• Informacje na temat:

  uma thurman zdjęcia

Artykuły na temat: uma thurman zdjęcia
 • Córka Umy Thurman i Ethana Hawke'a w nowym sezonie "Stranger Things"

  Dzieci znanych aktorów często idą w ślady swoich rodziców. Jednak nie zawsze znane nazwisko jest gwarantem sukcesu. Teraz swojego szczęścia próbuje Maya Hawke, córka gwiazd kina - Umy Thurman i Ethana Hawke'a.

 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.

 • Paparazzi zrobili już niejednej gwieździe niezbyt korzystne, a nierzadko także kompromitujące zdjęcie, które potem lądowało w tabloidach bądź na portalach. Ostatnio fotoreporterom udało się przyłapać hollywoodzką gwiazdę Umę Thurman (46 l.) na lotnisku. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że aktorka... paradowała w samych rajstopach! Czyżby aż tak spieszyła się na samolot, że nie...

 • Producentka Uma Thurman

  Uma Thurman ( "Zapłata" , "Kill Bill: Volume 2" ) zastąpi Nicole Kidman ( "Wzgórze nadziei" ) na planie nowej wersji filmu "Producenci" . Kidman wycofała się z realizacji z powodu napiętego zawodowego harmonogramu. Uma Thurman wcieli się w postać Ulli, histerycznej sekretarki dwóch tytułowych bohaterów.

 • "Chambers": Data premiery i pierwsze zdjęcia z serialu

  W kwietniu Netflix przygotowuje premierę serialu z Umą Thurman ("Pulp Fiction", "Kill Bill") w roli głównej. W końcu poznaliśmy datę premiery serii.

 • Uma Thurman w rozkwicie

  Uma Thurman ( "Pulp Fiction" , "Serce nie sługa" , "Kill Bill" ) wystąpi w głównej roli w filmie "In Bloom" - ekranizacji powieści "The Life Before Her Eyes" Laury Kasischke - poinformował serwis "Variety". Obraz wyreżyseruje twórca "Domu z piasku i mgły" - Vadim Perelman.

 • Uma Thurman w ciąży?

  Amerykańska aktorka Uma Thurman wywołała ostatnio plotki o tym, że jest w ciąży. Do prasy trafiły zdjęcia gwiazdy z zaokrąglonym brzuchem.

 • Uma Thurman zapomniała o mężu?

  Uma Thurman ( "Kill Bill" ) zagra w komedii romantycznej "The Accidental Husband". Reżyserii filmu podejmie się Griffin Dunne ( "Totalna magia" ) - poinformowało amerykańskie branżowe pismo "Variety".

 • Anne Hathaway w ciąży

  Ciążowy boom w świecie show-biznesu trwa! Ostatnio dzieci na świat wydały m.in. Kourtney Kardashian (33 l.), aktorki Uma Thurman (42 l.) i Sienna Miller (31 l.), a wokalistka Lily Allen (27 l.) ogłosiła, że spodziewa się drugiej pociechy. Teraz według najnowszych doniesień do grona mam dołączy też Anne Hathaway (29 l.).

 • Uma Thurman gra u Tarantino

  Quentin Tarantino pracuje właśnie nad scenariuszem filmu "Kill Bill", którego będzie także reżyserem. W roli głównej wystąpi Uma Thurman. Pomimo iż aktorka nie podpisała jeszcze żadnej umowy, zarezerwowała już czas na wiosnę przyszłego roku. Wtedy - według założeń produkcyjnych - mają rozpocząć się zdjęcia.

Zdjęcia na temat: uma thurman zdjęcia
Wideo na temat: uma thurman zdjęcia
 • Co się stało z twarzą Umy Thurman?

  Uma Thurman padła ofiarą mody na operacje plastyczne? Świat obiegły właśnie zdjęcia aktorki, na których nie przypomina ona samej siebie. Co stoi za nowym wyglądem gwiazdy - chirurg czy może nieudany makijaż? (źródło: x-news)