• Informacje na temat:

  urbaś

Artykuły na temat: urbaś
 • Mucha dała plamę

  Siedem par, duch Michaela Jacksona, cha-cha, rumba, jive, pasodoble i wlac wiedeński na deser - tego wszystkiego byliśmy świadkami śledząc 7. odcinek "Tańca z gwiazdami" . Z programu odpadł Marcin Urbaś, choć najgorzej zatańczyła Ania Mucha .

 • Wspaniali sportowcy, marni muzycy

  Każdy marzył kiedyś o wielkiej karierze na scenie. Niestety nie każdemu było dane spełnić swoje pragnienia. Brakowało albo talentu, albo czasu na ciężką pracę. Niektórzy odnaleźli się w zupełnie innych dziedzinach, m.in. w sporcie. Wielu sportowców uważało natomiast, że jeżeli udało się w sporcie, to uda się i w muzyce. Byli w błędzie.

 • "Taniec z gwiazdami" - oficjalna lista uczestników

  Już szóstego września na parkiecie zatańczą: Otylia Jędrzejczak, Marcin Urbaś, Radosław Majdan, Piotr Zelt, Grażyna Wolszak, Weronika Rosati, Marek Kościkiewicz, Zygmunt Chajzer, Michał Kwiatkowski(...) Olszewski Michał Kwiatkowski i Janja Lesar Radosław Majdan i Izabela Janachowska Weronika Rosati i Krzysztof Hulboj Marcin Urbaś i Katarzyna Krupa Marek Kościkiewicz i Agnieszka Pomorska Anna Mucha...

 • Wybitny sprinter Marcin Urbaś, rekordzista Polski w biegu na 200 metrów, wybrał karierę sportową - od poniedziałku nie jest już wokalistą death metalowej formacji Sceptic. Do rozstania doszło w przyjacielski sposób.

 • Kompromitacja Igi Wyrwał

  ...taniec Iwona Pavlović. Pozostali jurorzy również byli pod wrażeniem, przyznając "maxa" punktów. Ekswokalista deathemetalowej kapeli Sceptic - Marcin Urbaś - zdaniem Galińskiego miał "bardzo dobre...

 • Marcin Urbaś znowu w Sceptic!

  Jak donosi oficjalna strona internetowa zespołu Sceptic , partie wokalne na nową płytę formacji zarejestruje Marcin Urbaś. Głos najszybszego biegacza wśród wokalistów znany jest już z pierwszej płyty zespołu, "Blind Existence".

 • Urbaś odpadł, Urbańska lepsza od Muchy

  Siedem par, duch Michaela Jacksona, cha-cha, rumba, jive, pasodoble i walc wiedeński na deser - tego wszystkiego byliśmy świadkami śledząc 7. odcinek "Tańca z gwiazdami". W niedzielę, 18 października, z programu odpadł Marcin Urbaś.

 • Sceptic znów nagrywa

  Krakowska grupa Sceptic, której wokalistą jest słynny biegacz Marcin Urbaś, pracuje nad czwartą płytą. Następca "Unbeliever's Script" ma pojawić się w lecie, jednak jeszcze nie wiadomo, kto wyda nowy materiał, roboczo zatytułowany "Internal Complexity".

 • Adrenalina u Kuby

  Zespół Moja Adrenalina zagra w najbliższym programie Kuby Wojewódzkiego, w niedzielę, 2 maja. Gościem popularnego talk-show będzie z kolei Marcin Urbaś, jeden z najlepszych sprinterów w Europie, a jednocześnie wokalista metalowej formacji Sceptic.

 • Niewiarygodny Sceptic

  "Unbeliever's Script", to tytuł nowej płyty zespołu Sceptic, która ukaże się 25 września. Partie wokalne na album nagrał Marcin Urbaś. Jacek Hiro, lider Sceptic, jest bardzo zadowolony z nowego materiału.

Zdjęcia na temat: urbaś