• Informacje na temat:

  urocza istota

Artykuły na temat: urocza istota
 • "Halt and Catch Fire": Mackenzie Davis nie zawsze wredna, nie zawsze urocza

  ...może być tak bezkrytyczny wobec siebie i jednocześnie niestały - moja bohaterka nie zawsze jest wredna i nie zawsze urocza. Ma niezwykle złożoną osobowość, a to rzadkość. 3. Czy "Halt and Catch Fire...

 • Przemysław Kossakowski: Mówią o mnie wariat

  Każdy dzień jest ekscytującym doznaniem. Dookoła dzieje się wiele interesujących rzeczy. Nie muszą to być tylko przeżycia ekstremalne, żeby wywołać we mnie poruszenie - przyznaje Przemysław Kossakowski.

 • Karolina Ferenstein-Kraśko opublikowała wzruszające zdjęcie!

  Karolina Ferenstein-Kraśko (40 l.) na nowo odkrywa uroki macierzyństwa! Żona dziennikarza opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które wzruszy nawet największego twardziela!

 • Ben Barnes: Siódmy syn powstaje

  Jeszcze kilka lat temu Ben Barnes ledwo mógł udźwignąć konsekwencje przyjęcia roli w hollywoodzkiej superprodukcji. Był 2008 rok, a on właśnie wcielił się w Księcia Kaspiana w drugiej części "Opowieści z Narnii"...

 • Julia Pietrucha uciekła po porodzie! Co się z nią teraz dzieje?!

  Ponad miesiąc temu Julia Pietrucha (29 l.) urodziła swoje pierwsze dziecko i… słuch o niej zaginął. Gdzie zaszyła się ze swoim maleństwem i co robi teraz?

 • "Annabelle" na płytach Blu-ray i DVD

  Horror "Annabelle", czyli spin-off "Obecności", która przez krytyków została uznana za jeden z najlepszych filmów grozy ostatnich lat, jest już dostępny na płytach Blu-ray i DVD.

 • Obrońca Doroty R. wydał mocne oświadczenie!

  Dorota R. wywołała ostatnio niezłe zamieszanie. Została zatrzymana przez policję i doprowadzona do prokuratury. Teraz głos postanowił zabrać adwokat wokalistki. Wydał mocne oświadczenie!

 • Barwinka jak Lady Gaga

  Od 7 września na ekranach znów oglądać będziemy wróżki Disneya. "Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł 3D" to kolejna opowieść o uroczej wróżce Dzwoneczku i jej przyjaciołach z Krainy Elfów.

 • Maria Borrallo: Wszystkie sekrety niani dzieci Kate i Williama!

  To jej księżna Kate powierza swoje ukochane dzieci. Maria Borallo to postać fascynująca i niezwykle tajemnicza. Jakie sekrety skrywa?

 • Mama Africa pod Wawelem

  Prezentowany od kilku lat w ramach Krakowskiego Festiwalu Filmowego cykl "Dźwięki muzyki" to jedna z najpopularniejszych sekcji imprezy. Drugiego dnia imprezy widzowie zobaczyli wspaniały portret urodzonej w RPA piosenkarki Miriam Makeby w reżyserii mniej znanego z braci Kaurismaki.

Wideo na temat: urocza istota
 • Istota

  Najnowszy cud nauki to największe zagrożenie dla ludzkości... Twórcy "Labiryntu Fauna" i "Cube" łączą talenty w nowatorskim thrillerze sci-fi. Para ambitnych naukowców rzuca wyzwanie prawom natury, rozpoczynając w tajemnicy eksperyment, który polega na skrzyżowaniu ludzkiego i zwierzęcego DNA. Badacze są przekonani, że efektem ich działań będzie udoskonalona wersja człowieka. Jednak istota, którą powołują do życia, okazuje się śmiertelnym zagrożeniem nie tylko dla swoich stwórców, ale i całej...

 • Piękne istoty

  "Piękne istoty" to ekranizacja pierwszej z serii pięciu książek Kami Garcii i Margaret Stohl. Powieść przedstawia historię licealisty z Południowej Karoliny, Ethana Wate'a (Aiden Ehrenreich). Życie chłopaka staje na głowie, kiedy do jego miasteczka wprowadza się Lena Duchannes (Alice Englert), obdarzona magicznymi mocami 16-latka, która odkrywa mroczne tajemnice ich rodzin, historii i miasta.

 • Pudłaki

  Urocza animacja dla całej rodziny zrealizowana na podstawie noweli Alana Snowa. Młody chłopiec stara się ocalić miasto przed nikczemnym spiskiem.