• Informacje na temat:

  uma thurman dzis

Artykuły na temat: uma thurman dzis
 • Sławne dzieci gwiazd

  ...z Tarantino oraz fakt, że Uma Thurman była muzą reżysera. Jednak Maya utrzymuje, że tak jak inni wzięła udział w castingu. Lily-Rose Depp Lily-Rose Depp wcześniej rozpoznawalna tylko jako(...)Maya Hawke Być może jeszcze nie zna jej jeszcze cały świat, ale jest na najlepszej drodze do tego! Maya Hawke to córka Umy Thurman i nie powinno to być zdziwieniem, ponieważ są niezwykle podobne...

 • Christopher Lee nie żyje

  Brytyjski aktor Christopher Lee, legendarny filmowy hrabia Drakula oraz Saruman z "Władcy pierścieni" zmarł w niedzielę, 7 czerwca, wieku 93 lat.

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #81

  ..., dzięki której nadal żyje, zaczyna odkrywać przerażającą prawdę. Uma Thurman zagra Nancy, matkę dawcy serca, która nawiąże bliski kontakt z młodą kobietą. Wtedy dowie się, że w pewnym sensie jej(...), to zapraszamy tutaj ! Aktualizacja #81 [27 września]: Dzisiaj w serwisie zadebiutował pierwsz odcinek czwartej serii "Dobrego miejsca" oraz serial "Wybory Paytona Hobarta". Aktualizacja #80 [20

 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.

 • Uma Thurman w habicie

  Uma Thurman zagra główna rolę w niezależnym dramacie "Girl Soldier". Aktorka wcieli się w postać zakonnicy, która uratowała 140 dziewczynek uprowadzonych ze szkoły w Ugandzie.

 • "Kill Bill" po raz trzeci!

  Uma Thurman boi się, że wszyscy o niej zapomnieli. Przez kilka ostatnich lat aktorka głównie opiekowała się swoimi dziećmi ze związku z Ethanem Hawke'iem, 11-letnią dziś Mayą i 7-letnim Levonem.

 • Uma Thurman: Nęci i uwodzi

  Na ekranach naszych kin jest już najnowszy film z jej udziałem - "Movie 43", a już niebawem pojawi się kolejny - "Trener bardzo osobisty". W tym pierwszym grana przez nią kobieta uwodzi superbohaterów, w drugim - cudzego męża.

 • Już się nie boi

  Niedawno Uma Thurman skończyła 42 lata i twierdzi, że nigdy nie była szczęśliwsza. Wkrótce ponownie zostanie mamą, a w kinach będzie można zobaczyć nowe filmy z jej udziałem

 • M. Jagger: Producent "Kobiet"

  Wokalista The Rolling Stones Mick Jagger wyprodukuje film "The Women", przeróbkę klasycznego obrazu z 1939 roku. Trudno o lepszego specjalistę od tytułowych kobiet - nie od dziś wiadomo, że Jagger lubi się otaczać pięknymi paniami.

 • Hity nastolatków: Nominacje

  Kilka dni temu ogłoszono nominacje do nagród Teen Choice Awards 2004, które przyznają wyłącznie nastoletni widzowie. To wyjątkowe wyróżnienia, gdyż laureaci zostają wyłonieni poprzez głosowanie internetowe, a swe głosy mogą oddawać jedynie osoby w wieku od 13 do 19 lat.