• Informacje na temat:

  urbański były szef telewizji

Artykuły na temat: urbański były szef telewizji
 • Urbańskiemu zaczyna brakować pieniędzy!

  Hubert Urbański rozpaczliwie szuka nowych źródeł dochodu. Marzy o powrocie do telewizji...

 • Odwołano szefa "Wiadomości"

  Krzysztof Rak od poniedziałku nie jest już szefem "Wiadomości". Jak dotąd nie powołano jego następcy, do tego czasu "bezpośredni nadzór" nad redakcją objął p.o. dyrektor Agencji Informacji Janusz Sejmej. Jak wpłynie to na pozycję Hanny Lis?

 • ​"W rytmie serca": Zeznania pielęgniarki pogrążą Żmudę! Zostanie skazany?

  W 9. odcinku "W rytmie serca" w jednym z gościnnych epizodów zobaczymy Grażynę Błęcką-Kolską, która rolą pielęgniarki Grażyny Urbańskiej w hitowym serialu Telewizji Polsat wraca na mały ekran po trwającej ponad cztery lata przerwie.

 • PiS ponownie rządzi telewizją?

  Bogusław Szwedo, nowy prezes TVP, wprowadza kolejne zmiany personalne. Jedno z kierowniczych stanowisk w Jedynce otrzyma Anita Gargas, oskarżana jeszcze niedawno o działania na korzyść Prawa i Sprawiedliwości.

 • Golizna w TVP

  Gwiazdy telewizji publicznej - Natasza Urbańska (30 l.) i Tatiana Okupnik (29 l.) rywalizują ze sobą w... obnażaniu się na ekranie. Im więcej odkrytego ciała, tym lepiej. A szefowie TVP z zadowoleniem odnotowują coraz większą oglądalność.

 • Szef TVP prosi o radę Giertycha

  Szefujący Telewizji Publicznej Piotr Farfał prosił o poradę prawną kancelarię Romana Giertycha.

 • Brodzik w TVP?

  Jak donosi "Super Express", szef TVP Andrzej Urbański (53 l.) był ostatnio widziany na spotkaniu z Joanną Brodzik (34 l.), gwiazdą TVN. Spędzili popołudnie gawędząc przy lampce czerwonego wina w kawiarni nad morzem. O czym mogła dyskutować jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVN z szefem konkurencyjnej stacji? Najprawdopodobniej chodzi o udział Joasi w jakiejś produkcji, którą planuje...

 • Cisza przed burzą w TVP

  Decyzja sądu nie kończy sporu o władze telewizji publicznej. Konflikt ze zdwojoną siłą prawdopodobnie wybuchnie na wiosnę.

 • Lis w TVP zarobi 170 tys. złotych!

  Na mocy gwiazdorskiego kontraktu Tomasza Lisa z Andrzejem Urbańskim, prezesem TVP, miesięcznie na konto dziennikarza wpłynie 170 tys. złotych - to trzykrotnie więcej, niż sumy, na jakie mogą liczyć największe gwiazdy dziennikarstwa na rynku - wynika z informacji "Dziennika".

 • Światowe niekariery polskich wokalistek

  Edyta Górniak? Niezły początek i sprzedażowa klęska na do widzenia. Tatiana Okupnik? Zarzynanie "Skyfall" i śpiewanie do pustych foteli. Natasza Urbańska? Szumne zapowiedzi i kompromitujący występ dla sytych krawaciarzy w klubie w Los Angeles. Ilekroć polska piosenkarka próbuje zrobić światową karierę, tylekroć kończy się to powrotem na tarczy. Przynajmniej w ostatniej dekadzie.

Zdjęcia na temat: urbański były szef telewizji