• Informacje na temat:

  urbańska joanna

Artykuły na temat: urbańska joanna
 • Joanna Moro nie pogodziła się z porażką!?

  Joanna Moro (29 l.) nieco się przeliczyła i jednak nie wygrała "Tańca z gwiazdami"! Co ją zgubiło?

 • Natasza Urbańska w drugiej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"!

  Po niepowodzeniu debiutanckiego albumu "One" Natasza Urbańska wraca do telewizji.

 • Joanna Majstrak rozżalona na produkcję "M jak miłość"

  W ostatnich dniach głośno o tasiemcu "M jak miłość". Swój kamyk do ogródka postanowiła dorzucić także znana z bliskiej znajomości z Edwardem-Linde-Lubaszenką i Hubertem Urbańskim Joanna Majstrak (30 l.).

 • Joanna Osyda: Zbuntowana nastolatka

  W spektaklu "Marzenie Nataszy" - reżyserskim debiucie Wojciecha Urbańskiego - poprzez historie dwóch nastolatek ukazane są różne oblicza współczesnej Rosji. Premiera przedstawienia odbędzie się w czwartek w Teatrze Powszechnym w Warszawie.

 • Joanna Majstrak wraca na salony!

  Joanna Majstrak (28 l.) kojarzona jest przede wszystkim jako była kochanka 76-letniego Edwarda Linde-Lubaszenko. Jakiś czas temu posądzano ją z kolei o romans z Hubertem Urbańskim, bo para zaczęła pojawiać się wspólnie na salonach. Okazało się jednak, że w ten sposób postanowili po prostu o sobie przypomnieć. Aktorko-celebrytka znana m.in. z roli w "M jak miłość" pojawiła się ostatnio po dłuższej...

 • Natasza Urbańska nie wystąpi w drugiej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"

  Jeszcze niedawno wydawało się przesądzone, że Natasza Urbańska pojawi się w obsadzie drugiej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • Joanna Koroniewska wygryzie Skrzynecką z "Tańca z gwiazdami"!?

  ..., Natasza Urbańska. Producenci podobno nie byli zadowoleni z zatrudnienia Nataszy, dlatego "Skrzynka"uwierzyła, że znów ma szansę. Jak jednak donosi "Super Express", Kasia znów ma poważną konkurencję...

 • Joanna Osyda debiutuje w teatrze

  Młoda aktorka Joanna Osyda zyskała sporą popularność tytułową rolą w serialu TVN "Majka". Po zakończeniu jego emisji artystka na chwilę zniknęła z mediów.

 • Julia Chmielnik odegrała się na Hubercie Urbańskim!

  ...brzmi znajomo". Nina Terentiew rozwiała jednak jego nadzieje na angaż!  "Taniec..." poprowadzą Krzysiek Ibisz i Joanna Liszowska, a nowe show - Maciek Dowbor i Piotr Gąsowski. Hubert musiał obejść...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Faworyci drugiej edycji!

  Natasza Urbańska, Maciej Stuhr, Joanna Liszowska i Tomasz Karolak - to ich użytkownicy portalu INTERIA.PL najchętniej oglądaliby w drugiej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Kto znajdzie się wśród ośmiu uczestników show? Tego telewizja Polsat jeszcze nie ujawniła.

Zdjęcia na temat: urbańska joanna
Wideo na temat: urbańska joanna
 • "Zoom na miasto": Odcinek 265.

  W tym odcinku: - poznajcie współczesne mieszkanki pałacu! Byliśmy na pokazie najnowszej kolekcji Macieja Zienia: Karolina Pisarek, Zofia Ślotała, Natasza Urbańska, Agata Biernat, Katarzyna Glinka(...), Małgorzata Pomianowska, Jan Borecki, Katarzyna Dąbrowska, Wojciech Jeschke, Justyna Staniewicz, Joanna Wargala - co nowego w wielkim świecie?

 • Majstrak wspomina sesję dla "CKM"! "Zdjęcia były w klimacie sado-maso. Prywatnie też lubię się zabawić"

  Joanna Majstrak opowiedziała o swojej sesji zdjęciowej w magazynie "CKM". Zdjęcia okazały się odważnym wyzwaniem aktorskim. Wykorzystano takie gadżety jak lateksowe wdzianka, pejcze i kajdanki. Aktorka wyjawiła, że w sytuacjach intymnych zdarza jej się zabawiać w podobny sposób. Na koniec przyznała, że już od dłuższego czasu nie utrzymuje kontaktów z Hubertem Urbańskim, z którym onegdaj często

Dyskusje na temat: urbańska joanna
 • Re: Natasza Urbańska walczy o miano najbardziej wszechstronnego artysty w Polsce

  witam mam problemy finansowe brakuj mi na czynsz i media nie proszę o wiele o 1 zł 2 zł 5 zł dla ciebie może to nie wiele a dla mnie dużo 50 2130 0004 3001 0493 2935 0001 vwbankdirect z góry dziękuje

 • Re: "M jak miłość": Marcin w trójkącie!

  Nowa M jak Miłość Ewelina Chodakowska (Maria Niklińska) Basia Chodakowska (Joanna Jabłczyńska) Hanka Mostowiak (Małgorzata Socha) Klaudia Olszewska (Julia Kamińska) Lucyna Mostowiak (Marta Żmuda Trzebiatowska) Natalia Zduńska (Aneta Zając) Beata Zduńska (Natasza Urbańska) Kinga Tarnowska (Edyta Herbuś)

 • Re: - Joanna Osyda, „Czas honoru”: Choć podo...

  jest sztuczna i beznadziejna . sa osoby których sie nie chce oglądac i juz bo nie mają w sobie sympatii. Osyda, Urbańska czy Rossati. Niestety nie każdy może byc aktorem, sprawiają wrażenie memłatych kukieł.

 • Re: Po trudnym porodzie, córeczka Oli i Prze...

  Dr Lucyna Miller (Agata Załęcka) Dr Paulina Starska (Julia Pietrucha) Dr Ewa Miller (Ania Przybylska) Dr Klaudia Sambor (Marta Żmuda Trzebiatowska) Dr Agnieszka Starska (Aleksandra Kisio) Dr Joanna Krajewska (Natasza Urbańska) Dr Kinga Consalida (Edyta Herbuś) Dr Lucyna Sambor (Klaudia Halejcio)