• Informacje na temat:

  ulubiony serial

Artykuły na temat: ulubiony serial
 • Moim ulubionym serialem jest serial Policjantki i Policjanci a dlaczego?

 • Lucyna Malec: Ulubieni serialowi mężowie

  Przyjaciele mówią na nią Lucy. Uwielbia zdrową żywność i jogę. Dzieciństwo to dla niej cudowne wakacje na wsi niedaleko Sandomierza i marzenia o byciu piosenkarką. Dzisiaj lato spędza w mieście i spełnia się jako aktorka.

 • Wielkie finały ulubionych seriali

  ...odcinku drugiej odsłony serialu sporo się wydarzy. Polina (Magdalena Wróbel), po powrocie ze Lwowa z Kartą Polaka w kieszeni, rzuci się w wir przygotowań do wielkiego otwarcia restauracji. Dzielnie...

 • Głosuj na serial wszech czasów

  "Janosik", "Klan" a może "Ojciec Mateusz". Który z 25. polskich seriali telewizyjnych zostanie Serialem Wszech Czasów? Tego dowiemy się 21 czerwca podczas gali zakończenia Festiwalu Polskich Seriali Telewizyjnych. Głosowanie potrwa do 14 czerwca.

 • Ulubione seriale już od sierpnia!

  ...! "Barwy szczęścia" W tygodniu poprzedzającym premiery "M jak miłość" i "Na dobre i na złe", TVP2 pokaże nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia". Fani zobaczą je już od 21 sierpnia. Serial(...) jeszcze w sierpniu ruszy z nowymi odcinkami "Ojca Mateusza" (w czwartki o 20.20, od 31 sierpnia). Fanów serialu czeka niespodzianka. W Sandomierzu pojawi się pani Anna, matka aspiranta Dziubaka...

 • Ulubione potrawy gwiazd

  Popisowym daniem Barbary Kurdej-Szatan są kremowe zupy, Zygmunt Chajzer uwielbia golonkę z kapustą, a Olga Borys - rosół wołowo-indyczy. Gwiazdy przyznają, że mimo nawału obowiązków zawodowych, zawsze starają wygospodarować czas na wspólne gotowanie. Swoje ulubione potrawy coraz częściej przygotowują na parze i bez użycia tłuszczu.

 • "M jak miłość": Wracają ulubione seriale widzów TVP

  Już od 3 września Jedynka zaprosi na premierowe odcinki seriali "Klan", "Leśniczówka" i "M jak Miłość" oraz telenoweli historycznej "Korona Królów".

 • W czerwcu w Elbągu Festiwal Polskich Seriali Telewizyjnych

  Premierowa edycja Festiwalu Polskich Seriali Telewizyjnych w Elblągu rozpocznie się 19 czerwca i potrwa trzy dni. W programie wydarzenia znalazły się m.in.: pokazy najpopularniejszych polskich seriali, przeglądy znanych produkcji sprzed lat, a także spotkania z gwiazdami i twórcami seriali. Współorganizatorem imprezy jest Telewizja Polska.

 • Ulubione telenowele Polaków wracają do TVP!

  Wakacje to czas przerw, także w serialach! Na nowe odcinki swoich ulubionych tytułów widzowie muszą więc jeszcze trochę poczekać. Kiedy będziemy mogli zobaczyć kolejne sezony "M jak miłość", "Barwy szczęścia" i "Na dobre i na złe"? Sprawdziliśmy to!

 • Jak się kręci seriale w Hollywood?

  Zastanawialiście się kiedyś, jak powstają Wasze ulubione amerykańskie seriale? Jak są kręcone, skąd bierze się śmiech słyszany w tle sitcomów? Odwiedziliśmy plan jednego z nich i opowiemy wszystko!

Zdjęcia na temat: ulubiony serial
Wideo na temat: ulubiony serial
 • "Diagnoza": Maja Ostaszewska o ulubionych serialach medycznych

  Czy Maja Ostaszewska lubi seriale medyczne? - Oglądałam do tej pory głównie te zagraniczne. Lubiłam "Doktora House'a", "Chirurgów", "Ostry dyżur". Aktorka dzieli się również z nami spostrzeżeniami na temat fabuł takich produkcji (ciekawe przypadki medyczne, połączenie różnych wątków) oraz wyznaje, dlaczego podoba jej się umiejscowienie akcji na Śląsku.

 • Programy i seriale, które powrócą wiosną

  Już w marcu widzowie będą mogli śledzić dalsze losy bohaterów swoich ulubionych seriali.

 • "Kochane kłopoty": "Wracamy" - materiał z planu

  Zobaczcie pierwszy materiał z planu kontynuacji "Kochanych kłopotów". Jaka jest ulubiona scena Scotta Pattersona? Dlaczego serial jest tak lubiany? Z kim pierwszą scenę nakręciła Keiko Agena?

Dyskusje na temat: ulubiony serial