• Informacje na temat:

  upadek festiwalu

Artykuły na temat: upadek festiwalu
 • Natalia Niemen ostro o festiwalu w Opolu: To jarmark i żenada

  Miało być wielkie święto polskiej piosenki, a jest totalna klapa. Tak można określić nastroje niektórych gwiazd po obejrzeniu opolskiego festiwalu.  Krytycznie o konkursie wypowiedziała się córka Czesława Niemena, Natalia.   "Oglądam Opole i nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. To jest jakiś upadek kultury kompletny. Jarmark i żenada. Dlaczego telewizja ma publikę z durniów? Jeśli to jest obraz...

 • Šarunas Bartas na 15. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty

  Gościem tegorocznego festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty (23 lipca - 2 sierpnia) i bohaterem retrospektywy będzie Litwin Šarunas Bartas, którego kino idealnie spełnia nowohoryzontowe postulaty.

 • Joanna Moro wylądowała na bezrobociu!

  To chyba najbardziej bolesny upadek tego roku. Joanna Moro (28 l.), której ogromną popularność przyniósł serial o Annie German, od miesięcy nie może znaleźć żadnej pracy!

 • "Bogowie": Opowieść o sprawach najważniejszych

  Dramat "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, uhonorowany główną nagrodą na festiwalu w Gdyni, trafi w piątek, 10 października, do kin. To film o zespole, który przeprowadził pierwszą w Polsce udaną transplantację serca. W obsadzie są: Tomasz Kot, Kinga Preis i Piotr Głowacki.

 • Wiśniewski: "Sopot jest nic nie wart"

  Michał Wiśniewski na swoim blogu podsumował ostatnią edycję festiwalu w Sopocie.

 • "Cuda" Moniki Bellucci

  Film "Cuda" w młodej reżyserki Alice Rohrwacher opowiada prawdziwą historię jej dorastania w ekscentrycznej rodzinie, mieszkającej w wielkim, starym domu w Toskanii. Możemy już oglądać polski zwiastun obrazu, w którym w jednej z głównych ról występuje Monica Bellucci.

 • Serialowy przewodnik

  ...swoją rodziną. Firmie grozi upadek. W tym czasie dochodzi do zamachu na prezydenta. "Szepty przeszłości" odc.12 Benowi nie podoba się, że Tadzio dużo bardziej interesuje się jego siostrą niż nim samym(...) Adelajda chce się pozbyć Clary - dodaje truciznę do jej jedzenia i picia. "Anna German" odc.7, 8 Producent Pietro Carriaggi promuje Annę. Na Festiwalu Piosenki Włoskiej w San Remo publiczność przyznaje...

 • Maria Schell: Kariera na własnych zasadach

  Dziesięć lat temu zmarła wielka gwiazda europejskiego kina...

 • Selena Gomez i Orlando Bloom są parą!?

  Selena Gomez i jej życie uczuciowe to ciągłe wzloty i upadki. Dotąd jednak miały one związek głównie z Justinem Bieberem. Jakiś czas temu wróciła do niego, ale jak się okazało na bardzo krótko. Bieber zresztą sam jest temu winien - wedle doniesień na festiwalu Coachella, gdzie również obecna była Selena Gomez, flirtował, a nawet romansował z jej byłą przyjaciółką, Kylie Jenner. Młoda...

 • Zblazowany arystokrata, zapomniany aktor, niewidomy nauczyciel

  Oscarowy "Birdman", komedia akcji "Bezwstydny Mortdecai" i polskie produkcje "Hiszpanka" oraz "Carte Blanche" to budzące największe zainteresowanie widzów tytuły spośród ośmiu filmów, jakie wchodzą 23 stycznia na ekrany naszych kin.