• Informacje na temat:

  ulubiona artystka

Artykuły na temat: ulubiona artystka
 • Jeannette Kalyta: Ulubiona położna polskich gwiazd!

  ... Ani (12) i ponad 2-miesięcznej dziś Laurze. Artystka jest spełnioną mamą i chciałaby się zrewanżować przyjaciółce za jej wielkie serce. Pani Jeannette organizuje w maju spotkanie ze wszystkimi dziećmi...

 • Kanadyjska aktorka Alberta Watson nie żyje

  Znana z serialu "24 godziny" kanadyjska aktorka Alberta Watson nie żyje. Artystka miała 60 lat.

 • Maria Winiarska i Wiktor Zborowski żyją w trójkącie. Zaskakujące wyznanie artystki

  ..., że nie jest krową i trawy nie ruszy. Wtedy pani Ela robi mu danie mięsne" - wyjawia artystka.  Gosposia wyręcza żonę Zborowskiego też w innych czynnościach. Dzięki pani Eli Winiarska wieczorem może...

 • Emilia Krakowska: Każdy wiek ma swój urok

  Artystka, matka, aktorka Wajdy. Nazywa się Krakowska, urodziła się w Poznaniu, a mieszka w Warszawie. Barwna, ciepła, kochająca życia. W piątek, 20 lutego, Emilia Krakowska obchodzi 75. urodziny.

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan wie, że jej córka będzie... artystką!

  Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joanna Tarnowska z „M jak miłość”, jest bardzo dumna ze swej 3,5-letniej córeczki, która jest bardzo uzdolnioną dziewczynką. - Hania będzie artystką! - twierdzi nominowana do Telekamery „Tele Tygodnia” 2016 aktorka.

 • Danuta Szaflarska w TR Warszawa

  Spotkanie z Danutą Szaflarską zainaugurowało cykl filmów z jej udziałem w TR Warszawa, którym uczczono 100. urodziny aktorki. W spotkaniu wzięła udział minister kultury Małgorzata Omilanowska, która złożyła artystce życzenia i wręczyła bukiet róż.

 • Natalia Kukulska kształci córkę na artystkę! "Ma pierwszeństwo podczas przesłuchań"

  Ania Dąbrówka, córka Natalii Kukulskiej, od kilku lat uczęszcza do szkoły musicalowej przy warszawskim Teatrze Muzycznym Roma. Kształci się również, podobnie jak jej starszy brat Jaś, w szkole muzycznej.

 • Natasza Urbańska: Nie jestem stworzona do rywalizacji

  Natasza Urbańska nie boi się wyzwań, o czym świadczy jej udział w "SuperSTARciu". Już w najbliższy piątek, 3 października, zmierzy się z innymi gwiazdami. "Nie jestem stworzona do rywalizacji" - wyznaje jednak artystka.

 • Weekend w serialach

  ...dla pracowników teatru. Osamotniona kobieta wikła się w romans z Ragulinem. Ma nadzieję, że kochanek pomoże jej opuścić Związek Radziecki. Tymczasem artystka zostaje oskarżona o szpiegostwo. Andriej...

 • Natasza Urbańska: Zwariowałam na punkcie córki

  Natasza Urbańska, która jest jedną z uczestniczek telewizyjnego show "SuperSTARcie", mimo aktywnego życia zawodowego, godzi pracę na scenie z rolą... matki. Artystka opowiada, jak bawi się z córką, która, jak przyznaje, jest dla niej najważniejsza.

Zdjęcia na temat: ulubiona artystka
Wideo na temat: ulubiona artystka
 • Macy Gray wygląda jak facet

  Piosenkarka Macy Gray w Hollywood 18 lutego. Wyraźnie widać, że artystka potrzebuje dobrego stylisty. Polecamy naszego ulubionego Tomasza Jacykowa.

 • Marina Abramović: Artystka obecna

  Marina Abramović - ikona body artu i performance'u - jest supergwiazdą świata sztuki. Córka jugosłowiańskich partyzantów, od 20 lat mieszka w Nowym Jorku, od 40 lat poddaje swoje ciało ekstremalnym doświadczeniom, a widzów/uczestników swoich dzieł wprowadza w różne stany emocjonalne. O Abramović pisze się: "nieustraszona, radykalna, nonkonformistyczna" i nie są to puste słowa. Artystka konsekwentnie redefiniuje to, czym jest i czym może być sztuka współczesna, a jej narzędziem jest własne...

 • Do nieba

  Sławna artystka musi przewartościować swoje życie, kiedy - za sprawą młodej i dociekliwej dziennikarki - zostaje skonfrontowana z synem, którego porzuciła 20 lat wcześniej. Przez ten czas nie mieli ze sobą kontaktu. Niezwykłe spotkanie po latach zmieni wszystko. Sztuka, którą tworzy artystka i jej myślenie o życiu już nigdy nie będą takie same.

Dyskusje na temat: ulubiona artystka