• Informacje na temat:

  ukochany różowy

Artykuły na temat: ukochany różowy
 • Iwona Burnat przefarbowała psa na różowo!

  ...medialnych wyjść. Wraz z nią pozuje do zdjęć. Iwona liczy się też z uczuciami swoich psów. Gdy wraz z ukochanym szykowała się do zakupu samolotu, miała jeden warunek - musiał przypaść do gustu jej psu. "Jeśli...

 • Dlaczego gwiazdy robią sobie nagie zdjęcia?

  Kim Kardashian ma pełne prawo - nie mniejsze niż moje czy twoje - do robienie sobie nagich zdjęć prywatnie i oczekiwania, że pozostaną one prywatne.

 • "Różowe lata siedemdziesiąte" powracają!

  "Różowe lata siedemdziesiąte" to serial niezapomniany, określany mianem kultowego. Opowiada o grupie przyjaciół, nastolatków mieszkających w Point Place, w stanie Wisconsin. Akcja serialu toczy w latach 1976 - 1979, a jej tło stanowią wydarzenia, które zapisały się na kartach historii Stanów Zjednoczonych.

 • Magda Gessler: Misja, którą mam do spełnienia

  Choć Magda Gessler dostała atrakcyjną ofertę z Hiszpanii, nie zamierza porzucać naszego kraju. Ma przecież nie tylko najtrudniejsze rewolucje przed sobą. Restauratorka czuje, że w rodzimych lokalach jest jeszcze wiele do zrobienia!

 • Justyna Steczkowska: Przyszłość wcale nie wygląda tak różowo!

  Tygodnik "Rewia" ujawnia nowe kulisy rozstania Justyny Steczkowskiej (44 l.) z mężem. Kryzys trwał od ponad roku!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino najlepszy w finale!

  Fantastyczne wykonania, wielkie emocje i wzruszenia. W sobotę, 9 maja, wieczorem odbył się wielki finał 3. już edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Bezkonkurencyjny okazał się śpiewający tancerz Stefano Terrazzino, który pokonał swoich konkurentów.

 • Adam Kraśko znów jest samotny?! Ukochana rzuciła go?!

  Adam Kraśko (43 l.) zdobył popularność dzięki udziałowi w programie „Rolnik szuka żony”. Mimo, że w show nie znalazł kobiety, z którą chciałby założyć rodzinę, to jakiś czas później przyznał, że w końcu się zakochał. Czy jego uczucie nadal rozkwita?

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

 • "Na dobre i na złe": Różowa aura, kryształowa miłość...

  Jakie niespodzianki czekają widzów w kolejnym tygodniu? W Leśnej Górze pojawi się nietypowy pacjent: Bartek (w tej roli gwiazda seriali "Majka" oraz "Linia życia" - Tomasz Ciachorowski). Pechowy majsterkowicz i młody mąż, który ukrywa przed ukochaną kilka tajemnic... Ale to nie wszystko.

 • "Bezwstydny Mortdecai": Wąsaty Johnny Depp

  W komedii kryminalnej "Bezwstydny Mortdecai" Johnny Depp wcielił się w zblazowanego arystokratę żyjącego z handlu sztuką. Wśród płci pięknej mężczyzna znany jest ze swego uroku oraz... najbardziej zniewalającego wąsa na Wyspach Brytyjskich.

Zdjęcia na temat: ukochany różowy