• Informacje na temat:

  uma stone

Artykuły na temat: uma stone
 • Telewizja kusi gwiazdy

  ...propozycjami, a decyzję tłumaczą komfortem pracy, wciągającymi scenariuszami i intratnymi kontraktami, nie kryjąc, że w tv też można zarobić. Kogo tym razem uwiodła magia srebrnego ekranu? Coś nowego Przede wszystkim Sharon Stone. Aktorka dostała główną rolę żeńską w serialu akcji "Agent X", który ma powstać dla stacji TNT. Gwiazda wcieli się w Natalie Maccabee, pierwszą kobietę wiceprezydent USA...

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #81

  ... Barrymore) i Joela (Timothy Olyphant). Ich życie, a przynajmniej życie Sheili, nie jest jednak tak do końca zwyczajne. Okazuje się bowiem, że kobieta umarła i została kanibalem.  W "Santa Clarita(...), dzięki której nadal żyje, zaczyna odkrywać przerażającą prawdę. Uma Thurman zagra Nancy, matkę dawcy serca, która nawiąże bliski kontakt z młodą kobietą. Wtedy dowie się, że w pewnym sensie jej...

 • Gwiazdy i celebryci w Wenecji

  Catherine Deneuve, Uma Thurman, Al Pacino, Ethan Hawke i Emma Stone - to największe gwiazdy zakończonego w sobotę, 6 września, 71. festiwalu filmowego w Wenecji. Jak co roku na czerwonym dywanie pojawiły się też włoskie "gwiazdki" i celebryci.

 • "Movie 43": Seks, rasizm i randka w ciemno

  W "Movie 43" wielkie gwiazdy Hollywood - Kate Winslet, Hugh Jackman, Halle Berry, Naomi Watts, Richard Gere, Elizabeth Banks, Gerard Butler, Emma Stone, Kevin Spacey, Uma Thurman, Terrence Howard i dziesiątki innych - obnażają swoje prawdziwe oblicza nie próbując się powstrzymywać przed absurdalnym, niedorzecznym, kontrowersyjnym, przekraczającym wiele granic humorem.

 • Gwiazdy i Złote Globy

  ( "Dwóch gniewnych ludzi" ) i Uma Thurman ( "Kill Bill: Volume 1" ).

 • Keira Knightley najseksowniejsza

  Keira Knightley, 19-letnia bohaterka filmu "Król Artur" , została wybrana najseksowniejszą gwiazdą w historii kina. Młoda gwiazda pokonała tak legendarne aktorki, jak Marylin Monroe ( "Pół żartem, pół serio" ) i Audrey Hepburn ( "Śniadanie u Tiffany´ego" ).

 • Złote Globy 2003: Relacja

  O godzinie 2 w nocy czasu polskiego, w Los Angeles, rozpoczęła się uroczysta ceremonia wręczenia Złotych Globów, prestiżowych nagród przyznawanych przez Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej w Hollywood (Hollywood Foreign Press Assocation). Uroczystość zakończyła się o godzinie piątej nad ranem czasu polskiego. Była to już 60. edycja rozdania wyróżnień. Oto relacja INTERIA.PL z ceremonii!

 • Meg Ryan: (Nie)zwyczajna dziewczyna

  Meg Ryan, jedna z najpopularniejszych amerykańskich aktorek lat 90., kończy 19 listopada 50 lat. Z tej okazji przypominamy, za co pokochaliśmy tę niebieskooką blondynkę.

 • Oscarowa noc 2002 rozpoczęta!

  Przed budynek Hollywood & Highland's Kodak Theater na Hollywood Boulevard w Los Angeles, na kilkadziesiąt minut przed rozpoczęciem oscarowej ceremonii zaczęli przybywać pierwsi goście uroczystości. Wśród pierszych gwiazd jest Baz Luhrmann, reżyser filmu MOULIN ROUGE . Twórca podkreślił, iż po dwudziestu latach w kategorii "Najlepszy film" wreszcie nominowany jest musical.

Wideo na temat: uma stone
 • Savages: ponad bezprawiem

  Hodowcy najlepszej marihuany na ziemi - Ben (Aaron Johnson) i Chon (Taylor Kitsch) - prowadzą opłacalny biznes narkotykowy. Niestety zostaje on wykryty pewnego dnia przez meksykański kartel prowadzony przez mężczyznę imieniem Lado (Benicio Del Toro) i kobietę - Elenę (Salma Hayek). Domagają się oni udziałów w zyskach. Kiedy spotykają się z odmową ze strony Bena i Chona, porywają ich.... wspólną dziewczynę i żądają okupu. Mężczyźni godzą się na zapłatę, ale jednocześnie snują alternatywny...

 • Wall Street: Pieniądz nie śpi

  Kontynuacja "Wall Street" Olivera Stone'a, jednego z kluczowych filmów lat 80-tych. Michael Douglas ponownie w roli Gordona Gekko, która przyniosła mu Oscara, a partnerują mu: Shia LaBeouf ("Transformers") i nominowany do Oscara za film "Milk" Josh Brolin. Gdy światowa ekonomia staje w obliczu katastrofalnego kryzysu, młody makler z Wall Street pozyskuje do współpracy skompromitowanego Gekko, prosząc go o pomoc w podwójnej misji: chce zapobiec nadciągającemu kryzysowi i odnaleźć tych, którzy...

 • Movie 43

  W "Movie 43" wielkie gwiazdy Hollywood - Kate Winslet, Hugh Jackman, Halle Berry, Naomi Watts, Richard Gere, Elizabeth Banks, Gerard Butler, Emma Stone, Kevin Spacey, Uma Thurman, Terrence Howard i dziesiątki innych - obnażają swoje prawdziwe oblicza nie próbując się powstrzymywać przed absurdalnym, niedorzecznym, kontrowersyjnym, przekraczającym wiele granic humorem.