• Informacje na temat:

  urocza jessica

Artykuły na temat: urocza jessica
 • Jessica Alba w ciąży!

  Jessica Alba (36 l.) pochwaliła się, że oczekuje 3. dziecka.

 • "Bliskość" Amandy Peet

  Amanda Peet wciela się w jedną z głównych ról w nowym serialu HBO zatytułowanym "Bliskość". Pomysłodawcami komediowej produkcji są Jay i Mark Duplassowie, którzy napisali scenariusz i wyreżyserowali wszystkie odcinki.

 • Justin Timberlake i Jessica Biel rozwodzą się?!

  Do tej pory uchodzili za przykładne małżeństwo. Jeszcze niedawno Justin publikował na profilach społecznościowych urocze fotki swojej żony i zapewniał o swojej wielkiej miłości. Niestety, okazuje się, że to już przeszłość. Magazyn "Star" donosi bowiem, że w małżeństwie muzyka i aktorki nie dzieje się zbyt dobrze. Podobno Jessica widziana była ostatnio w modnej restauracji w towarzystwie innego...

 • Jessica Chastain w "Tajnym pamiętniku"

  Jessica Chastain ("Wróg numer jeden", "Służące", "Drzewo życia") i Vanessa Redgrave ("Wieczór", "Julia", "Isadora") wystąpią w filmowej ekranizacji powieści Sebastiana Barry'ego "The Secret Scripture", znanej w Polsce pod tytułem "Tajny pamiętnik".

 • Justin Timberlake i jego wzruszające wyznanie miłości! Jessica Biel ma szczęście!

  Jessica Biel 3 marca obchodziła swoje 34. urodziny. Z tej okazji Justin Timberlake (35 l.) postanowił złożyć jej wzruszające życzenia na Instagramie!

 • Złotousta Jessica Simpson o swojej ciąży (pierwszej i drugiej)

  Popularny bloger Perez Hilton zebrał najlepsze teksty Jessiki Simpson na temat swojej ciąży. Ubaw po pachy!

 • Dwóch nastolatków z pomocą satelitarnej mapy w internecie próbuje podglądać koleżanki kąpiące się w rzece Potomac. Zamiast uroczych dziewcząt chłopcy odkrywają zwłoki. Mimo że szczątki są w fatalnym stanie, pracownikom laboratorium udaje się zidentyfikować ciało. Ofiara to młody, bogaty twórca gier komputerowych Hayes Robertson. Stażystka Jessica Warren podejrzewa, że to nie był wypadek...

 • Kłamstwa, tajemnice, intrygi

  Sarah Jessica Parker w kolejnej romantycznej komedii "Jak ona to robi?", Nicole Kidman w mrocznej "Anatomii strachu" oraz Amanda Seyfried w futurystycznym thrillerze "Wyścig z czasem" to filmowe gwiazdy tygodnia.

 • Pomponik w pigułce!

  ...partnerkę oraz dzieci nieślubne dzieci. Łatwo nie jest... W zagranicznych mediach gruchnęła wiadomość o tym, że Jessica Biel (34 l.) i Justin Timberlake (35 l.) niebawem znowu zostaną rodzicami...

 • Oscarowa gala: Co nas czeka?

  Polski operator Janusz Kamiński, reżyserzy Steven Spielberg i Ang Lee, aktorzy Bradley Cooper i Jessica Chastain oraz twórcy piosenek z filmów "Skyfall" i "Ted" są wśród artystów z szansami na tegoroczne Oscary. 85. gala rozdania statuetek odbędzie się w niedzielę, 24 lutego, w Los Angeles.