• Informacje na temat:

  ukryć smutku

Artykuły na temat: ukryć smutku
 • Monika Zamachowska przeżywa ciężkie chwile! Nie wygląda najlepiej

  Monika Zamachowska (47 l.) choć obecnie wypoczywa na wakacjach, przeżywa trudne chwile. Okazało się, że jej kolega z pracy, współprowadzący "Pytanie na śniadanie" został zwolniony. Dziennikarka nie potrafiła ukryć złości i smutku z tego powodu.

 • Zdzisław Maklakiewicz: Nie wyszła mu rola ojca

  - Maklakowi wszystkie role się udawały. Nie udała mu się tylko rola męża i ojca. Miałam przez to w sercu wiele żalu i smutku - opowiada córka Zdzisława Maklakiewicza, Marta. Własnie ukazała się jej wspomnieniowa książka "Maklak. Oczami córki".

 • Żona Witolda Pyrkosza zdobyła się na szczere wyznanie! Pogodziła się z jego śmiercią?

  ...22 kwietnia 2017 roku był smutnym dniem dla fanów serialowego Lucjana Mostowiaka, czyli Witolda Pyrkosza (†90). Aktor odszedł niespodziewanie i zostawił pogrążoną w głębokim smutku ukochaną żonę Krystynę (73 l.). Jak radzi sobie teraz, gdy od śmierci męża minęło już sporo czasu?

 • Święta przed telewizorem

  Okres wielkanocny jest niewątpliwie czasem, który większość z nas spędza w domu z rodziną. Świąteczne dni są jednak długie - i nie da się ukryć, że znaczna ich część upływa nam przed telewizorem - dlatego z myślą o was przygotowaliśmy przewodnik, w którym umieściliśmy najatrakcyjniejsze pozycje z ramówek poszczególnych stacji.

 • Policjantki i policjanci

  ...przyjaciele i koledzy z komendy. Brak tylko Oli, która pogrążona jest w smutku. Krzysiek wraca do pracy po paru dniach. Na patrolu próbuje z nią porozmawiać i dodać jej otuchy. Jednak kiedy dzwoni Marek, Ola(...) sprawcę. Okazuje się, że cyklista jest tylko przypadkową ofiarą, a sprawa jest o wiele poważniejsza. Na szali stoi ludzkie życie. Po pracy Ola odwiedza małego Marka. Obojgu trudno ukryć swoje uczucia.

 • Emma Watson: Chcę się zabawić!

  Emma Watson nie może się doczekać powrotu do normalnego życia, po ciężkiej i wyczerpującej pracy na planie "Harry'ego Pottera". - Chcę być znów normalną dziewczyną - powiedziała młoda aktorka.

 • Dominika Tajner-Wiśniewska kpi z Michała! Pozbierała się już po rozstaniu?!

  Będąc w programie "Taniec z gwiazdami", Dominika dowiedziała się, że wokalista już jej nie kocha. Złożenie papierów rozwodowych przez jej męża było dla niej sporym zaskoczeniem. Żona Michała nie potrafiła ukryć swojego rozgoryczenia i smutku.  Na szczęście w trudnych chwilach mogła liczyć na pomoc i wsparcie przyjaciół, także tych, których poznała tańcząc w programie. Zaprzyjaźniła się z Qczajem...

 • Maria Sadowska promuje film teledyskiem

  Dystrybutor Kino Świat udostępnił wideoklip do utworu "Dzień kobiet" - tytułowej piosenki promującej pełnometrażowy debiut reżyserski Marii Sadowskiej.

 • Kamil Glik świętuje kolejną rocznicę ślubu z żoną! Nie jest jednak szczęśliwy!

  Porażka polskiej kadry w piłce nożnej zasmuciła kibiców w całym kraju. Nie da się ukryć, że także piłkarze nie są zadowoleni ze swojej gry w meczu z Senegalem, a potem z Kolumbią. Nie potrafią tego ukryć ani w kontaktach z dziennikarzami, wypytującymi o przyczyny klęski, ani nawet przed najbliższymi, którzy starają się podtrzymywać ich na duchu. Z powodu przegranej na dwa dni zamilkła aż Ania...

 • Festiwal Roskilde: Klaszcz na tak!

  Pierwszy dzień festiwalu Roskilde, jednej z największych tego typu imprez w Europie, stał pod znakiem rewelacyjnych koncertów belgijskiego zespołu dEUS i nowojorskiej formacji Clap Your Hands Say Yeah. Rozczarowali natomiast Guns N'Roses, którzy mieli być gwiazdą tego dnia, i promowani trochę na siłę przez brytyjskie media muzycy angielskiej grupy Editors.