• Informacje na temat:

  umiejętności aktorskie

Artykuły na temat: umiejętności aktorskie
 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska jedzie na warsztaty aktorskie do Nowego Jorku

  ...przyznaje, że cały czas rozwija się i wykorzystuje każdą sytuację, by szlifować swoje umiejętności i podnosić kwalifikacje. - Myślę o kursie aktorskim w Stanach Zjednoczonych i oczywiście o wszelkich(...) zależy na zdobyciu umiejętności, a nie na tym, żeby mieć renomę, że skończyłam kurs w Strasbergu - tłumaczy Agnieszka Kaczorowska. Kaczorowska od dziecka trenuje taniec towarzyski i to na tej...

 • Stefano Terrazzino: Z "Tańca z Gwiazdami" do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Po 9 latach pracy przy "Tańcu z gwiazdami" Stefano Terrazzino uznał, że potrzebuje nowych wyzwań i emocji. Tancerz weźmie udział w kolejnej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie zademonstruje swoje umiejętności wokale i aktorskie. Terrazzino przyznaje, że praca przy tym show jest dla niego niezłą szkołą, motywującą zwłaszcza do doskonalenia języka polskiego. Trzecia edycja programu

 • "Strażacy": Jakub Wesołowski spełniony aktorsko

  ...konstruowania maszyny szyfrującej enigma. Nagle masz w sobie zbiór takich niesamowitych umiejętności, których w żadnym innym zawodzie mieć nie możesz - zachwyca się Wesołowski.

 • Stefano Terrazzino: Nie tylko tancerz

  pokazać, że jest człowiekiem wszechstronnie utalentowanym, i uniknąć dalszego szufladkowania. Otrzymał też propozycję ciekawej pracy, w której będzie mógł zaprezentować swoje aktorskie i wokalne umiejętności.

 • "Barwy szczęścia": To jest ich czas

  Englert, Zborowska, Grabowska... – te aktorskie nazwiska kojarzą nam się z wielką klasą. Młode aktorki, córki znanych rodziców, pojawiają się w lubianych serialach i zdobywają serca widzów!

 • Klaudia Halejcio nadal tańczy

  Klaudia Halejcio przyznaje, że taniec stał się jej wielką pasją, dlatego nie przestaje doskonalić swoich umiejętności. Wciąż umawia się na lekcje z Tomkiem Barańskim, który partnerował jej w "Tańcu z gwiazdami". Zapisała się również na zajęcia grupowe.

 • "Komisarz Aleks": ​Beata Fido: Słucham tego, co mówi o moich rolach syn

  ...absolwentka polskiej szkoły aktorskiej miałam uznanie, szacunek, reakcje były bardzo pozytywne, byłam traktowana jako pełnoprawna i profesjonalna aktorka. Doświadczyłam, że jestem oceniana wyłącznie na podstawie umiejętności zawodowych. Czy w Stanach odniosła pani sukces? - Sukces to coś ulotnego i ciężko definiowanego, szczególnie dzisiaj. Mogę powiedzieć, że wiele ról i spektakli...

 • Sekretne życie Macieja Stuhra

  "Szeregowiec Stuhr", "Sekretne życie Macieja Stuhra", "Być jak Jerzy Stuhr" - nie uwierzycie, ale te wszystkie tytuły, mógłby nosić jeden film - komedia "Obywatel"! To niezwykły popis aktorskich umiejętności Macieja Stuhra, który w tym filmie gra kilkanaście, a nawet i więcej ról.

 • Marcela Leszczak chce być aktorką. "Wyzbyłam się wstydu"

  Marcela Leszczak (21 l.), finalistka programu "Top Model", wraca do serialu "Miłość na bogato". Modelka chcąc szkolić warsztat, zapisała się na indywidualne zajęcia aktorskie.

 • Były piłkarz został aktorem

  Jeden z największych talentów skandynawskiego futbolu Norweg John Carew, zakończywszy dwa lata temu karierę, zagrał w filmie kryminalnym, który w lipcu wejdzie na ekrany kin. Niedawno aktorskie zdolności ujawnił również kapitan reprezentacji Szwecji Zlatan Ibrahimović.

Wideo na temat: umiejętności aktorskie
 • Stefano Terrazzino: Po zwycięstwie w "TTBZ" przestano mnie szufladkować

  pokazać, że jest człowiekiem wszechstronnie utalentowanym, i uniknąć dalszego szufladkowania. Otrzymał też propozycję ciekawej pracy, w której będzie mógł zaprezentować swoje aktorskie i wokalne umiejętności.

 • Wieniawa: Zawsze odnajdywałam się w skrajnej patologii

  Julia Wieniawa nie kryje ekscytacji rolą w serialu „Zawsze warto”. Wcielenie się w postać Ady, która ma za sobą wiele życiowych zakrętów, pozwala jej pokazać zupełnie inny wachlarz aktorskich umiejętności niż w dotychczasowych produkcjach. – Zawsze byłam taką osobą, która odnajdywała się w każdym towarzystwie, nawet w takiej skrajnej patologii. Poznałam takie osoby, jak i z wyższych sfer, więc

 • Ewa Kasprzyk jako Martha w kultowym spektaklu „Kto się boi Virginii Woolf?”

  Aktorka wraca do repertuaru dramatycznego. Na deskach Teatru Polonia zagra główną rolę w spektaklu „Kto się boi Virginii Woolf?”. Twierdzi, że jest podekscytowana rolą Marthy, pozwala ona bowiem pokazać cały wachlarz aktorskich umiejętności. Premiera spektaklu wyreżyserowanego przez Jacka Poniedziałka w piątek 29 stycznia. Spektakl „Kto się boi Virginii Wolf?” opowiada o małżeństwie

Dyskusje na temat: umiejętności aktorskie