• Informacje na temat:

  ulubione miejsca

Artykuły na temat: ulubione miejsca
 • Warnke podejrzewa Stramowskiego o romans z piękną aktorką?! "Pokazał jej swoje ulubione miejsca"

  ....  "Polubili się już podczas pracy na planie, a w Chicago jeszcze bardziej się zbliżyli. Piotrek, który był tam już kilka razy, pokazał Marietcie swoje ulubione miejsca" – zdradza informator. Zażyłość Piotra...

 • Lucyna Malec: Ulubieni serialowi mężowie

  Przyjaciele mówią na nią Lucy. Uwielbia zdrową żywność i jogę. Dzieciństwo to dla niej cudowne wakacje na wsi niedaleko Sandomierza i marzenia o byciu piosenkarką. Dzisiaj lato spędza w mieście i spełnia się jako aktorka.

 • Ulubione miejsca Julii

  Pochodząca z niewielkich, acz urokliwych Lubawic Julia Chmielewska (Julia Rosnowska) ostatecznie znalazła swoje miejsce na Ziemi - w Krakowie. Zobaczcie, gdzie najlepiej czuje się tytułowa bohaterka serialu!

 • Marta Manowska: Ciągle szukam swojego miejsca

  - Mieszkam już w szesnastym miejscu w swoim życiu - mówi Marta Manowska. Gospodyni programu "Rolnik szuka żony" twierdzi, że mimo licznych przeprowadzek wciąż nie znalazła swojego miejsca na ziemi.

 • ​"Pensjonat nad rozlewiskiem": Magiczne miejsce na serialowej mapie Polski

  ...lato w serialowe siedlisko Małgosi Jantar . - Historia tego miejsca sięga początku XVII wieku, ale w tej formie, jaką znają go widzowie serialu, istnieje zaledwie od 15 lat - mówi właściciel(...) palącego się kominka - uwielbiają spędzać czas goście Małgosi Jantar oraz mieszkańcy siedliska. - To także ulubione miejsce naszych gości - mówią właściciele Starego Młyna. Zdradzamy, że w 6. serii...

 • Filip Łobodziński: Nieoczekiwana zmiana miejsc

  Pokolenie dzisiejszych 50-latków doskonale pamięta Filipa Łobodzińskiego z "Podróży za jeden uśmiech" Stanisława Jędryki. Jako Duduś był nieznośny, irytujący, przemądrzały i... nie sposób było go nie lubić.

 • "Ranczo": Patricia Kazadi szuka swojego miejsca

  ...oceanem swoje ulubione miejsca? - Mam dużo takich miejsc w Nowym Jorku, Los Angeles, w Warszawie, i we Wrocławiu. Jeszcze nie wiem, gdzie bym chciała założyć rodzinę i mieć dom. Myślę, że nadal szukam swojego miejsca na ziemi. Wiem na pewno, że będzie to albo nad wodą, albo w górach. Rozmawiała Magdalena Gawlikowska...

 • Korekta ramówki TVN: Seriale zamieniają się miejscami

  Od najbliższej niedzieli dwie serialowe nowości TVN-u zamienią się miejscami w ramówce. Najpierw widzowie zobaczą "Nie rób scen" z Joanną Brodzik, potem stacja zaprosi na "Mąż czy nie mąż" z Magdalena Schejbal.

 • "Syn": "Eli znajduje swoje miejsce w świecie" - rozmawiamy z Jacobem Loflandem

  Drugi sezon serialu "Syn" to kontynuacja losów bohaterów powieści Philippa Meyera. Akcja pierwszego sezonu rozpoczęła się w momencie, kiedy młody Eli McCullough (Jacob Lofland) zostaje porwany przez członków plemienia Komanczów.

 • "Matki, żony i kochanki": Kownacka zagrała żonę Stroińskiego

  Byli ulubioną przez widzów parą popularnego serialu "Matki, żony i kochanki". Oboje świetni aktorsko - zarówno w teatrze, jak i w filmach.

Zdjęcia na temat: ulubione miejsca
Wideo na temat: ulubione miejsca
 • Dom projektantki mody Lidii Kality. "Łazienka to moje ulubione miejsce"

  Mateusz Hładki z "Dzień Dobry TVN" odwiedził Lidię Kalitę w jej domu. Czy sama go zaprojektowała? Jakie znalazła rozwiązanie na umieszczenie telewizora jednocześnie w salonie i w jadalni? Kalita zdradziła, które pomieszczenie w domu jest jej ulubionym. (x-news)

 • Tak mieszka Ewa Chodakowska

  Ewa Chodakowska chce więcej czasu spędzać w Grecji. W związku z tym razem z mężem kupili tam apartament z cudownym widokiem. Trenerka dopiero się urządza, ale ma już swoje ulubione miejsce w mieszkaniu. Na jaki wystrój się zdecydowała? - To jest zarys tego, co finalnie będziemy oglądać - powiedziała, pokazując nowe gniazdko. (Uwaga TVN/x-news)

 • "rodzinka.pl": Boscy wracają!

  Ulubiona rodzina Polaków powraca. W domu Boskich nie ma miejsca na rutynę. Chłopcy mierzą się z miłosnymi problemami, podczas kiedy związek Marka i Marysi kwitnie, choć nie wszyscy są tym faktem zachwyceni. Natalia i Ludwik nie mają taryfy ulgowej w wychowywaniu synów – małżeństwo postanawia wprowadzić w domu nowe zasady, które nie przypadną do gustu młodszym domownikom. Premiera nowego sezonu