• Informacje na temat:

  urbański hubert samochód

Artykuły na temat: urbański hubert samochód
 • Urbański ma samochód za 400 tysięcy

  Wszystkim przechodniom opadły szczęki, gdy Hubert Urbański podjechał swoim nowym wozem pod studio "Milionerów". Nowe cacko prezentera to ważące dwie tony audi A8 za 400 tysięcy złotych.

 • "Ojciec Mateusz": Tropem grubych afer

  Policjanci popadną w kłopoty, zamieszani będą w przestępstwa, a Możejce ktoś nawet będzie grozić! Zawsze jednak czuwa nad nimi ojciec Mateusz.

 • Urbański: będzie drugie dziecko?

  Gdziekolwiek są, nie potrafią powstrzymać się od okazywania sobie uczuć. Śmieją się i całują, jakby nie obchodził ich cały świat. Przy młodszej o 15 lat Julii Chmielnik (29 l.) Hubert Urbański (44 l.) wyraźnie odmłodniał.

 • Za kulisami finału "Bitwy na głosy"

  Reżyser "Bitwy na głosy" opowiedział nam o walce z polsatowskim "Must Be The Music" i zachwycał się Hubertem Urbańskim. Byliśmy na planie finału programu - oto, co udało nam się podpatrzeć i podsłuchać:

 • "Tu jest Polska. Nie mamy plejbojów"

  Hubert Urbański i Katarzyna Skrzynecka zgodnie twierdzą, że w Polsce ze świecą można szukać prawdziwego tzw. plejboja. Zgadzacie się z nimi?

 • Wygórowane żądania finansowe zgubiły ostatnio zarówno Huberta Urbańskiego, jak i Tomasza Kammela. Pierwszy stracił posadę w TVN, a drugi w TVP.

 • "Ojciec Mateusz": Na tropie afer

  ...ma dojść do finału kulinarnego konkursu organizowanego przez mistrza kuchni Mikołaja Rębackiego (w tej roli Hubert Urbański). Tymczasem wchodzi on w ostry spór z największymi restauratorami braćmi(...) przesyłka Natomiast w najbliższym odcinku będziemy świadkami szantażu i gróźb wobec Możejki (Piotr Polk). Pewnego dnia zastanie swój samochód z przebitymi oponami, a jego syn Dominik (Antoś...

 • Kondrat przed Wiśniewskim

  Za jeden dzień pracy nawet milion złotych? Owszem, tyle zarabiają największe polskie gwiazdy, gdy sprzedają swój wizerunek do reklam. Absolutnym liderem rankingu, przygotowanego przez "Fakt", jest Marek Kondrat.

 • "Ojciec Mateusz": Deszcz gwiazd w Sandomierzu

  ...i organizator konkursu Mikołaj Rębacki, który zostaje pobity. W rolę eksperta o wybuchowości godnej Gordona Ramsaya wcieli się... Hubert Urbański. A w tym tygodniu... W odcinku zobaczymy również dwie(...), która zostawiła jej maleńkie dziecko. Tymczasem policja odnajduje ciało potrąconej przez samochód kobiety... Wiedzę o tym, co spotkało Reginę może mieć Wiktoria (Magdalena Turczeniewicz), która...

 • Co naprawdę kręci facetów?

  Czego tak naprawdę potrzebuje nowoczesny mężczyzna? Już niebawem będziemy mogli dowiedzieć się tego z plebiscytu "Męska rzecz 2007".

Wideo na temat: urbański hubert samochód
 • Majstrak i Urbański na imprezie "Playboya". Seksowni?

  Na imprezie Samochód Roku Playboya pojawiły się gwiazdy, które pokochały motoryzację. Nie zabrakło też "ulubionej" ostatnio medialnej pary, czyli Joanny Majstrak i Huberta Urbańskiego. Zapytani o to, co jest w dzisiejszych czasach najbardziej sexy, Majstrak powiedziała bez zastanowienia, że inteligencja. Co na to Urbański? "Co ja mogę innego powiedzieć?" - usłyszeliśmy zza kamery. Jednak nie