• Informacje na temat:

  upadek polskiego

Artykuły na temat: upadek polskiego
 • "Na Wspólnej": Oświadczyny, cud i ostateczny upadek

  Scenarzyści nie dają widzom chwili wytchnienia! Tuż po nowym roku będziemy świadkami emocjonujących zdarzeń!

 • Elisabeth Moss na dużym ekranie

  Już 3 października do polskich kin trafi komediowa, przewrotna opowieść o relacjach damsko-męskich - "Czworo do pary". W roli głównej, obok Marka Duplassa ("Siostra twojej siostry"), oglądać będziemy Elisabeth Moss znaną do tej pory przede wszystkim z seriali "Mad Men" i "Tajemnice Laketop".

 • Znamy tytuł pierwszego polskiego serialu Netflixa

  Tytuł ośmioodcinkowej serii to "1983". Za kamerą staną Agnieszka Holland, Kasia Adamiak, Olga Chajdas, Agnieszka Smoczyńska.

 • Krzysztof Gosztyła: Rozpoznają mnie po głosie

  Głos Krzysztofa Gosztyły doskonale znają wszyscy słuchacze Teatru Polskiego Radia. Widzowie zaś kojarzą go m.in. z roli weterynarza Fusa z "Blondynki". Aktor zdradza, za co lubi ten serial i postać swojego bohatera.

 • "Polskie drogi": Wojenna zawierucha

  ...koniu nie nauczył jeździć. A ja cię albo nauczę, albo cię, k...a, zabiję". I nauczył, choć Kazimierza Kaczora sporo to kosztowało - za każdy upadek z konia musiał stawiać butelkę wódki. Wszystkie...

 • Zblazowany arystokrata, zapomniany aktor, niewidomy nauczyciel

  Oscarowy "Birdman", komedia akcji "Bezwstydny Mortdecai" i polskie produkcje "Hiszpanka" oraz "Carte Blanche" to budzące największe zainteresowanie widzów tytuły spośród ośmiu filmów, jakie wchodzą 23 stycznia na ekrany naszych kin.

 • "1983": Taki budżet nie trafia się przy polskich produkcjach

  Mija 20 lat od zamachów bombowych, które pogrzebały nadzieje na upadek ZSRR i komunizmu w Polsce. Zimna wojna wciąż trwa. Niespodziewanie młody student prawa, Kajetan, oraz skompromitowany oficer śledczy Anatol odkrywają spisek, który pozwolił utrzymać żelazną kurtynę i represyjne państwo policyjne. Rozpoczynają śledztwo...

 • Robert Więckiewicz: Wystarczy myśleć, to metoda na życie

  "Dużo myślałem o Teodorze Szackim i w ten sposób przygotowywałem się do roli. W ogóle dobrze jest myśleć. Myślenie to jedna z moich metod na życie" - mówi Robert Więckiewicz, który w filmowej adaptacji powieści Zygmunta Miłoszewskiego "Ziarno prawdy" wcielił się w kultowego polskiego prokuratora.

 • "1983": Data premiery i zapowiedź pierwszego polskiego serialu Netflixa

  Premierę serialu w reżyserii m.in. Agnieszki Holland zaplanowano na 30 listopada 2018 roku.

 • Czego nie wiecie o "Pięćdziesięciu twarzach Greya"?

  Już 13 lutego na ekranach polskich kin zadebiutuje jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku, czyli "Pięćdziesiąt twarzy Greya" Sam Taylor-Johnson, adaptacja prozy E.L. James.

Zdjęcia na temat: upadek polskiego
Wideo na temat: upadek polskiego
 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

 • Polskie gówno

  "Polskie gówno" to pierwsza komedia w tak bezkompromisowy sposób obnażająca kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Film wyreżyserowany przez Grzegorza Jankowskiego powstał w oparciu o scenariusz Tymona Tymańskiego, który przez lata kariery muzycznej zdążył poznać ten biznes od podszewki. Dzięki historii zespołu Tranzystory, widzowie dostaną w końcu zaproszenie na backstage, na którym rozgrywają się naprawdę hardcore'owe sceny. Wizyta komornika zazwyczaj nie wróży niczego dobrego. I gdyby...

