• Informacje na temat:

  ukryć emocji

Artykuły na temat: ukryć emocji
 • Ewa Bem nie mogła ukryć łez! Co za emocje!

  Ewa Bem (68 l.) z mężem są dumni z Gabrysi, która nakręciła piękny film o zmarłej siostrze. Praca nad nim była dla ich córki terapią.

 • "Pani szuka pana" : Miss Sixty

  nie ma miejsca dla kogoś , kto nie kontroluje własnych emocji. Szczególnie, jeśli ma już sześćdziesiąt lat.

 • Edyta Herbuś nie potrafiła ukryć wzruszenia! Popłynęły łzy!

  Minęło kilka miesięcy, trochę emocji, ale już dziś dobrze widać, że spektakl odniósł sukces i jest z powodzeniem grany w wielu miastach Polski. Do tej pory brakowało jednak pewnego miejsca, które szczególnie bliskie jest sercu Edyty Herbuś. W końcu to jej rodzinne miasto. Dlatego, gdy na początku roku pojawiła się informacja, że widowisko będzie można zobaczyć w Kieleckim Centrum Kultury...

 • "M jak miłość": Agnieszka spędzi noc z Tomkiem!

  Fanów serialu "M jak miłość" czekają wielkie emocje. Zaraz po tym, jak Agnieszka (Magdalena Walach) porzuci przed ołtarzem swojego narzeczonego Roberta (Marek Szkoda), pojedzie do mieszkania Tomka (Andrzej Młynarczyk) i padnie ukochanemu w ramiona.

 • "Ukryta prawda" z 1000. odcinkiem!

  Serial "Ukryta prawda" tej wiosny świętuje okrągły jubileusz. Produkcja od siedmiu lat dostarcza widzom TVN pełnych emocji tematów. W piątek 8 marca o godzinie 18:00 będzie można obejrzeć 1000. odcinek paradokumentu!

 • Andrzej Chyra dołącza do grona filmowych nauczycieli

  23 stycznia na ekrany kin powróci Andrzej Chyra. W "Carte Blanche", filmie równie poruszającym co prawdziwym, wciela się w nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok.

 • Udało jej się ukryć ciążę!

  ...satysfakcjonuje - cieszy się Anna Gzyra. - Jestem szczęśliwa. Nie mogę narzekać. Dziecko to ogromna radość. Dostarcza mnóstwo pozytywnych emocji. Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie...

 • Kacper Kuszewski: Więzień jednej postaci

  Swego rodzaju ironią losu jest, że Kacper Kuszewski, artysta grający w teatrze eksperymentalnym, śpiewający w spektaklach muzycznych czy znakomicie tańczący, znany jest głównie z roli w telenoweli. Jednak aktor bardzo lubi swego bohatera.

 • Marcelina Zawadzka (29 l.) nie potrafiła ukryć emocji podczas występu sparaliżowanego Tomasza Kowalskiego w "Pytaniu na śniadanie". Gdy na scenie wykonywał swój utwór, prezenterce polały się łzy.

 • Joanna Kulig jako seksowna femme fatale

  W piątek, 6 lutego, na ekranach kin pojawi się nowy film Natalii Korynckiej-Gruz "Warsaw by Night". W roli atrakcyjnej kobiety, bez trudu manipulującej mężczyznami, zobaczymy znaną m.in. z serialu "O mnie się nie martw" i filmu "Sponsoring" Joannę Kulig.

Zdjęcia na temat: ukryć emocji
Wideo na temat: ukryć emocji
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1836.

  . Ich spotkanie za kratami jest dziwne i pełne emocji. Alicja zdaje się być zafascynowana mordercą, przebieg spotkania rejestruje ukryta w długopisie Umińskiej kamera.

 • W ukryciu

  Radom, czasy hitlerowskiej okupacji. Pewien fotograf (Krzysztof Stroiński) próbuje wraz ze swoją córką, wrażliwą wiolonczelistką Janiną (Magdalena Boczarska), jakoś przetrwać w niełatwej rzeczywistości. Ku zaskoczeniu córki, ojciec decyduje się ukrywać w ich domu młodą Żydówkę, Ester (Julia Pogrebińska). Stopniowo między kobietami tworzy się specyficzna więź, dzięki której nieco łatwiej jest im poradzić sobie z trudną sytuacją. Gdy ojciec nieszczęśliwie pada ofiarą "łapanki", dwie bohaterki...

 • Zagubieni w miłości

  Typowy dzień w zatłoczonym paryskim metrze. Nikt nie zwraca uwagi na nikogo, nawet na żebraczkę, która w geście rozpaczy uderza w twarz przypadkową kobietę. Ta próbuje ukryć emocje. Gdy wysiada, podbiega do niej młody mężczyzna, aby zapytać o powód przykrego incydentu. To Daniel - wrażliwy i sentymentalny trzydziestolatek, który obserwując ludzi, próbuje poznać logikę ich zachowań. Nazbyt jednak przeżywa wszystko, co go otacza i nie potrafi nabrać do tego dystansu. Jest typowym idealistą, dla...