• Informacje na temat:

  upadki gwiazd

Artykuły na temat: upadki gwiazd
 • Hannah Stocking zaliczyła upadek!

  ...*** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Brit Awards 2015: Madonna upadła ze sceny. Winna peleryna

  Niefortunny upadek Madonny wywołał lawinę komentarzy na temat występu królowej popu. Artystka również postanowiła zabrać głos i wytłumaczyć, co było przyczyną incydentu.

 • "Detektyw": Upadek hitu?

  ...stanowią własności intelektualnej ich autorów, więc w tym przypadku nie ma mowy o plagiacie. Gwiazdy to nie wszystko Fanów bardzo ucieszyła wiadomość, że kultowy serial doczeka się drugiej odsłony. Pierwsze kontrowersje pojawiły się jednak już w momencie wyboru obsady. Znowu sięgnięto po aktorów znanych głównie z kinowych produkcji. Największą gwiazdą miał być Colin Farrell, który ostatni...

 • Brit Awards 2015: Upadek Madonny przyćmił zwycięzców

  Sam Smith oraz Ed Sheeran okazali się największymi wygranymi gali Brit Awards 2015. Obaj wokaliści zgarnęli po dwie statuetki. Ich sukces "przyćmiła" jednak Madonna, której upadek ze sceny spektakularnie zakończył oficjalną część imprezy.

 • Lisa Appleton to 48-letnia gwiazda brytyjskiego "Big Brothera". Kobieta próbuje zainteresować sobą opinię publiczną, chodząc po mieście bez ubrań. Ostatnio wybrała się na grudniowy spacer w cieniutkim szlafroku. Gdy zauważyła fotoreporterów, zaczęła odsłaniać pupę i dekolt. W końcu położyła się przy ogrodzeniu. Jak widać, niektórzy dla chwili sławy są w stanie zrobić niemal wszystko.

 • "Taniec z gwiazdami": Co zatańczą w finale?

  Już w piątek, 14 listopada, wielki finał "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino trenują do niego w pocie czoła.

 • "Upadek": Gillian Anderson i Jamie Dornan powracają w 3. sezonie

  ...irlandzkiej nagrody IFTA oraz nominację do BAFTY w kategorii "najlepszy miniserial". W główne role wcielają się nominowany za swoją kreację do BAFTY Jamie Dornan ("50 twarzy Greya") oraz gwiazda...

 • "Taniec z gwiazdami" [10 odcinek]: Wyszkoni i Sienkiewicz w finale

  Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino awansowali do finału "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". W półfinale odpadli, po przeprowadzonej po raz pierwszy w historii show dogrywce, Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak.

 • "Na dobre i na złe": Upadki i wzloty

  Dziewczyna ukryje fakt, że jest poważnie chora i w końcu znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. A jedyną osobą, która pozna jej sekret, będzie właśnie Blanka... Tymczasem Wiktoria zacznie pracę w Otwocku i szybko zrozumie, że w nowej klinice wcale nie jest już gwiazdą. Szef oddziału - profesor Biorg - uzna, że jego podwładni muszą stale ze sobą konkurować i doskonalić technikę...

 • Giorgio Armani atakuje Madonnę: Potrafi być trudna

  Słynny projektant Giorgio Armani przerzucił całą winę za upadek Madonny na Brit Awards 2015 na wokalistkę.

Zdjęcia na temat: upadki gwiazd
Wideo na temat: upadki gwiazd
 • Najlepsze wspomnienie Anny Guzik

  Anna Guzik jako Żaneta na naszych ekranach gości już 10 rok. Jej bohaterka przeżywała wzloty i upadki. Była niechcianą narzeczoną, później kochaną żoną, by na końcu zostać porzuconą i znów odnaleźć miłość u boku innego mężczyzny. Które momenty gwiazda zapamiętała najlepiej?

 • Iza Trojanowska wygrała z nałogiem

  . Kobiety nie lubią, jak gwiazda wybiera karierę kosztem rodziny. Kobiety by chciały, żeby była i gwiazdą, i kurą domową. To jest niemożliwe - stwierdziła. (Uwaga TVN/x-news)