 • Czarny łabędź

  Najnowszy film jednego z najciekawszych reżyserów współczesnego kina Darrena Aronofsky'ego, twórcy "Źródła", "Requiem dla snu" i "Pi", otwierający tegoroczny festiwal w Wenecji. Fascynujący wizualnie, zaskakujący niekonwencjonalnymi rozwiązaniami thriller o zaciętej rywalizacji dwóch tancerek baletowych, z których każda zdaje się skrywać mroczną tajemnicę. Znakomita obsada: Natalie Portman ("Bliżej" - nominacja do Oscara, "Bracia"), Mila Kunis ("Max Payne", "Księga ocalenia"), Winona Ryder...

Dyskusje na temat: upadek polskiego
 • Re: "Zakochani po uszy": Katarzyna Grabowska ma w życiu farta

  to jest dowód na upadek polskiego aktorstwa

 • Re: Cezary Pazura: Upadek ze szczytu

  z takim dorobkiem to on nie musi się już ścigać, i tak już zapisał się wielkimi litereami w historii polskiego kina, serialu, zresztą itak ciężko by mu było przeskoczyć samego siebie z tamtych lat, tylko cieszyć się sławą, pieniędzmi i zdrowiem :)

 • Re: "Korona królów": Serial o losach Kazimierza Wielkiego

  okres swietnosci panstwa tureckiego i polskiego przypada na praktycznie ten sam okres sredniowiecza upadek jednego i drugiego nastapil pod wiedniem ...i obydwa te panstwa maja urosnac znowu do rangi mocarstw

 • Re: "Barwy szczęścia": Kto jest ojcem dziecka Cariny?

  Trend wątków z z obca nam nacja ciąg dalszy,czemu służy to urabianie narodu polskiego i za co ci nasi ojcowie przelewali krew ,młodzi dzisiaj w ogóle nie zdają sobie z tego sprawy w jakim kraju(...) tyle ,ze nie da się tego już odkręcić Polska stanie się takim wynaturzonym tworem bez własnej kultury ,tradycji i wiary i to podkreśli upadek Polski.

 • Re: "Bodo": Uśmiercona legenda

  SZANOWNY PANIE PREZESIE TVP, po obejrzeniu pierwszego odcinka serialu "BODO" widać upadek polskiego kina i kultury. Zmarnowanie kolejnego tematu z Polskiej historii, który ma niesamowity potencjał do przedstawienia pięknego obrazu przedwojennej polskiej kultury jest druzgocące. Proszę Pana Prezesa o natychmiastowe zaprzestanie marnotrawienia publicznych pieniędzy podatników przez TVP na takie

 • Re: Upadek przychodni!

  Ten serial to badziewie same smutki. Same smuty i straszne głupoty.Nie uswiadczysz ani jednego normalnego, polskiego, współ czesnego serialu. ANI JEDNEGO!!!!!!

 • Re: Upadek przychodni!

  Same smuty i straszne głupoty.Nie uswiadczysz ani jednego normalnego, polskiego, współ czesnego serialu. ANI JEDNEGO!!!!!! Ten serial to badziewie same smutki. Skąd wiesz? Śledzisz wszystkie głupoty!

 • Kwestionariusz osobowy Artura...

  Nie mogę patrzeć na to badziewie. Totalny upadek kina Polskiego. Co to za aktorzy?

 • Re: "M jak miłość": Wojna czy rozejm?

  Nie wiem po co jest ten monitoring seriali . To są filmy dla debili . Wszedłem w tą bramkę tylko po to by napisać swoją opinię . Te filmy oglądają chyba tylko stare emerytki które nie mają nic innego do roboty . Przecież to jest upadek filmu Polskiego !