• Informacje na temat:

  ulubione ćwiczenia

Artykuły na temat: ulubione ćwiczenia
 • Lucyna Malec: Matka Polka to moja ulubiona rola!

  ...mózgowe.  Cały czas potrzebuje rehabilitacji polegającej na ćwiczeniach ruchowych i specjalnej terapii. Pani Lucyna całe życie podporządkowała opiece nad Zosią. Pomagają jej przyjaciele, m.in. Paweł...

 • Dominika Gwit schudła 37 kg: "Jestem w siebie dumna"

  W serialu "Przepis na życie" zagrała Grubą - W pewnym momencie przyszedł taki czas, kiedy moje ciało zaczęło mnie ograniczać - przyznała w "Dzień Dobry TVN" aktorka Dominika Gwit.

 • ​Najprostsze ćwiczenia dają najlepsze efekty

  ...było, by w jak najkrótszym czasie przybrać masę mięśniową a nie tkankę tłuszczową.   Od czego należy zacząć pracę nad zbudowaniem wymarzonej sylwetki? - Ćwiczenia 3-4 razy w tygodniu (trening(...) czasu należy poświęcać na treningi? - Przyjmuje się, że od 3 do 5 razy w tygodniu, półtorej godziny na każdy trening. Co zrobić, by ćwiczenia były skuteczne, a mięśnie nie bolały? - Po to właśnie...

 • Życie zaczyna się po pięćdziesiątce?

  W "Pytaniu na śniadanie" Mariola Bojarska-Ferenc prowadzi cykl skierowany przede wszystkim do osób dojrzałych. Otwarcie rozmawia w nim o seksie seniorów i sprawach zdrowotnych. Zwraca także uwagę na to, jak się nosić i znakomicie wyglądać.

 • Weekend w serialach

  ...poślubia prawnika Jamesa Huntoona, który ma duże ambicje polityczne. "Przystań" ODC.5 Adrian śledzi Ankę i utrudnia jej ćwiczenia na zajęciach. Dziewczyna szuka ratunku u Andrzeja, który prosi o pomoc...

 • Michał Żebrowski: Moja żona ma dystans do mnie

  Michał Żebrowski, który często spotyka się z zarzutami o brak dystansu do samego siebie, pokazuje zupełnie inną twarz na swoim fanpage'u na Facebooku. Strona redagowana jest wspólnie z Aleksandrą Adamczyk, żoną aktora.

 • "Na Wspólnej": Ćwiczę, by wrócić do formy na wiosnę. Na razie nie mam efektów

  Aktorka rozpoczęła intensywny trening, aby wrócić do formy po zimie. Uczestniczy w zajęciach grupowych w fitness klubie, na razie jednak ćwiczenia nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Gwiazda nie ukrywa, że ma problemy z motywacją i potrzebuje trenera, który przypilnuje jej podczas treningu.

 • Waleczny Wojciech Zieliński

  Wojciech Zieliński, znany m.in. z serialu "Lekarze", bez względu na role, jakie gra, cały czas dba o tężyznę fizyczną. Od siedmiu lat trenuje krav magę, a od dzieciństwa ćwiczy wschodnie sztuki walki - taekwondo i jujitsu.

 • "Klan": Kaja Paschalska żyje aktywnie

  Aktorka i wokalistka Kaja Paschalska, choć żyje aktywnie, nie ma ulubionej dziedziny sportu, którą by namiętnie uprawiała. "U mnie odbywa się to zrywami" - tłumaczy PAP Life Paschalska. Aktorka za to uwielbia gotować - zwłaszcza kuchnię włoską i tradycyjną polską.

 • "Taniec z Gwiazdami": Czuwa nad zdrowiem uczestników

  - Zapobieganie to mój priorytet. Dbam o to, by ryzyko było jak najmniejsze, bo każda drobna kontuzja zwiększa ryzyko następnej. Zazwyczaj o wiele gorszej i trudniejszej w leczeniu - mówi doktor opiekujący się uczestnikami programu.

Zdjęcia na temat: ulubione ćwiczenia
Wideo na temat: ulubione ćwiczenia
 • We are the best!

  Sztokholm, 1982 rok. Bobo, Klara i Hedvig to zbuntowane 13-latki, które włóczą się po mieście i uważają, że ćwiczenia na w-fie to nuda. Są jednocześnie odważne, silne i bezkompromisowe, ale też niepewne siebie, dziwne i delikatne. Kiedy mama wychodzi do pubu, odgrzewają sobie paluszki rybne w tosterze, stawiają irokezy i piszą piosenki. Zakładają zespół punkowy, mimo że nie potrafią grać na żadnym instrumencie, a wszyscy twierdzą, że punk is dead.

 • Don Jon

  Jon Martello (Joseph Gordon-Levitt) wszystko w swoim życiu uprzedmiotowił: samochód, mieszkanie, rodzinę, religię i, oczywiście, kobiety. Dzięki umiejętności poderwania 10 piękności w każdy weekend, koledzy nadali mu przydomek "Don Jon". Ale nawet najbardziej satysfakcjonujący wieczór nie może równać się u niego ze spełnieniem, jakie osiąga siedząc samotnie przed komputerem i oglądając pornografię. Niezadowolony z tego faktu, wyrusza w podróż, która ma pomóc mu odnaleźć większą seksualną...

 • Arthur

  Lata 80. to czas nie tylko zwariowanych kreacji w świecie mody, ale również fantastycznych i ponadczasowych komedii. Zrealizowany w 1981 roku "Arthur" z Dudleyem Moorem i Lizą Minelli w rolach głównych dziś zaliczany jest do grona ponadczasowych produkcji filmowych. Trzydzieści lat później wytwórnia Warner Bros. i firma Galapagos Films przedstawiają jej nową, uwspółcześnioną wersję w gwiazdorskiej obsadzie. Arthur (Russell Brand) wiedzie życie, którego można mu tylko pozazdrościć. Jest...