• Informacje na temat:

  urbańska natasza los angeles

Artykuły na temat: urbańska natasza los angeles
 • Na Nataszę znów sypią się gromy

  Natasza Urbańska (35 l.) musi mieć albo wyjątkowego pecha, albo wyjątkową umiejętność zrażania do siebie ludzi. Czegokolwiek się nie tknie, spotyka się z falą krytyki...

 • Natasza Urbańska przełamała klątwę

  Natasza Urbańska już nie jest "wiecznie drugą" programów telewizyjnych. Co to oznacza dla kariery wokalistki?

 • Urbańska wyczerpana

  ...prób do nowych spektakli, myślała też o powrocie do Los Angeles i nagraniu utworów na swoją solową płytę. A na dokładkę - o kolejnej podróży do Bombaju i kontrakcie w Bollywood. Zbyt intensywna i forsująca praca może jednak złamać nawet największą twardzielkę. Spowodować, że wszystkie ambitne plany legną w gruzach. Przepracowana Natasza pewnego dnia opadła z sił. Musiała odpocząć, zweryfikować...

 • Waleczna Natasza Urbańska

  Natasza Urbańska - aktorka, tancerka i piosenkarka. Do tego szczęśliwa i spełniona rodzinnie mama małej Kaliny. Jako jedna z artystek będzie promować nasz kraj w ramach projektu muzycznego "Poland... Why Not?".

 • Brytyjski producent ostro o Urbańskiej!

  ..., która nagrała jedną z piosenek. Projekt okazał się klapą, za co Natasza winiła producentów. Brian Allan, który stoi za tym przedsięwzięciem, w końcu zabrał głos w tej sprawie. Mężczyzna nie wymienia z imienia i nazwiska o kogo chodzi, ale naprawdę nietrudno się tego domyślić. "Zainwestowaliśmy w nią sporo czasu i gotówki. Nawet zorganizowaliśmy jej nagrania i koncerty w Los Angeles. Jednak jak...

 • Natasza Urbańska zrobi zagraniczną karierę?

  "Podróż do Los Angeles przerosła moje najśmielsze oczekiwania" - chwali się Natasza Urbańska. Czy to tylko zręczny PR czy polska wokalistka faktycznie stoi u progu międzynarodowej kariery?

 • Urbańska chce podbić Stany

  Natasza Urbańska to kolejna polska gwiazdka z ambicjami na karierę zagraniczną. Solowa płyta, nad którą wokalistka obecnie pracuje, prawdopodobnie zadebiutuje w Ameryce.

 • Co Natasza Urbańska będzie robić w USA?

  Natasza Urbańska stawia kolejne kroki na międzynarodowym rynku muzycznym, nawiązując kontakty z światowej sławy producentami i kompozytorami.

 • TVN uratował związek Urbańskiej?

  Za pieniądze zarobione w "Tańcu z gwiazdami" Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz w końcu będą mogli wyremontować swój dworek w Jajkowicach.

 • Natasza Urbańska jako Pola Negri

  Janusz Jóźefowicz, Janusz Stokłosa i Agata Miklaszewska. To trio przed 20 laty stworzyło pierwszy polski musical "Metro". 3 grudnia 2011 roku podczas Camerimage w Bydgoszczy odbędzie się światowa prapremiera pierwszego musicalu w technologii 3D "Pola Negri" z Nataszą Urbańską w roli tytułowej.

Wideo na temat: urbańska natasza los angeles
 • Współpracował z Górniak, Urbańską i Kazadi. Teraz zaśpiewa w "Must Be The Music"

  " - pierwszego singla z krążka "E.K.G". Brian Allan zaprosił także do współpracy Nataszę Urbańską i Patricię Kazadi, które wzięły udział w projekcie muzycznym "Poland... Why Not?". W związku z nim Urbańska i Kazadi nagrały teledyski w USA, a Natasza dała popis swoich "umiejętności" w jednym z klubów w Los Angeles. Na scenie "Must Be The Music" Brian Allan zaśpiewa przebój Bon Jovi "Always". Jak Wam się