• Informacje na temat:

  umiejętności gwiazdy

Artykuły na temat: umiejętności gwiazdy
 • Syn Edyty Górniak w "Tańcu z gwiazdami"?

  ....  Szef firmy Rochstar to doświadczony "gracz" w swoim fachu. Zanim zadzwonił do gwiazdy z propozycją dla jej syna, zrobił dokładny wywiad. Wiedział, że Allan kocha taniec. Świetnie się rusza, no i jest(...) z tygodnikiem "Świat&Ludzie" nie mógł się nachwalić umiejętności artystki.  - Rzadki talent. Ona panuje nad wszystkim, nad choreografią, światłem. Jest taką multiwizjonerką swojego show! - mówił. 6-letni...

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniają znani jurorzy. Show zadebiutuje na antenie już wiosną.

 • Gwiazdy pod lupą. Oni byli o krok od tragedii!

  Często zapominamy, że gwiazdy to także ludzie, którzy popełniają podobne błędy do "zwykłych śmiertelników". Amatorzy ścianek mają jednak nieco większy problem z tuszowaniem afer, gdyż każdy ich krok jest śledzonych przez tabloidy. Ale może to dobrze, bo stanowi przestrogę dla innych?

 • Gwiazdy tańczą, gotują, śpiewają i skaczą do wody

  Gwiazdy zmierzą się z wyzwaniami, jakie telewizja Polsat szykuje im na wiosnę. "W Hells Kitchen nie ma taryfy ulgowej" - przekonuje Wojciech Modest Amaro. "Lubię wyzwania" - mówi z kolei Robert Rozmus o swoim udziale w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • ​"Barwy szczęścia": Wiktoria Gąsiewska będzie jedną z gwiazd popularnego show

  To, że są parą, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski długo trzymali w tajemnicy - o ich związku wiedziało tylko wąskie grono najbliższych znajomych. Dopiero niedawno wyszło na jaw, że gwiazdy(...) Polsat i bardzo miło wspomina czas, kiedy uczył się kroków walca, tanga i rumby, by potem prezentować swe taneczne umiejętności przed kilkoma milionami widzów i srogimi jurorami. Młodziutka aktorka lada...

 • "Taniec z Gwiazdami": Łukasz Garlicki odpadł, Ada Fijał zachwyciła [5. odcinek]

  Łukasz Garlicki odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Największą niespodziankę w 5. odcinku show Polsatu sprawił duet Ada Fijał - Krzysztof Hulboj, który w klasyfikacji jury wyprzedził dotychczasowych faworytów: Tatianę Okupnik i Tomasza Barańskiego. W następnym odcinku gwiazdy zatańczą z wybranymi przez widzów partnerami.

 • "M jak miłość": Julia Wróblewska marzyła o udziale w „Tańcu z gwiazdami”

  ...umiejętności, bo taniec często się przydaje. Nareszcie uczę się stać prosto, trzymać balans, równowagę, trochę się rozciągnę... Czas zacząć robić kondycję! - tłumaczy swą decyzję o wzięciu udziału(...), choć dwa razy walczył o zwycięstwo w finale programu. Julia Wróblewska walczyć będzie o tytuł najlepiej tańczącej gwiazdy m.in. z Dorotą Chotecką, Elżbietą Romanowską, Joanną Opozdą i Anną...

 • Maciej Ślesicki: Gwiazda nie upada nigdy

  W marcu w TV Puls prawdziwy hit! Nowy sitcom Macieja Ślesickiego z Cezarym Pazurą w roli głównej. Czy pokochamy go jak "13 posterunek"?

 • Dają popis niezwykłych umiejętności komediowych

  ...uwielbiany przez większość Polaków Artur Barciś wcielający się w Stanleya Gardnera. Obok nich popis niezwykłych umiejętności komediowych dają na scenie m.in. Maria Seweryn, Monika Fronczek, Jerzy Łapiński...

 • "Gwiazdy": Kidawa-Błoński kręci film o śląskim piłkarzu Janie Banasiu

  Rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Gwiazdy" Jana Kidawy-Błońskiego. Scenariusz jest inspirowany życiem śląskiego piłkarza Jana Banasia. Grają w nim m.in. Magdalena Cielecka, Paweł Deląg i Mateusz Kościukiewicz, jako odtwórca głównej roli.

Zdjęcia na temat: umiejętności gwiazdy
Wideo na temat: umiejętności gwiazdy
 • Joanna Moro ponownie zaprezentuje swoje umiejętności taneczne

  Joannę Moro od września będzie można oglądać aż w trzech serialach emitowanych w TVP – w „Blondynce”, „Komisarzu Aleksie” i „Barwach szczęścia”. Aktorka znana z sukcesów w ostatniej edycji „Tańca z Gwiazdami” zapewnia, że jesienią ponownie zaprezentuje widzom swoje umiejętności taneczne.

 • Marek Probosz chce do "Tańca z gwiazdami"

  Marek Probosz zapowiada, że przyjąłby ponowną propozycję wystąpienia w „Tańcu z gwiazdami”. Jego zdaniem udział w tanecznym show to dobry sposób na zdobycie nowych umiejętności i poprawienie kondycji fizycznej. Twierdzi, że od dziecka kocha taniec, występował nawet w regionalnym zespole tanecznym.

 • Klaudia Halejcio nadal tańczy

  Klaudia Halejcio przyznaje, że taniec stał się jej wielką pasją, dlatego nie przestaje doskonalić swoich umiejętności. Wciąż umawia się na lekcje z Tomkiem Barańskim, który partnerował jej w „Tańcu z gwiazdami”. Zapisała się również na zajęcia grupowe.

Dyskusje na temat: umiejętności gwiazdy
 • Re: Gwiazdy na dnie: Alkoholizm

  w Polsce i pomimo moich umiejętności i wieloletniego doświadczenia zawodowego, nikt w kraju nie chciał mnie zatrudnić. Podobno powodem są moje siwe włosy... Na zachodzie znalazłem pracę od ręki i bez

 • Re: ​Gwiazdy po latach: "Przyjaciele"

  A co to ma znaczenie? Zarobili za jeden odcinek ostatnich dwóch czy trzech sezonów tyle, że ty nawet nie otrzesz się o takie pieniądze przez całe życie. Myślisz, że teraz ich obchodzi co jakiś tam ktoś z Polski ma do powiedzenia na temat ich umiejętności?

 • Re: „Alternatywy 4” wciąż nas bawią

  wyobraźcie sobie teraz nasze gwiazdy cichopek mroczek,damiecki ,szyc itp,powstał by gniot na miarę ich umiejętności

 • Re: Olaf Lubaszenko (Roman Pyrka)

  W rodzinie Pyrków fatalne są córki. Chodzi o osoby grające te role. Dlaczego nikt nie popracuje nad ich dykcją? Nieprawidłowo wypowiadają niektóre spółgłoski. Odbiera się to fatalnie. Jeśli chcą grać w filmach, niech przynajmniej coś zrobią, a nie udają "gwiazdy" Też tak myślę, ale niestety w takich produkcjach młodzież jet obsadzana nie według umiejętności ale według znajomości. Dlatego tyle