• Informacje na temat:

  urbański poprowadzi

Artykuły na temat: urbański poprowadzi
 • Natasza Urbańska poprowadzi nowy program! Jest co świętować

  W 2009 roku Natasza Urbańska brała udział w "Tańcu z gwiazdami", a dwa lata później była nawet współgospodynią tego programu. Na swoim koncie ma także występy w "Bitwie na głosy" oraz wygraną w show "SuperSTARcie".  Od czterech lat Urbańskiej raczej nie widywaliśmy w telewizji. Teraz ma się to zmienić! Jak czytamy w "Fakcie", Natasza dostała nowy program - "Make me over. Wielka zmiana". Będzie on...

 • Tomasz Kammel: Sylwester tylko we Wrocławiu

  Sylwester telewizyjnej "Dwójki" we Wrocławiu poprowadzi nie kto inny, jak Tomasz Kammel. W obowiązkach konferansjerskich wesprą go Halina Mlynkova, Barbara Kurdej-Szatan i Maciej Musiał.

 • Rozenek poprowadzi kolejną edycję "Azja Express"?! "Trudno będzie dorównać Agnieszce"

  ..., Michał Mikołajczak oraz Hubert Urbański. Ponoć "perfekcyjna" ma największe szanse na angaż.  "Gośka jest kontaktowa, ma poczucie humoru i świetnie czuje telewizję, a tego nie da się nauczyć . Ale...

 • Małgorzata Kożuchowska: Krótki urlop macierzyński

  Wiele kobiet nie wyobraża sobie, by rezygnować z urlopu macierzyńskiego na rzecz pracy. Niestety, w show-biznesie obowiązują inne standardy.

 • Hubert Urbański: Kolejna porażka!

  Hubert Urbański liczył, że poprowadzi polsatowską odsłonę "Tańca z gwiazdami". Nic z tego...

 • "SuperSTARcie": Znamy 10 gwiazd nowego show TVP2

  W piątek, 3 października, w TVP 2 rusza nowy show, "SuperSTARcie". Wojciech Mann i wspaniałe osobowości sceny muzycznej będą w nim oceniać występy dziesięciu znanych wokalistów.

 • Natasza Urbańska podjęła odważną decyzję. Co na to mąż?

  ...skończyć to, co zaczęła, i pójść o krok dalej. Jeśli plany się powiodą, już wkrótce w szkole dla młodych artystów zajęcia może poprowadzić magister Urbańska.

 • Najgorszy polski film? "Obce ciało" z 6 Wężami!

  6 statuetek Węża zdobył film Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" deklasując konkurencję podczas gali honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Najgorszym aktorem sezonu okazał się Borys Szyc ("Dżej dżej"), Wąż dla najgorszej aktorki trafił do Barbary Kurdej-Szatan ("Dzien dobry, kocham cię").

 • Krzysztof Ibisz poprowadzi "Taniec z gwiazdami" za darmo!?

  ...prowadzącego show. Swoją kandydaturę zgłosił m.in. Hubert Urbański, który prowadził  5. pierwszy edycji u konkurencji. Z roku na rok jego żądania finansowe rosły, aż w końcu Edward Miszczak podziękował mu(...). "Krzysztof nie zarobi na 'Tańcu z gwiazdami'. Poprowadzi show w ramach dotychczasowej umowy" - mówi pracownik stacji w rozmowie z tygodnikiem. Cóż, umowa z Polsatem i tak zapewne opiewa na niezłą sumkę...

 • Urbański poprowadzi "Milionerów"

  Czy Hubert Urbański znowu poprowadzi teleturniej "Milionerzy"? Do Niny Terentiew, dyrektora programowego Polsatu, zgłosił się już producent teleturnieju, oferując wznowienie popularnego programu.

Wideo na temat: urbański poprowadzi
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Operacja Dunaj

  Jest sierpień 1968 roku. Załoga polskiego czołgu T-34, wysłużonej już bardzo "Biedroneczki", uczestniczy w zbrojnej interwencji w Czechosłowacji. Polski czołg gubi jednak drogę, a co gorsze... wjeżdża do czeskiej gospody "U Krtka", gdzie utyka na dobre. Taki jest punkt wyjścia liryczno-komicznej historii, którą opowie film fabularny "Operacja Dunaj" w reżyserii Jacka Głomba. "Operacja Dunaj" opowiada historię załogi jednego polskiego czołgu, który gubi się podczas najazdu na Czechosłowację i...

Dyskusje na temat: urbański poprowadzi
 • Re: "Klan": 5. rocznica śmierci Rysia

  Pan Rysiek z Klanu poprowadzi -chyba-teraz super novą najnowszą😉edycję teleturnieju Milionerzy,bo Pan Urbański 😃jakoś się chyba się już jakoś wszystkim znudził z tym jego zapytaniem , czy na pewno zaznaczyć tą odpowiedź.! ! !