• Informacje na temat:

  ula i natalka

Artykuły na temat: ula i natalka
 • "M jak miłość": Natalka i Ula na zawsze opuszczą Polskę?

  W 1421. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 w poniedziałek 18 lutego o godzinie 20.55) Natalka wyzna Barbarze, że rozmawiała niedawno z ojcem i ten zaproponował jej, by razem z Frankiem i Hanią (Maja Marczak) przylecieli do Australii. - Tata ma pomysł na jakiś rodzinny biznes i chciałby wciągnąć w to Franka. I mnie... - powie Natalka babci i doda, że oboje z mężem bardzo poważnie rozważają...

 • "M jak miłość": Natalka w ciąży!

  Życie nie szczędzi rodzinie Mostowiaków problemów. Ledwo uporali się z chorobą Ewy (Dominika Kluźniak), a już przed nimi kolejne wyzwanie. Natalka (Marcjanna Lelek) spodziewa się dziecka.

 • "M jak miłość": Natalka będzie wspierać Ulę

  Ula będzie się tego spotkania obawiać, jednak Natalia od razu ją zrozumie - i jak zawsze będzie wspierać. - No dobra, mów... I miejmy to z głowy! - Ale co mam powiedzieć? - Że źle zrobiłam(...) wynajęty przez Sobańską podrzuci do auta, którym jeździ w pracy Lisiecki, narkotyki. A później zadzwoni na policję... I w efekcie samochód zostanie dokładnie przeszukany. Ula będzie w szoku - pewna...

 • "M jak miłość": Ciąża u Mostowiaków

  Zapewne nie na taki prezent czekali Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz), seniorzy rodu Mostowiaków, z okazji 54. rocznicy swojego ślubu. Oto zaskoczy ich informacja o ciąży nastoletniej wnuczki Natalki (Marcjanna Lelek)!

 • "M jak miłość": Natalka pozna prawdę o seksie Franka i Uli!

  Natalka dowie się, że Ula spędziła noc z Frankiem. Jak zareaguje?

 • "M jak miłość": Natalka kontra Ula, czyli wojna sióstr Mostowiaczek o faceta!

  ...niej piorunujące wrażenie. Poza tym on gra niedostępnego, a przy tym jest niezwykle kulturalny i sympatyczny. Taki dżentelmen z niego. Moją Ulę to kręci (śmiech). O ile Ula od razu powiedziała siostrze, że Franek musi być jej, o tyle Natalka stwierdziła, że leśniczy na pewno jej nie będzie… Iga Krefft – Cóż, Ula po prostu zakocha się w leśniczym, a Natalii szczerze powie, że chyba się lekko...

 • "M jak miłość": Natalka zamieszka z Frankiem w leśniczówce!

  Wielkie zmiany nastąpią u Natalki (Marcjanna Lelek): rozpocznie pracę jako policjantka i wraz ze swoją córeczką zamieszka w leśniczówce u Franka (Piotr Nerlewski). Do tego jeszcze do Polski wróci jej siostra Ula (Iga Krefft).

 • "M jak miłość": Ula wraca!

  Na początku roku Ula, wściekła na Natalkę i ze złamanym sercem, wyjechała do Londynu. Teraz wraca!

 • "M jak miłość": Natalka i Ula zakochają się w tym samym mężczyźnie?

  Natalka wie, że wkrótce będzie odpowiedzialna nie tylko za siebie, ale także za swoją córkę. Jednak w głębi serca wciąż jest zwykłą nastolatką, która marzy o miłości i "bajkowym" księciu. Jakie niespodzianki tym razem szykuje dla niej los?

 • "M jak miłość": Natalka nie pokocha swojego dziecka?!

  Ula postanawia pomóc Natalce i pisze list do Darka. Potem spotyka się z nim i naciska na chłopaka, by otoczył jej siostrę opieką.

Zdjęcia na temat: ula i natalka
Wideo na temat: ula i natalka
 • "M jak miłość": Ula zaszalała

  Ula zagląda na weekend do Grabiny i wyznaje, że zrobiła sobie tatuaż. Natalka zerka na siostrę z podziwem... ale i obawą. - Tato cię zabije - mówi. Jaki wzór wybrała nastolatka i jak na widok tatuażu zareaguje Ewa? Zobaczcie!

 • "M jak miłość": Ula nakryje Natalkę u Franka?

  Ula zagląda do leśniczówki, nieświadoma, że Franek ma już gościa - Natalkę. Jej siostra wpada w panikę i chce ukryć się w drugim pokoju. - Schowam się… Nie mów jej, że tu jestem! - Chyba żartujesz? - Proszę cię, Franek. Jaki będzie finał? Czy Ula przyłapie Natalkę z chłopakiem, w którym wciąż jest zakochana?

 • "M jak miłość": Sonia i Ula zostaną parą?!

  , jednak obie ukrywają przed komendantem Popławskim, że są spokrewnione. Nowa bohaterka wzbudzi sporo emocji. O posterunkową Krawczyk z początku będzie zazdrosna Ula (Iga Krefft). Bardzo spodoba się to Jankowi (Tomáš Kollárik), który będzie podsycał to uczucie. Jednak los bywa przewrotny i to Janek będzie miał powody do niepokoju... Ula i Sonia niebezpiecznie zbliżą się do siebie. Nie wiemy jednak

Dyskusje na temat: ula i natalka