• Informacje na temat:

  ulubione kreacje

Artykuły na temat: ulubione kreacje
 • Sukienki dla puszystych – w kreacjach celebrytów

  ...celebrytki nie tylko na gale, ale również na co dzień. Ulubione sukienki Katarzyny Niezgody Spotkanie z przyjaciółmi, randka a może spontaniczny wypad za miasto, a Ty nie wiesz jaką sukienkę na siebie włożyć? Inspiracji szukaj w stylizacjach Katarzyny Niezgody. Jakie kreacje świetnie sprawdzą się na takie okazje? Ulubionymi sukienki gwiazdy to te z dodatkową tiulową warstwą. Nie tylko doskonale świetnie...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Niezwykła kreacja Stefano Terrazzino

  Już w sobotę, 2 maja, widzowie Polsatu obejrzą kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy?

 • Najpiękniejsze (i najdroższe!) kreacje ślubne gwiazd

  Zobaczcie, które z polskich gwiazd wydały krocie na swoje ślubne kreacje. Zadały szyku?

 • "Matki, żony i kochanki": Kownacka zagrała żonę Stroińskiego

  Byli ulubioną przez widzów parą popularnego serialu "Matki, żony i kochanki". Oboje świetni aktorsko - zarówno w teatrze, jak i w filmach.

 • ...pierwsza dama w ogóle nie korzysta z pomocy stylistek! Ponoć wszystkie kreacje na oficjalne wyjścia dobiera sobie sama!  "Pierwsza Dama, Agata Duda jest moją klientką. Jestem dumna, że mam tak wyjątkową klientkę, która docenia moje projekty i zakłada je na różnego rodzaju uroczystości. Pani Agata Duda nie ma stylistki i sama wybiera sobie swoje kreacje. Są to projekty ze stałych kolekcji" - zdradziła...

 • Daniel Radcliffe z rogami

  "Rogi" - najbardziej oryginalny horror ostatnich lat, entuzjastycznie przyjęty przez krytyków i fanów gatunku na ostatnim Comic Con z życiową kreacją Daniela Radcliffe'a - trafi na ekrany polskich kin 31 października.

 • Radwańska w kreacji za 30 tys. zł

  20-letnia Agnieszka Radwańska , która w ubiegłym roku zarobiła ponad dwa miliony złotych, ma słabość do luksusowych, drogich kreacji. Na co wydaje swoją fortunę gwiazda tenisa?

 • Maja Sablewska: Mała czarna na Sylwestra

  Na ostatnią imprezę w roku warto ubrać się modnie i wygodnie, jeśli planujemy przetańczyć całą noc. "Trzeba postawić na coś wyjątkowego i zaszaleć z kreacją" - sugeruje Macademian Girl, zaś Maja Sablewska radzi, żeby na zmianę zabrać... sportowe buty.

 • "Złotopolscy": Kolejny rok bez listonosza

  ...14 lutego 2019 minęło 9 lat od śmierci wspaniałego aktora Jerzego Turka. Widzowie kochali jego kreacje w kultowym "Misiu" i uwielbianych "Złotopolskich".

 • Michael J.Fox: Nie poddał się

  Był gwiazdą lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Jedną z jego kreacji była rola w kultowym "Powrocie do przyszłości". Karierę przerwała mu choroba, ale nie załamał się i walczy.

Wideo na temat: ulubione kreacje
 • Kasia Cichopek: Widziałam kobiety od stóp do głów ubrane w najdroższe marki. Wyglądały tandetnie

  modzie ceni przede wszystkim wygodę i sportową elegancję. Unika też przepychu, twierdząc, że bogate kreacje nadają się wyłącznie na imprezy, które prowadzi. – Na co dzień można mnie spotkać w dżinsach

 • Whiplash

  "Whiplash" to zdobywca Grand Prix 30 edycji najważniejszego festiwalu kina niezależnego Sundance w USA oraz nagrody publiczności. Andrew (Miles Teller) to młody perkusista, który stara się osiągnąć doskonałość. Fletcher, wykładowca prestiżowego konserwatorium (JK Simmons) jest bardzo wymagającym nauczycielem. Jego metody dydaktyczne są okrutne; zmusza uczniów do nieludzkiego wysiłku, często poniża. Andrew jest gotowy na wszelkie poświęcenia, aby stać się muzykiem idealnym. Przejmujący obraz...

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

Dyskusje na temat: ulubione kreacje