• Informacje na temat:

  upadek tancerki

Artykuły na temat: upadek tancerki
 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska w musicalu o Janie Pawle II

  ...pryzmat życia Jana Pawła II ma pokazywać najważniejsze wydarzenia i zjawiska z historii XX wieku jak np. dramat II wojny światowej czy upadek komunizmu. Próby do spektaklu odbywały się w Sosnowcu...

 • "Celebrity Splash!": Zderzenie się z wodą bywa bolesne

  Dotychczas gwiazdy tańczyły, śpiewały i jeździły na lodzie. Tym razem będą ze sobą rywalizować w... skokach do wody. Już 7 marca na antenie Polsatu wystartuje nowy, ekstremalny program "Celebrity Splash!".

 • Misheel Jargalsaikhan wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami" ze wstrząśnieniem mózgu?

  ...i trochę bolało, ale czułam się dobrze i trochę zbagatelizowałam ten upadek. Dopiero wieczorem w czasie programu na żywo, poczułam się gorzej, pojawiły się zawroty głowy i mdłości. Myślę, że mogłam...

 • Groźna kontuzja na lodzie

  Upadek na szyny, po których jeździ kamera, sprawił, że Aneta Kowalska, tancerka programu "Gwiazdy tańczą na lodzie", doznała groźnej kontuzji i nie wystąpi w programie.

 • Został "Mężem idealnym"!

  Josh Charles, czyli Will Gardner z serialu "Żona idealna", nie jest już stanu wolnego. Sprawdź szczegóły!

 • Madonna: Sobowtór w teledysku?

  Madonna rozpoczęła poszukiwania sobowtóra, który mógłby zastąpić piosenkarkę na planie nowego teledysku. Gwiazda przechodzi obecnie rehabilitację po niedawnym upadku z konia, w wyniku którego odniosła liczne kontuzje uniemożliwiające jej udział w nagraniach scen tanecznych.

 • Serialowy przewodnik

  ...z pieniędzmi. Upadek odc.6 Spector jest wściekły. Nie udało mu się dokonać morderstwa, które w jego zamierzeniu miało być perfekcyjne. Annie Brawley, która uszła z życiem, trafia do szpitala. Na miejscu...

 • Polscy tancerze odpadli

  Ania Kaczmarska i Patryk Płoszaj, dwunastoletni tancerze z Nowego Jorku, nie zakwalifikowali się do grona ścisłych finalistów programu "America's Got Talent". Nie otrzymali wystarczającej ilości głosów telewidzów, by dostać się do finałowej czwórki, która walczyć będzie o milion dolarów.

 • Będzie śpiewała i tańczyła!

  Małgorzata Socha, czyli Zuzanna Leszczyńska z "Na Wspólnej", dostała propozycję zadebiutowania w... musicalu. Najprawdopodobniej aktorkę zobaczymy jeszcze w tym roku w Teatrze Syrena, gdzie trwają już przygotowania do premiery scenicznej wersji filmowego hitu sprzed lat "Hallo Szpicbródka, czyli ostatni występ króla kasiarzy".

 • Inauguracja festiwalu "Symfonia grozy"

  W środę, 12 grudnia, w Krakowie rozpoczyna się VI Festiwal Filmu Niemego. Tegoroczna edycja imprezy w całości poświęcona jest filmom grozy i nosi nazwę "Symfonia grozy". Ideą festiwalu jest prezentowanie arcydzieł kina niemego we współczesnej aranżacji muzycznej. W czasie festiwalu przewidzianych jest siedem koncertów towarzyszących projekcjom. Wystąpią m.in. VooVoo, Fisz, Kaliber 44, Ścianka.