• Informacje na temat:

  ulubienica publiczności

Artykuły na temat: ulubienica publiczności
 • "Zniewolona": Czy zagra w trzecim sezonie?

  Wszystko wskazuje na to, że twórcy „Zniewolonej” planują kontynuację. Ale czy ponownie główną rolę zagra ulubienica polskiej publiczności? Nie wiadomo. Podobno ma inne plany.

 • Kobieca siła w "Avengers: Czas Ultrona"

  W drugiej części przygód z filmowej serii Avengers poznamy kolejną niezwykłą bohaterkę o intrygującej urodzie, ale i ogromnej mocy! W "Avengers: Czas Ultrona" do znanej już widzom Natashy Romanoff, czyli Czarnej Wdowy - w tej roli niesamowita Scarlett Johansson - dołącza Wanda Maximoff znana jako Scarlet Witch, grana przez Elizabeth Olsen.

 • Kasia Bujakiewicz pokazała ponętne zdjęcie! Ale biust!

  Kasia Bujakiewicz (46 l.) podbiła serca publiczności jako urocza, nieco pulchniejsza blondynka. Jednak ostatnie zdjęcie pokazuje aktorkę w nieco innym świetle!

 • Magdalena Kumorek: Grzeczna dziewczynka z własnym zdaniem

  Popularność dał jej serial "Samo życie". "Przepis na życie" - sympatię fanów.

 • Katarzyna Dowbor czeka na operację! Z chorobą walczy od lat!

  Od września 2013 roku jest związana z telewizją Polsat i z programem, w którym pomaga ubogim rodzinom wyremontować ich domy. Poruszające historie uczestników programu zdobyły serca publiczności. Jednak widzowie nie wyobrażają sobie tego hitu bez Katarzyny Dowbor. Empatyczna, wrażliwa na krzywdę innych dziennikarka ma szerokie grono fanów. Niestety, niedawno okazało się, że gwiazda będzie musiała...

 • Tarja Turunen: "Nightwish to nie był mój zespół" (wywiad)

  "Śpiew operowy to moja prawa ręka, śpiew rockowy - lewa" - mówi ulubienica polskiej publiczności, Tarja Turunen. Jej styl, łączący klasykę, rocka i metal pozostaje jednym z najbardziej charakterystycznych we współczesnej muzyce popularnej. Zresztą grupa Nightwish, w której zaczynała karierę, była pierwszym zespołem w rockowej historii, który główną wokalistką uczynił śpiewaczkę operową...

 • Agent Muchy zajmie się karierą Brodzik

  Filip Mecner , menedżer Anny Muchy , chce pomóc Joannie Brodzik ponownie wspiąć się na szczyt. "To kobieta dojrzała, piękna, ulubienica publiczności" - twierdzi.

 • "Muzyka ważniejsza niż chleb"

  Urszula Kasprzyk, ulubienica polskiej publiczności, po ponaddwuletniej przerwie powraca z płytą zatytułowaną "Udar". Jak zwykle jest to muzyka, która łączy pokolenia i ludzi o najrozmaitszych muzycznych gustach. Znajdą na tej płycie coś dla siebie i zwolennicy refleksyjnych ballad, i ci, którzy lubią taniec, i wreszcie ci, którym serce bije szybciej, gdy słyszą gitarowy, rockowy czad. Wszystko

 • "M jak miłość": A jednak odchodzi?

  ...ulubienica publiczności być może odejdzie z "M jak miłość", by skupić się na nowym wyzwaniu zawodowym. Czy tak się stanie? Przekonamy się już wkrótce!

 • Shania Twain: Osiem nominacji

  Mimo krytyki ze strony ortodoksyjnych fanów muzyki country, Shania Twain wciąż cieszy się wielkim szacunkiem w tej branży. Świadczy o tym aż osiem nominacji do nagród Canadian Country Music Awards, jakie uzyskała ta wokalistka.

Zdjęcia na temat: ulubienica publiczności
Dyskusje na temat: ulubienica publiczności