• Informacje na temat:

  urbańska film występ

Artykuły na temat: urbańska film występ
 • Natasza Urbańska: Czy teraz zdecyduje się na drugie dziecko?!

  Natasza Urbańska (39 l.) jest mamą ośmioletniej Kaliny, której ojcem jest Janusz Józefowicz (58 l.). Czy para zdecyduje się w końcu na kolejne dziecko?

 • Najgorszy polski film? "Obce ciało" z 6 Wężami!

  6 statuetek Węża zdobył film Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" deklasując konkurencję podczas gali honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Najgorszym aktorem sezonu okazał się Borys Szyc ("Dżej dżej"), Wąż dla najgorszej aktorki trafił do Barbary Kurdej-Szatan ("Dzien dobry, kocham cię").

 • Aga Zaryan o Urbańskiej w finale "SuperStarcia": Oto Polska właśnie!

  Natasza Urbańska (37 l.) i Rafał Brzozowski decyzją widzów znaleźli się w finale "SuperStarcia", pokonując m.in. Mietka Szcześniaka, Monikę Borzym czy Titusa z Acid Drinkers. Werdykt budzi sporo emocji, również w samej branży muzycznej.

 • Natasza Urbańska triumfuje

  - W moim życiu wszystko ruszyło z kopyta, ciesze się - mówi "Show" szczęśliwa Natasza Urbańska. W nowym filmie Jerzego Hoffmana zagra główną rolę i zadebiutuje u boku najlepszych polskich aktorów.

 • Hoffman uratował Urbańską?

  Już dobrze wie, na co chce w życiu stawiać. Dlatego ostatnio, gdy musiała podjąć decyzję czy przedłuży kontrakt na reklamę lodów Koral, Natasza Urbańska (34 l.) nie miała żadnych wątpliwości(...) rokiem zgodziła się na występ w tej reklamie, ale tylko ze względów finansowych. Wtedy razem z mężem Januszem Józefowiczem (52 l.) potrzebowali pieniędzy na remont swojego dworku. - Ta propozycja...

 • Żenujący występ Nataszy Urbańskiej?

  W programie "Pytanie na śniadanie" piosenkarka Natasza Urbańska opowiedziała o swojej nowej płycie, w której realizację zaangażował się Seweryn Krajewski. Wokalistka nie tylko udzieliła wywiadu, ale również zaśpiewała.

 • Górniak i Urbańska pokłócą się o rolę?

  ...zagrać w musicalu u jej boku. Z odnowienia współpracy z Górniak niezadowolona jest też żona Józefowicza, Natasza Urbańska (31 l.). Artystka z pewnością sama chciałaby zagrać główną rolę w filmie męża(...)Dwa miesiące temu nastąpiło wielkie pojednanie obrażonych na siebie przez całe lata artystów. Edyta Górniak (37 l.) przyjęła zaproszenie Janusza Józefowicza (49 l.) do występu na...

 • Najgorszy polski film 2011 roku!

  Dobiegło końca głosowanie polskich dziennikarzy w pierwszej edycji Nagród Węże, które oceniły najgorsze dokonania w polskiej kinematografii w 2011 roku. Nagrodę główną, Wielkiego Węża, otrzymał film "Wyjazd integracyjny".

 • Sukces! Agnieszka Włodarczyk będzie gwiazdą letnich festynów

  ...". "Dostajemy mnóstwo zapytań od organizatorów występów plenerowych i imprez zamkniętych. Już teraz mogę powiedzieć, że to dla Agnieszki będą bardzo pracowite wakacje" - mówi, dodając, że Włodarczyk wraca nie tylko na scenę, ale i na duży ekran. Dwutygodnik dowiedział się, że prowadzi ona rozmowy z producentami filmu fabularnego oraz dwóch seriali. Najważniejsze czeka ją jednak w lipcu, gdzie podczas...

 • Nowe show Huberta Urbańskiego

  W piątek, 26 listopada, na antenie HBO zadebiutuje nowy program "HBO Stand-up Comedy Club", prezentujący aktorów i najlepszych komików, uprawiających w Polsce stand-up comedy. Gospodarzem programu jest Hubert Urbański.

Wideo na temat: urbańska film występ
 • The Story of Film - Odyseja filmowa

  "The Story of Film - Odyseja filmowa" to projekt zupełnie wyjątkowy - złożona z 15 części i obejmująca 12 dekad - historia kina dziejąca się na 6 kontynentach. Jego niezwykłość polega również na tym, że to bardzo subiektywna opowieść Marka Cousinsa, irlandzkiego reżysera, wybitnego krytyka filmowego i wielkiego pasjonata kina. Ta zakrojona na olbrzymią skalę produkcja jest adaptacją książki Cousinsa o tym samym tytule. Ekipa "The Story of Film" odwiedziła kluczowe dla rozwoju sztuki filmowej...

 • Roman Polański: Moje życie

  Film jest zapisem bardzo osobistej i pełnej emocji rozmowy Polańskiego z przyjacielem Andrew Braunsbergiem. Reżyser odbył ją podczas domowego aresztu w szwajcarskim Gstaad. Polański opowiada w filmie o swoim życiu - jego najszczęśliwszych i najbardziej tragicznych momentach. Film dokumentalny "Roman Polański: moje życie" to wyjątkowa opowieść o życiu reżysera. Początek tej filmowej podróży to powrót do okresu dzieciństwa spędzonego w krakowskim getcie, pierwsze zrobione w Polsce filmy,...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.