowiedziała nam, jak wyglądają jej kłótnie z ukochanym. Zobaczcie nagranie!

 • Wiktoria Gąsiewska snuje plany o ślubie!

  Wiktoria Gąsiewska (20 l.) i Adam Zdrójkowski (19 l.) są parą od przeszło dwóch lat. Poznali się na planie serialu „Rodzinka.pl”. Podczas jesiennej ramówki TVP młoda aktorka została zapytana przez naszego reportera czy planuje ślub ze swoim ukochanym i jak go sobie wyobraża. Gwiazda powiedziała bardzo dużo. Zobaczcie nagranie!

Dyskusje na temat: ukochany aktorki