• Informacje na temat:

  urocza wokalistka

Artykuły na temat: urocza wokalistka
 • Ewa Farna rozpieszcza mamę! Pokazała urocze zdjęcie!

  Prawie podczas każdego wywiadu wokalistka podkreśla, że jest bardzo wdzięczna za to, jak wychowali ją rodzice. Dlatego, zwłaszcza teraz, gdy wyprowadziła się z rodzinnego domu i ciągle podróżuje będąc w trasie koncertowej, stara się spędzać każdą wolną chwilę z najbliższymi. Postanowiła, że ta majówka będzie wyjątkowa i zabrała swoją mamę w podróż do Hiszpanii. Z tej okazji gwiazda pochwaliła się...

 • Iggy Azalea i Britney Spears razem na płycie?

  Australijska raperka Iggy Azalea zdradziła, że na jej drugiej płycie pojawi się amerykańska wokalistka Britney Spears.

 • "Diagnoza": Józef Pawłowski jest już po ślubie! Ożenił się z piękną wokalistką...

  Józef Pawłowski, czyli Rafał Krupniok z "Diagnozy", obwieścił właśnie całemu światu, że... zmienił stan cywilny. Kilka dni temu aktor i jego ukochana - wokalistka Klaudia Szafrańska - przysięgli sobie dozgonną miłość i wierność. Swych fanów poinformowali o tym dopiero po fakcie, zamieszczając w mediach społecznościowych zdjęcie z uroczystości.

 • Meghan Trainor i Harry Styles z One Direction w duecie

  Szykuje się gorący duet - znana z przeboju "It's All About That Bass" Meghan Trainor nagrała piosenkę z Harrym Stylesem z grupy One Direction.

 • Jak wokalista zespołu CamaSutra radzi sobie w roli mamy?

  ...w opiece nad maluchami ze strony Mateusza i mojej mamy  - podkreśla wokalistka. Wychowywanie bliźniąt to nie lada wyzwanie i wymaga dobrej organizacji. - Wszystko musimy robić podwójnie i zwykle(...) najważniejsza - wyznaje Małgorzata. Dzięki wsparciu najbliższych wokalistka mogła już wrócić do pracy. Koncertuje, bierze udział w popularnych programach telewizyjnych i nagrywa. Pod koniec sierpnia...

 • Marek Kaliszuk zwycięzcą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Marek Kaliszuk wygrał finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych przekazał Fundacji "Między Niebem a Ziemią", która zajmuje się wspieraniem niepełnosprawnych i nieuleczalnie chorych dzieci oraz pomocą ich rodzinom.

 • Ewa Farna pochwaliła się zdjęciem z mężem i synkiem. "Jest bosko"

  ... 26.6.2019 10lat my bandmate, najlepszy przyjaciel.  Jak ten czas zapiernicza... ale coz, jest bosko.  Happy anniversary, tato!" - opisała zdjęcie wokalistka. *** Zobacz więcej materiałów:

 • Recenzja Zaz "Paris": Sowizdrzalska Francuzeczka

  Piosenka francuska z niezrozumiałych dla mnie przyczyn zawsze cieszyła się nad Wisłą popularnością. Nie inaczej jest w przypadku Zaz.

 • Natalia Kukulska pokazała zdjęcie z córeczką. Ależ ona wyrosła!

  Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka styczeń zeszłego roku wspominają z wielką radością. To właśnie wtedy na świat przyszła ich trzecia pociecha - Laura. Oprócz niej wychowują jeszcze 17-letniego Jana i 12-letnią Annę.  Opieka nad dziećmi, mnóstwo zawodowych obowiązków - to wszystko sprawia, że wokalistka ma całkowicie wypełniony grafik. Nie raz bywa tak, że najmłodsza pociecha towarzyszy jej...

 • Becky G: Idzie nowa gwiazdka

  Rynek popowych księżniczek nie znosi próżni. Poznajcie 17-letnią Becky G.