• Informacje na temat:

  urocza angelina

Artykuły na temat: urocza angelina
 • Tak Aleksandra Kwaśniewska świętowała urodziny! Uroczo!

  Aleksandra Kwaśniewska 16 lutego skończyła 37 lat. Ola nigdy nie ukrywała, że lubi się bawić i tak było również i tym razem!

 • Hugh Jackman: starsza od niego żona boi się, że Angelina Jolie odbije jej męża?!

  ...pozwalam, aby pracował z Angeliną. Choć jestem przekonana, że jest ona urocza" - zdradziła. Chodzi oczywiście o Angelinę Jolie (40 l.), która słynie ze swojego wdzięku, którym potrafi uwieść niemal każdego...

 • Angelina Jolie robi interesy z Justinem Therouxem? Chce pogrążyć Jennifer Aniston!

  Nie gasną emocje w świecie show-biznesu, po ogłoszeniu separacji Jennifer Aniston (49 l.) i Justina Therouxa (46 l.). Jak się okazuje, na sytuacji chce także skorzystać Angelina Jolie (42 l.).

 • Angelina Jolie radzi: Śpijcie z dziećmi

  Angelina Jolie postanowiła podzielić się kilkoma spostrzeżeniami na temat macierzyństwa. Aktorka zaleca, by matki cieszyły się każdą chwilą spędzoną z dziećmi. Co więcej, radzi, by spały z nimi w jednym łóżku.

 • "Mój pierwszy raz? Sześć razy jednej nocy"

  Agnieszka Orzechowska (25 l.) - samozwańcza "dziewczyna Radka Majdana", "polska Angelina Jolie i Monica Bellucci" - opowiedziała o swoim pierwszym zbliżeniu z mężczyzną.

 • Rok szczytnych celów

  Do najbardziej wyróżniających się hollywoodzkich darczyńców należą niewątpliwie Angelina Jolie i Brad Pitt. Oboje współpracują z wieloma charytatywnymi instytucjami. W 2009 roku para wzięła udział między innymi w gali z okazji 30-lecia Muzeum Sztuki Współczesnej w Los Angeles, by wesprzeć działalność tej placówki. Fundacja zespołu The Black Eyed Peas "Pea Pod Foundation" w 2009 roku już po raz...

 • "Serena" : Strzeżcie się Jennifer Lawrence

  U duńskiej mistrzyni dramatu psychologicznego Susanne Bier ("Bracia") Jennifer Lawrence zjawia się na ekranie z jasnoczerwoną szminką na ustach, z charakterystyczną falą idealnie przylegających do porcelanowych policzków blond włosów. Bradley Cooper zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia, a widz natychmiast wie, że ta pasja zniszczy nie tylko kochanków.

 • Angelina Jolie doradza matkom

  Angelina Jolie postanowiła podzielić się kilkoma spostrzeżeniami na temat macierzyństwa. Aktorka zaleca, żeby matki cieszyły się każdą chwilą spędzoną z dziećmi, gdyż czas płynie bardzo szybko.

 • Nowy program kulinarny TVP

  W czwartek 29 listopada odbędzie się emisja premierowego odcinka nowego kulinarno-podróżniczego programu TVP HD "Teo-ria smaku Teo Vafidisa".

 • Oscarowy horoskop 2009

  Hollywood poważnieje. W czasie ceremonii rozdania Oscarów w tym roku triumfowały takie filmy, jak "To nie jest kraj dla starych ludzi" czy "Aż poleje się krew". Nawet superbohaterowie chłopięce zabawy traktują coraz bardziej serio, a kino komercyjne w stylu "Mrocznego rycerza" chce udowodnić swoje ambicje artystyczne.