• Informacje na temat:

  uma thurman jej dzieci

Artykuły na temat: uma thurman jej dzieci
 • Uma Thurman jest w ciąży?!

  Krągły brzuszek Umy Thurman (46 l.) wywołał ostatnio falę spekulacji!

 • Uma Thurman znowu samotna

  Uma Thurman zerwała zaręczyny ze swoim długoletnim narzeczonym, szwajcarskim biznesmenem, Arpadem Bussonem.

 • Córka Umy Thurman i Ethana Hawke'a w nowym sezonie "Stranger Things"

  Dzieci znanych aktorów często idą w ślady swoich rodziców. Jednak nie zawsze znane nazwisko jest gwarantem sukcesu. Teraz swojego szczęścia próbuje Maya Hawke, córka gwiazd kina - Umy Thurman i Ethana Hawke'a.

 • Uma Thurman: Dziewczyna z kalendarza

  Amerykańska aktorka Uma Thurman dostąpiła zaszczytu pozowania do słynnego kalendarza, wydawanego przez producenta campari, popularnego włoskiego likieru na bazie gorzkiej pomarańczy i ziół. Tematem przewodnim kalendarza będą festiwale z różnych zakątków świata.

 • Uma Thurman: Były narzeczony chce jej odebrać dziecko!

  Uma Thurman (44 l.) drży o swoją najmłodszą córkę! Ojciec dziecka wystąpił do sądu o wyłączną opiekę nad dziewczynką!

 • Uma Thurman: Nęci i uwodzi

  Na ekranach naszych kin jest już najnowszy film z jej udziałem - "Movie 43", a już niebawem pojawi się kolejny - "Trener bardzo osobisty". W tym pierwszym grana przez nią kobieta uwodzi superbohaterów, w drugim - cudzego męża.

 • Sławne dzieci gwiazd

  Dzięki temu, że mają ułatwiony start w świecie show-biznesu, wiele z nich decyduje się na rozpoczęcie kariery w bardzo młodym wieku. Obiecujące gwiazdy kina i aspirujące modelki światowej sławy - kim są i jak wyglądają dzieci sławnych gwiazd?

 • Jak ma na imię córka Umy Thurman?

  Uma Thurman nie mogła się zdecydować na jedno imię dla dziecka, dlatego córeczkę nazwała: Rosalind Arusha Arkadina Altalune Florence. Dziewczynka, która nosi nazwiska Thurman-Busson, przyszła na świat 15 lipca, ale dopiero teraz aktorka ujawniła jak się nazywa.

 • Uma Thurman w ciąży?

  Amerykańska aktorka Uma Thurman wywołała ostatnio plotki o tym, że jest w ciąży. Do prasy trafiły zdjęcia gwiazdy z zaokrąglonym brzuchem.

 • Uma Thurman w habicie

  Uma Thurman zagra główna rolę w niezależnym dramacie "Girl Soldier". Aktorka wcieli się w postać zakonnicy, która uratowała 140 dziewczynek uprowadzonych ze szkoły w Ugandzie.

Zdjęcia na temat: uma thurman jej dzieci
Wideo na temat: uma thurman jej dzieci
 • Projekt Nim

  "Projekt Nim" to szczególnego rodzaju filmowa biografia, w której James Marsh (reżyser oscarowego "Człowieka na linie") opowiada prawdziwą historię szympansa Nima - zwierzęcia, które usiłowano "przerobić" na człowieka. To również odkrywcza podróż poprzez świat wychowujących go ludzi - osób, które wzięły udział w "Projekcie Nim". W listopadzie 1973 roku, w klatce ośrodka badawczego ssaków naczelnych w Oklahomie, rodzi się mały szympans Nim. Kilka dni później zostaje odebrany matce i trafia do...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...