• Informacje na temat:

  ula dębska pierwsza miłość

Artykuły na temat: ula dębska pierwsza miłość
 • "Pierwsza miłość": Ula Dębska stawia na naturalność

  ...być do końca umalowana, wystarczy lekkie przypudrowanie, pomadka czy błyszczyk np. w lekko różowym kolorze" - mówi PAP Life aktorka znana m.in. z seriali "Plebania" czy "Pierwsza miłość". Jedynym kosmetykiem, który Dębska nosi w swojej kosmetyczce w torebce jest puder, ewentualnie tusz do rzęs. "Aczkolwiek noszę też sztuczne rzęsy, więc nie zawsze używam tuszu" - tłumaczy PAP Life aktorka...

 • "Pierwsza miłość": Do ołtarza z przeszkodami

  Już mi niosą suknię z welonem..." - chętnie zaśpiewałaby Sabina i Kinga. Niestety, na razie czeka je walka z zazdrosną Zośką i Igorem z piekła rodem!

 • Ula Dębska wraca do "Pierwszej miłości"!

  W najbliższym odcinku serialu "Pierwsza miłość" ponownie pojawi się Ula Dębska. Sabina, postać w którą wciela się aktorka, wróci do rodziny i przyjaciół w 2605. odcinku.

 • Polsat: Kammel zamiast Ibisza?

  I jak tu nie wierzyć telewizji, gdy jesienna oferta programowa pokrywa się aurą za oknem. W strugach deszczu i chłodnym powietrzu telewizja Polsat zdradziła tajemnice jesiennej ramówki.

 • Ula Dębska i Michał Malinowski mają się ku sobie?

  Ula Dębska (30 l.) i Michał Malinowski (27 l.) wciąż nie ujawnili, co naprawdę ich łączy...

 • "Pierwsza miłość": Mateusz Banasiuk świętuje

  Mateusz Banasiuk do obsady serialu "Pierwsza Miłość’ dołączył w 2011 roku. W produkcji Telewizji Polsat wciela się w rolę Radka Zielińskiego. Pracował w salonie mody Sabiny Weksler (Ula Dębska(...) Zieliński jest partnerem Jowity (Joanna Opozda), z którą ma córkę. Zobaczcie jak Mateusz Banasiuk zmieniał się na przestrzeni lat w serialu "Pierwsza miłość".

 • "Pierwsza miłość": Kilka ostrych cięć

  W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Melka (Ewa Jakubowicz) nie będzie chciała wrócić do Pawła (Michał Malinowski). Wciąż mieszka u Marysi (Aneta Zając) i Michała (Wojciech Błach) i nie(...) koniec zmian w serialu. Nowy wcielenia prezentują również Mikser (Błażej Michalski) oraz Sabina (Ula Dębska). Specjalnie dla widzów serialu, najświeższa galeria zdjęć!

 • "Pierwsza miłość": Kogo wybierze?

  ...samym czasie... Sabina (Ula Dębska) i Radek (Mateusz Banasiuk) coraz bardziej zaczną się do siebie zbliżać... Ich dwóch, ona jedna W 2202. odcinku za namową Grzegorza (Jan Jankowski) Wekslerowie wybiorą(...) spore poruszenie. Na miejscu spotka Sabinę, której w końcu wyzna miłość. Nagle stan Radka się pogorszy. "Mikser" (Błażej Michalski) postanowi zabrać go do szpitala. O ironio, poszkodowany trafi pod...

 • "Pierwsza miłość": Sabina i Radek zostaną parą?

  ...​Natan (Krzysztof Kwiatkowski) coraz gorzej będzie znosił fakt, że Radek (Mateusz Banasiuk) chwilowo mieszka u niego i Sabiny (Ula Dębska). Dlaczego? Chciałby spędzić trochę czasu z ukochaną, a "dziki" lokator zacznie mu to skutecznie uniemożliwiać.

 • "Pierwsza miłość" w Kotlinie Kłodzkiej

  Ekipa serialu "Pierwsza miłość" emitowanego w Polsacie odwiedziła Czarną Górę w Kotlinie Kłodzkiej.

Zdjęcia na temat: ula dębska pierwsza miłość
Wideo na temat: ula dębska pierwsza miłość
 • "Pierwsza miłość": Dorota, Piotrek, Artur, Sabina o swoich losach

  Magdalena Wróbel, Michał Mikołajczak, Łukasz Płoszajski oraz Ula Dębska zmierzyli się z pytaniem o dalsze losy ich bohaterów w nowym sezonie! Co zdradzili widzom serialu? Welka miłość Miksera i Doroty, niepewność w relacji Sabina-Paweł, miłosne zawirowania w życiu Piotrka oraz problemy Artura – od września w Polsacie!

 • "Pierwsza miłość": Dorota, Piotrek, Artur, Sabina o swoich losach

  Magdalena Wróbel, Michał Mikołajczak, Łukasz Płoszajski oraz Ula Dębska zmierzyli się z pytaniem o wątki ich bohaterów w nowym sezonie! Co zdradzili specjalnie dla widzów serialu? M. in. wielka miłość Miksera i Doroty, niepewność w relacji Sabina – Paweł , miłosne zawirowania w życiu Piotrka oraz problemy Artura – od września w Polsacie!

 • Videoblog Sabiny - odc.4 „Salon mody"

  Każdy z fanów serialu "Pierwsza miłość" widział antresolę w salonie mody Sabiny, ale pewnie nikt nie wie co tam jest? Zobaczcie co się kryje na drugim piętrze salonu mody. Zapraszamy na kolejny odcinek videobloga Sabiny (Ula Dębska).

Dyskusje na temat: ula dębska pierwsza miłość