• Informacje na temat:

  urocza sesja

Artykuły na temat: urocza sesja
 • Magdalena Boczarska pokazała urocze rodzinne zdjęcie!

  Magdalena Boczarska (39 l.) i Mateusz Banasiuk (32 l.) w połowie grudnia 2017 roku zostali rodzicami. Jednak dopiero teraz zdecydowali się pokazać wspólne rodzinne zdjęcie!

 • "Pani z przedszkola": W świecie wspomnień

  Razem z czterdziestoletnim Krzysztofem (Łukasz Simlat) udajemy się w podróż do lat 70. - wysmakowanych i zaskakująco kolorowych. Żyją tam wspomnienia: Mamy, Taty i uwodzicielskiej Pani z przedszkola.

 • Natalia Siwiec pokazała zdjęcie z córką. Urocze!

  Natalia Siwiec (34 l.) i jej mąż niedawno powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Teraz celebrytka w końcu publicznie pochwaliła się fotką z córką!

 • "Pani z przedszkola" : Sztuczki Marcina Krzyształowicza

  Ciepłą, kolorową i miękką podróżą sentymentalną do lat 70. ubiegłego wieku jest nowy film Marcina Krzyształowicza "Pani z przedszkola". Podobnie wyważoną lekkością charakteryzowały się ostatnio w polskiej kinematografii jedynie "Sztuczki" Andrzeja Jakimowskiego.

 • Eva Longoria na okładce gazety pochwaliła się zdjęciem z synem. Ależ on uroczy!

  Eva Longoria (43 l.) w końcu znalazła spokojną przystań. Związała się z obecnym mężem i urodziła swoje pierwsze dziecko. Chłopiec przyszedł na świat w czerwcu. Teraz szczęśliwa mama zaprezentowała go w całej okazałości.

 • "20 000 dni na Ziemi" : Przejrzeć Nicka

  Pierwsze ujęcie: Nick Cave w łóżku u boku żony Susie. Po chwili półnagi gwiazdor jest już w łazience, lecz bardziej od porannej toalety zajmuje go studiowanie w lustrze własnej twarzy (jak David Bowie w filmie "Człowiek, który spadł na Ziemię"). "20 000 dni na Ziemi" to niezwykle ciekawa próba wymyślenia portretu australijskiego gwiazdora.

 • Piotr Kraśko podrywa Annę Wendzikowską! Ten komentarz mówi wszystko!

  Piotr Kraśko (46 l.) znany jest ze swojego zamiłowania do kobiecego piękna. Jako gentelman zawsze uraczy koleżanki uroczym komplementem. Tak było i tym razem, choć jego słowom daleko było do wysublimowanej pochwały.

 • Kolejna psia gwiazda na horyzoncie

  Po uroczym i utalentowanym psie Uggiem z "Artysty", mamy kolejną psią gwiazdę, która ma szansę podbić serca widzów...

 • Gwiazdy po latach: "Sabrina, nastoletnia czarownica"

  Sabrina to urocza nastolatka, która zamieszkała w miasteczku Riverdale, w domu dwóch swoich niezwykłych ciotek: Hildy i Zeldy i rozpoczęła naukę w tamtejszej szkole średniej. Z pozoru wydaje się typową nastolatką z jej problemami szkolnymi i sercowymi rozterkami, ale tak naprawdę jest kimś wyjątkowym, odkąd w swoje szesnaste urodziny odkryła, że jest czarownicą! Posiada niezwykłą moc i może...

 • "Bliżej" Lacuna Coil

  Pochodząca z Mediolanu grupa Lacuna Coil, nominowana w kategorii "Najlepszy włoski zespół" do tegorocznych europejskich nagród MTV, wyda 27 października trzeciego, po "Our Truth" i "Enjoy The Silence", singla z ostatniej bestsellerowej płyty "Karmacode". W bogatym programie "Closer" znajdzie się nie tylko wideoklip do tytułowej kompozycji, ale również fotogaleria i utwory koncertowe.